sobota, 22 kwietnia 2023

Jesteśmy ostrzegani, aby uniknąć koszmaru

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=4HOjs1wbGTQ

 Kochani, Ziemia wkroczyła w strefę korytarza zaćmień, 20 kwietnia. U wielu ludzi  zwiększy to energetyczny bagaż i nasili ogólne złe samopoczucie. 

  Ale właśnie w ten sposób ciągłe bombardowanie naszych ciał kwantowymi strumieniami ożywia nas jako istoty wielowymiarowe. Symptomy tej transformacji były opisywane wiele razy ale w przeddzień trudnych dni warto ostrzec przed nimi po raz kolejny aby uniknąć nieporozumień.

  Szczególnie nieznośne staną się dla nas niskie wibracje trzeciego wymiaru, w komunikacji,relacjach, w strukturach społecznych. Wielu ludzi - tych, którzy już przeszli na wyższe częstotliwości i ich energie nie są kompatybilne z trzema wymiarami będzie się się czuło źle fizycznie właśnie z ich powodu. 

Dlatego stare, zwykłe leki i metody leczenia czy inne zabiegi mogą dawać niezwykły efekt lub całkowicie przestać działać. 

  Nadwrażliwość, nagłe zmiany nastroju, emocjonalne wzloty i upadki, częste łzy, kłótnie i podrażnienie, emocje - wszystkie one są sposobem na odpuszczenie starych problemów i teraz wielu z nich można się pozbyć na zawsze. 

  Ale jest też możliwość powrotu do zakorzenione nawyków, których naszym zdaniem pozbyliśmy się całkowicie. Nie obwiniajcie się za to. Aby całkowicie się zmienić trzeba pogodzić się ze swoim starym "ja".  

 Zmieniając apetyt, wagę, schemat żywienia się - nasze ciało dostosowuje się do nowego, wyższego stanu. Od czasu do czasu nie będziemy w stanie wykonać pewnych rzeczy. Nawet zwykła rutyna może być absolutnie nie do zniesienia.

  Może pojawić się zmiana miejsca zamieszkania, pracy, priorytetów życiowych i relacji, kiedy to wydawało by się, brak jest do tego logicznych przyczyn. To wynik wewnętrznej potrzeby zmian. 

  Jeśli już wyszliście poza ramy tego kim byliście wcześniej to całe Wasze stare otoczenie nie pasuje już do nowych wibracji. Nasze plany mogą się nagle zmienić będąc na pełnych obrotach i pójść w zupełnie innych kierunkach. 

  W ten sposób nasza Dusza równoważy energię, bo ona rozumie więcej niż my. To może być niepokojące.

  Na skórze mogą się objawić symptomy detoksykacji organizmu i wzmożona praca narządów wydalniczych - mogą nagle pojawić się i zniknąć plamy na skórze. Skóra w tych miejscach może się łuszczyć i swędzieć. Są to objawy zwiększonej przemiany materii, oczyszczania organizmu, wzmożonego przepływu energii świetlnej przez nasze ciało.  

 Mogą występować oznaki transformacji w postaci objawów grypowych, uczucia zimna oraz trudności w skoncentrowaniu się. W ten sposób przechodzimy przez doświadczenie pobytu w kilku wymiarach jednocześnie w tym czasie w trakcie potężnego otwarcia. 

 W obecnej chwili mamy dostęp do wielu rzeczy i nie jesteśmy jeszcze na to gotowi. Nasze ego straszy nas lękiem z powodu utraty wpływu i narzuconych nam przez nie schematów  zachowania w trójwymiarowym świecie - schematów gwarantujących przetrwanie. 

  Ego sprawia, że ​​czujemy się bezbronni i bezsilni. W ten sposób ono desperacko próbuje przywróć nas do trójwymiarowości, nie informując nas, co się z nami dzieje - popadając w sytuację, która wydaje się koszmarem.

   Nasza dusza zmusza nas stwarzać właściwości, których nam brak i pozbywać się tych aspektów, które mamy w nadmiarze. W ten sposób równoważone są nasze energie. 

  Odnajdywanie w takich warunkach drogi do naszego wewnętrznego świata jest doświadczeniem (próbą) jakie sami dla siebie przygotowaliśmy.  

 To jest NASZA droga, a Dusza nie zorganizowała tego gdybyśmy nie byli gotowi.

 Przyspieszenie czasu jest odczuwalne fizycznie. W piątek wydaje się, że wczoraj był poniedziałek. Plany, które skłoniły nas do przybycia na Ziemię w tym czasie, są wypełniane i powracamy do swojego poprzedniego - wielowymiarowego "JA".

  W trójwymiarowości wszystko się kończy, ale wielu zdecydowało się zostać aby stworzyć nowy świat. Nasza świadomość bardzo wzrosła - wiele blokad i barier zniknęło. Znikną także wszelkie niemiłe objawy i koniec końców poczujemy się bardziej w domu, niż kiedykolwiek wcześniej - wszak nasz Dom jest teraz tutaj. 

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

https://www.youtube.com/watch?v=H735kMdlcrw