niedziela, 4 grudnia 2022

Główne wydarzenia w grudniu

 oryginalny film tu: https://www.youtube.com/watch?v=VuUoeEe5bLo

Moi Drodzy, współtwórcy oczyścili subtelną (pozamaterialną) płaszczyznę Ziemi spod władzy sił pasożytniczych. Epoka ciemność dobiegła końca, rozszerza się prze-formatowanie kolektywnej (zbiorowej) świadomości Ziemi. Ale pokój na Ziemi jeszcze nie nastąpił, przez jakiś czas będzie jeszcze trwała burza.

  Pasożytnicze "małe ryby" (plankton) do końca nie pojmują, że są ostatecznie skazane i nadal stawiają opór oraz prowokują. Najświeższa wiadomość jest taka, że blokada dzięki której Mroczni ujarzmili kolektywną (zbiorową) świadomość i podświadomość jest wreszcie usunięta.

  Na wszystkich poziomach - na płaszczyźnie fizycznej i subtelnej (duchowej) transformacja ludzi będzie kontynuowana jeszcze bardziej aktywnie oczyszczając dziedzictwo Archontów.

  Ciało fizyczne ma pewną bezwładność z powodu lepkości energii trójwymiarowej - świadomość jest bardziej mobilna i teraz jest ona głównym reformatorem na Ziemi. 

  Duchowość i świadomość wchodzą w bliższy kontakt i zestrajając się wzajemnie   wpływają na świadomość Ziemi. Długo wyczekiwana epoka Satia Juga obejmuje Ziemię w swoje prawowite władanie.

  Zwiększa się duchowa i gwiezdna obecność na Ziemi - przeniknięcie sił ducha do naszej rzeczywistości stało się jeszcze głębsze. Rewolucyjne, fundamentalne reformy na dużą skalę zainicjowane przez siły światła w latach 2021 - 2022 będą kontynuowane.

 Jest to fundament nowej przyszłości, która jak lawina zawita w naszym życiu w marcu 2023 roku wraz z wejściem Plutona w strefę Wodnika.

Uran  jest nadal związany z wstępującym węzłem księżyca w Byku a to pozwoli  bardziej aktywnie budzić ludzkość z zaostrzonego kryzysu a przebudzając skoczyć w nową przyszłość.

 To nagle wysadzi w powietrze znaną, komfortowa stabilność i spowoduje restart i oczyszczenie naszej rzeczywistości materialnej. 

 Jeśli my będziemy opierać się zmianom i trwać trzymając się przestarzałych idei i schematów spowalniających nasze aktualizacje to ten cel zniszczy to co stare aby stworzyć niesamowite, wspaniałe i nowe. 

 Dlatego też przez  cały grudzień tak jak poprzednio będzie jeszcze w świecie trwało napięcie - tak jak poprzednim razem siły mroku użyją energii czarnego księżyca dla sprowokowania w zbiorowej świadomości i podświadomości fałszywego patriotyzmu, dominacji jednego narodu nad drugim, szybko przeradzającego się w nazizm i faszyzm.

  To właśnie podczas przebywania Lilith w Raku rozkwitały nazistowskie Niemcy - jednocześnie taka pozycja Plutona zacieśnia też odpowiedzialność za naruszenie kosmicznych praw i kara za to będzie nieunikniona.

  21 grudnia nastąpi przesilenie zimowe zbiegające się z księżycem w nowiu 23 grudnia. Jest to radykalny punkt zwrotny, kiedy wszystko co jest czynione w ciemności w końcu się obnaża i wychodzi na światło dzienne.

 Nadszedł czas, aby dokonać ważnego podsumowania roku: głównie jest to punkt rozwidlenia (bifurkacji), nowy przełom w wielowymiarowość. Konfrontacja Marsa i Słońca będzie kluczowym aspektem grudnia, który utworzy główne wątki potężnej dynamiki wydarzeń miesiąca i stworzy wysokie napięcie dowodząc do maksimum konflikty zbrojne.

  Czerwona planeta jest w retrogradacji od 30 października tego roku roku aż do 12 stycznia w roku następnym. Jest to czas intensywnych zmian i aktywności sił światła.

  8 grudnia to szczyt hiper-aktywności roku a dodatkowo pod wpływem energii Marsa - energia ta osiągnie maksimum i przyczyni się do wzmożenia napięcia i zaostrzy walkę między siłami światła i ciemności.

  Wszystkie uśpione, ale od dawna nabrzmiałe problemy będą wtedy wypływać na powierzchnię, pojawiając się w centrum uwagi aby się z nimi uporać, naprawić, przejrzeć i przepracować.

  Ten okres może wywołać duże napięcie, dużo stresu, nadmierne i niekontrolowane uwalnianie agresji, sprowokować skrajne stany destrukcyjne, wrodzoną zaciekłość, okrucieństwo i przemoc.

  Moce ciemności mogą to wykorzystać jako okazję do organizowania katastrof. W ten sposób kwestie bezpieczeństwa staną się głównym problemem w tym decydującym miesiącu.

Błogość i wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

  https://www.youtube.com/watch?v=Z1VPxENUgWc