czwartek, 23 marca 2023

Przekształcanie naszego DNA i rozpuszczanie karmy

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=A4AxIWWXLJUdrogie ludzkie 

 

Kochani, ludzkie DNA było przez wiele wieków odcięte od wyższych wibracji i wymiarów a teraz zaczyna dorównywać (doganiać) do tych częstotliwości. 

 Dawniej uważano, że około 95 procent sekwencji DNA genomu człowieka można uznać za śmieciowe. Naukowcy nie rozumieją, że nasze DNA jest wielowymiarowe, że jest to nasza galaktyczna sygnatura - galaktyczny podpis. 

Pod wpływem wysokich wibracji spływających na Ziemię ludzkie DNA jest aktywowane i przełamujemy te ograniczenia, które hamowały nasz postęp przez tysiące lat.

Przebudzone Dusze wymagają poszerzenia istniejących przekonań poza granice oprogramowania. Wszystko, czego nas nauczano jako prawdę to zaprogramowane przekonania (wierzenia) - z pokolenia na pokolenie wymazywano nam większość prawdziwej wiedzy.

   Podstawą trójwymiarowego matrixa są ograniczenia poprzez nasze przekonania. Wszechświat nie ma ograniczeń - jeśli płyniecie z nowymi częstotliwościami to możecie zobaczyć, jak wszystko wpada na swoje miejsce - ale jeśli opieracie się temu przepływowi to ujrzycie obraz wywołujący chaos - może to być coś osobistego lub o charakterze planetarnym.

  Precesja równonocy z cyklem 26 tysięcy lat jest podstawą zmian w naszej obecnej rzeczywistości. Każdy otrzymuje aktualizacje, bez względu na to czy jest na to gotowy, czy też nie.

  Ten skok w ewolucji człowieka nazywany jest wniebowstąpieniem i jest to główna przyczyna dla której wniebowstąpieni mistrzowie powrócili i rasa ludzka otrzymała kontakt z istotami, które już przeszły ten proces ewolucyjny.

Oni są tutaj aby pomóc nam się wznieść - ci, którzy są otwarci i gotowi otrzymują  kontakt ze strony tych istot i w swoim czasie będą prowadzeni podczas tego procesu.

  Doświadczamy energetycznej ewolucji i wielu ludzi odczuwa fizyczne objawy tej zmiany - to minie, te fizyczne i emocjonalne objawy są po prostu puszczaniem przeszłości i rozpuszczaniem karmy.

  Kiedy czujesz, że żyjesz w dwóch różnych światach to twoja świadomość przechodzi w nowe energie a fizyczna część czasami reaguje z opóźnieniem.

  Przechodzicie procedurę restartu i czasem trzeba to po prostu przetrwać, aby załadować nowe kody wielowymiarowe.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=VIxtoZzKhc4