czwartek, 22 grudnia 2022

W tle dzieje się wiele rzeczy, których nie widać gołym okiem.

 oryginał filmu: https://www.youtube.com/watch?v=ixTs6NEGj-s

Kochani - teraz, gdy zbliżamy się do końca 2022 roku jest wielu ludzi, którzy oglądają się wstecz i myślą, że nic się nie zmieniło, wszystko jest tak samo, ale nie może być nic dalszego od prawdy, bo jest wiele rzeczy, które dzieją się w tle poza naszymi oczami i uszami.

  Ale nawet jeśli tego nie widzicie lub nie słyszycie to nie znaczy, że tak się nie dzieje, ponieważ to co zachodzi obecnie było planowane od tysięcy lat aby przywrócić ludziom wolność.

 Stare eksperymenty z iluzją trzeciego wymiaru zostały zakończone. Stary paradygmat 3D szybko znika ale nie tak szybko jak by się chciało, ale to było planowane przez tysiące lat i nie zniknie z dnia na dzień.

   To zajmie trochę czasu - w miarę wzrastania częstotliwości wibracji stary paradygmat znika coraz bardziej, dlatego też trzeci wymiar się rozpadnie - to jest kontrolowany chaos i część planu. I chociaż jesteście częścią tego planu to nie możecie go kontrolować.

   Po prostu wykonujcie swoje, cokolwiek to jest. Każdy ma kontrakt duszy a więc po prostu pozwólcie procesowi na kontynuację i postęp. I w miarę tego jak plan kontynuuje przekształcanie się aby doprowadzić do końca iluzję 3D czyńcie wszystko co możecie wewnątrz siebie aby osiągnąć efekt końcowy tego planu.

  Kontynuujcie ufanie nie tylko temu planowi ale ufajcie sobie, aby kontynuować i promować swoją część tego dzieła. Kontynuujcie doprowadzanie siebie do stanu gdy coraz bardziej odkrywacie, kim jesteście i ponownie łączycie się ze swoim wyższym "ja" - macie wszystko co potrzeba aby tego dokonać.

  Kiedy mówicie o wielkim przebudzeniu, to jest to pełne przypomnienie sobie tego, kim jesteście. Nie wszyscy się obudzą, ale oni obudzą się kiedy im to będzie potrzebne.

Nie jest naszym zadaniem zmienianie  ich planu - nie możecie zmienić ich kontraktu duszy, nawet gdybyście chcieli. Idźcie dalej swoją życiową drogą zgodnie ze swoim kontraktem duszy i po drodze pomagajcie innym co również jest częścią Waszego kontraktu Duszy.

 Zmiany będą kontynuowane a w ich wyniku trójwymiarowa iluzja się załamie wprowadzając chaos.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=7SSly2ayhT8


 

Karma dosięga każdego

 oryginał tłumaczenia https://www.youtube.com/watch?v=DtteueGJayw

 Moi Drodzy, Życie na Ziemi w trójwymiarowości pomaga zidentyfikować wszystkie nasze słabości i wady, zwiększyć potencjał energetyczny i moc naszej Duszy. Doświadczywszy Zła, musimy dążyć do dobra, do wyższych podstaw duchowości, które powodują wykształcenie wyższych cech ludzkiego charakteru, pozwalających mu przyłączyć się do Hierarchii Światła.  

 Ci, którzy w wyniku cierpienia i doświadczeń rozwijają cechy przeciwne - rozgoryczenie i nienawiść są przyjmowani z otwartymi ramionami przez istoty sił Mroku i te darowują im wszelakie honory. 

  Ale karma dopadnie każdego w pełnej zgodzie z okrucieństwem lub miłością z którymi działamy. Nasza agresywność, strach, ignorancja, bezduszność, wszystkie niskie namiętności i występki wykorzystywane są do zasilania negatywnego systemu.

  Jedną z jego części znajduje się na Ziemi i pochłania szersze widmo wytwarzanych przez nas energii. Druga część znajduje się na płaszczyźnie subtelnej (niewidzialnej). Do niedawna stanowiła ona integralną część operacji "Eksploatacja Ziemian". 

  W obecnej chwili prawie nic od niej nie pozostało - tylko resztki wpadających w histerię i zachowujących się niewłaściwie sług sił Mroku, którzy nie chcą się poddać i próbują, jeśli nie zemścić się to przynajmniej kupić trochę czasu. 

  Ale nie mają żadnych szans. Nie tylko my wybieramy tę planetę, ale też ona akceptuje nas w zgodzie z potrzebami swojego rozwoju, ponieważ jesteśmy transformatorami energii kosmicznych spływających na Ziemię i pomagamy jej w ewolucji.

   Rodzimy się w określonych miejscach, które potrzebują zasilenia energią określonej jakości. Dusza każdego człowieka jest dobrana według wskaźników energetycznych do danego miejsca aby posiadając określone parametry rozwinąć niezbędną dla tego miejsca emocjonalną, psychiczną i fizyczną moc.  

 A żeby wytworzyć tę energię musimy przyjąć uczestnictwo w pewnych określonych zdarzeniach i sytuacjach. To co "zapracowujemy" w ciągu dnia Ziemia rozładowuje z nas w nocy, kiedy śpimy. 

  Pracując w ten sposób nasza Dusza gromadzi niezbędną energię. W ten sposób łańcuch zależności rozciąga się dalej - łańcuch ten potwierdza że nic w Wielkiej Kosmicznej Przestrzeni nie może rozwijać się przypadkowo - każdy przypadek jest zaprogramowany. Każde wydarzenie jest część ogólnego scenariusza ewolucji Wszechświata. I wszyscy jesteśmy jego małymi, ale cennymi pomocnikami.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=pGvXSuORJe8