niedziela, 25 grudnia 2022

Aktywacja DNA i kody świetlne

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=xrhVjzaKTvc

 Kochani - każda żywa istota od narodzin jest zakodowana przy pomocy pewnego zestawu kodów świetlnych, które działają jak osobista częstotliwość lub też kosmiczny odcisk palców.

  Kody te są zapisane w DNA i zawierają plan duszy i pradawną wiedzę tak ogromną, że wykraczającą poza zakres naszego języka mówionego i rozumienia. 

 Zazwyczaj są one nieaktywne w naszym DNA, do momentu aż będziemy w stanie podłączyć się do ich energetycznej częstotliwości i obudzić je.

  Kody świetlne mogą być przekazywane na różne sposoby i chociaż język mówiony jest postrzegany jako forma języka Światła, ponieważ wypromieniowuje on wzór energetyczny to istnieją inne rodzaje języka oparte na symbolach.

 Język światła jest formą komunikacji sfery dużo wyższych wymiarów, jest on związany z duszą a nie logicznym umysłem. Jego przesłanie interpretowane jest przez serce, jeśli język światła rezonuje z odbiornikiem to określone słowa, dźwięki lub symbole  mogą wywołać aktywację DNA.

  Kiedy to się dzieje to ludzie często doświadczają głębokiego poczucia wiedzy - jest to bardzo silne doświadczenie. W miarę przemieszczania się na ścieżce ewolucji świadomości, zaczynamy otrzymywać świetlne kody.

   Możecie otrzymywać je podczas medytacji, w stanie podwyższonej świadomości, podczas głębokiej kontemplacji a nawet we śnie. Kody świetlne mogą pojawiać się jako cząstki widzialnego światła, dźwięków, przeczuć lub symboli geometrycznych.

 Typowym przykładem otrzymywania kodów światła są pojawiające się, symbole i powtarzające się kształty w środku trzeciego oka.

 Zasadniczo mowa jest o tym, jakie odczucia wzbudzają te informacje a nie to co myślicie o przychodzącym komunikacie. Wasze ciało emocjonalne powiadomi Was jeśli otrzymaliście kod świetlny.

  Dokładnie w tej chwili doświadczamy na naszej planecie ogromnych zmian energii - są to narodziny nowej Ziemi. Od samego początku zostaliśmy obsypani nowymi kodami świetlnymi i nasze DNA zmieniało się, aby się przystosować do wyższych częstotliwości.

  Niektóre dzieci rodzą się już z zupełnie innym typem DNA zdolnym z łatwością utrzymywać o wiele wyższe częstotliwości i utrzymywać dużo więcej światła, podczas gdy wielu dorosłych musiało dużo pracować aby uwolnić miejsce na nowe kody światła puszczając wszystko to co nam nie służy i podnosząc swoje wibracje na wyższe częstotliwości.

  Jesteśmy zawsze otoczeni kodami światła i możemy dostroić się do nich i pozwolić im wejść w nasze pole energetyczne .

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=ZIp-u7CSa_Q 


 

Trehlebov - wychowanie dzieci

 Istnieje taki aksjomat: "dziecko jest łatwiej zabić niż wychować".

 To nie jest nasze podejście -nasi przodkowie mawiali: "co posiejesz to i zbierzesz".

   to znaczy, że jaką duszę przyciągnąłeś do dziecka to takie to dziecko i będzie. Jest przecież faktem, że w tej samej rodzinie przy dokładnie tym samym wychowaniu możesz otrzymać zupełnie inne dzieci.

  fakt? fakt, jaki rodzaj duszy przyciągnąłeś... jeśli pociągnąłeś demona i jak byś go nie wychowywał wyrośnie demon. Jeśli przyciągnąłeś  świętego to choćbyś go umieścił w najstraszniejszych warunkach to i tak wyrośnie święty.

A JAK GO PRZYCIĄGNĄĆ?

   Nasza kultura doszła do wniosku, że trzeba uczyć rodziców przyciągania odpowiedniej duszy. Oczywiście tej sztuki trzeba nauczać, przenosić doświadczenie - to już inna kwestia, ale podstawą naszego tworzenia dobrego potomstwa jest przyciągnięcie odpowiedniej duszy.

PYTANIE O SZKOŁY ŚREDNIE I WYŻSZE UCZELNIE 

CZY TO JEST KONIECZNE?

   Oczywiście, że jest to potrzebne. A to dlatego, że dusza przychodzi już z jakimiś talentami i trzeba te cechy rozwinąć i uzupełnić. A wykształcenie wyższe to nie znaczy ogólne - nie trzeba uczyć wszystkiego.

 Najpierw nauką zajmują się rodzice - oni są pierwszymi nauczycielami od bardzo wczesnego dzieciństwa. A jeśli dziecko wykazało już chęć kontynuowania dalszej edukacji, to rodzice są zobowiązani znaleźć mu nauczyciela i oddać go nauczycielowi - zależy o jakie rzemiosło chodzi.

 Prości ludzie chcą się uczyć jednego, włościanie czegoś innego, wojownicy mają jeszcze inne potrzeby szkolenia, a ludzie zajmujący się duchowymi sprawami mają też swoje nauki.

 Tak więc nie powinniśmy narzucać naszym dzieciom ogólnego wykształcenia, Po co im ono? Potrzebują dokładnie tego, co naprawdę będzie im niezbędne w tej inkarnacji.

 Naszym zadaniem jest nauczyć każde dziecko tego co ono naprawdę potrzebuje To jest zrozumiałe tak? A techniki są już rozmaite - istnieje na przykład szkoła Szczetinina, to dobra metoda nauczania. Oczywiście, że warto z tego wszystkiego korzystać -  bez wątpienia.

A JEŚLI KTOŚ JUŻ PRZYCIĄGNĄŁ DUSZĘ DEMONA? CO PAŃSKIM ZDANIEM CZYNIĆ W TAKIM WYPADKU?

   Według karmy istnieje możliwość, że może przejść na stronę światła. Taka możliwość istnieje ale musisz zapewnić możliwości. Wedy tak o tym mówią: "nie należy marchewki uważać za groszek- ona nie będzie od tego szybciej rosła" .

   Marchew należy podlewać, przerywać i odchwaszczać czyli stworzyć jej korzystne warunki. A to jakie nasionko wsadziłeś... Jeśli zasadziłeś marchewkę to wyrośnie marchew, a jeśli posadzono kapustę, to z niej marchewka już nie wyrośnie, ale musimy jej stworzyć odpowiednie warunki.

  Rodzice nie powinni edukować (kształtować) - rodzice powinni dziecko wykarmić. Termin "karmić" nie jest związany z żywieniem choć to też ma znaczenie. 

 Istnieje takie słowo jak "kormczej" (ros. sternik, przewodnik) czyli ten, kto wskazuje właściwą drogę. Czyli, że powinniśmy nakierować dziecko na właściwą drogę, wyjaśnić mu prawdziwe wartości, objaśnić mu zalety tej drogi.

 Ustawić je na właściwej ścieżce - to jest znaczenie słowa "wykarmić" dziecko. 

 Jest taka mądrość: "nie ten jest rodzicem kto urodził, ale ten kto wykarmił". 

 Zadaniem rodziców (a zwłaszcza dziadków, pradziadków, babek i prababek) rodzice się tym nigdy nie zajmują - to jest właśnie zadanie dziadków, pradziadków, babek i prababek, to one "wykarmiają", jest to ich bezpośredni obowiązek w rodzinie. Odpowiedziałem na pytanie?

A GDY SIĘ CZŁOWIEK RODZI TO MA PAMIĘĆ PRZESZŁYCH ZDARZEŃ

   Wszystkie dzieci (nawet obecnie) do dwóch miesięcy wszystkie pamiętają swoje poprzednie wcielenia. Jeśli w ciągu 2 miesięcy po urodzeniu nawiążecie kontakt z dzieckiem to ono za pomocą mimiki może wam wiele powiedzieć.

A CO POWODUJE ZANIK TEJ PAMIĘCI?

  Miałem w rękach poradniki dla zielarzy wydawane przed 1917 rokiem i tam były takie zalecenia: "jeśli wasze dziecko zaraz po porodzie zaczyna świadomie rozmawiać to znaczy, że wcielił się w nie diabeł".  To chrześcijanie wymyślili.

   "wtedy weź mieszankę mleka krowiego z krwią psa i daj dziecku tę mieszankę do picia i wszystko będzie dobrze". I tak to działa.

NO A DZIŚ CO JEST TRUCIZNĄ? CO PRZESZKADZA?

  Wszystko to co zmienia nas w zombie - błędny styl życia.

  A JEŚLI PRZEJDZIEMY NA NOWE MIEJSCE ODRADZAĆ STARE ŻYCIE?

wtedy będą odpowiednie dzieci. A dlaczego ja dałem ten przykład? Jeśli w starych poradnikach zielarza wydrukowano takie receptury to oznacza, że ​​nie były jednostkowe przypadki.

CZYLI WRAZ ZE ZMIANĄ MIEJSCA ZMIENIA SIĘ POJMOWANIE RZECZYWISTOŚCI?

   właściwy sposób życia a w tym zawiera się wypełnianie swoich życiowych powinności w pełnym zakresie.


Co się dzieje, gdy zbliża się śmierć

 oryginał tłumaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=iaXesLavkeY

 Kochani, co się dzieje podczas doświadczenia z pogranicza śmierci, kiedy jest nawet wskazówka dotycząca odłączenia systemów życiowo ważnych dla człowieka, gdy człowiek przestaje oddychać i serce się zatrzymuje, gdy w systemach brak jest tlenu to wszystko to wysyła sygnał nadchodzącej śmierci.

   Kiedy mózg zaczyna rozumieć, że śmierć jest blisko to czyni coś czego nikt się nie domyśla - ​​uruchamia specjalny program będący zaworem bezpieczeństwa: świadomość życzliwości, która ogarnia człowieka aby uchronić nas przed tym co jak nam powiedziano jest zgrozą śmierci.

 On zaczyna dawać niedające się już nigdy zapomnieć uczucie dobroci i światła - doświadcza tego prawie każdy, kto przeżył doświadczenie z pogranicza śmierci. Oni nie płaczą z przerażenia, odchodzą spokojnie i często z uśmiechem.  

 Ten dar "chemii świadomości" pozwala każdej istocie ludzkiej spokojnie przejść z jednego życia do drugiego.

 Podczas  doświadczeń bliskich śmierci ci, którzy przechodzą przez ten program często widzą siebie w tunelu, mogą też postrzegać niesamowite światło i odczuwają doskonałą miłość Stwórcy.

 Oni się nie boją - ten program jest bardzo dokładny, nasz mózg jest na to zaprogramowany i w tych chwilach kiedy śmierć wydaje się nieuchronna ciało uruchamia program pełnej łaski miłości, która zaczyna pokazywać inną stronę.

  Prawdą jest to, że nasza świadomość ma ciąg dalszy - śmierć się zbliża, ale to nie jest straszne, nie ma żadnego "odłączenia" i horrorów, nie ma złej maszkary z kosą - zamiast tego nadchodzi kolejna, pełna miłości i piękna rzeczywistość i wszystko będzie dobrze.

 Jest to fundamentalna prawda, która jest ściśle powiązana z naszymi komórkami, sercem i mózgiem. Szyszynka się budzi i wszystko pracuje razem, aby to pokazać - abyśmy się nie bali.

  To jest miłość Stwórcy, to program śmierci, ale często tak się dzieje, że człowiek przeżywa do doświadczenie i wraca do żywych a poprzez to doświadczenie zmienia się na zawsze. Dzieje się tak bo ten program zaczął działać, ale człowiek nie umarł - doświadczył przebłysku fundamentalnej prawdy duchowej a następnie wyszedł ze stanu bliskiej śmierci i wszystko w jego życiu wydaje się być inne.

   U niektórych ludzi tak bardzo zwiększa to wszelakie doświadczenie duszy, że przechodzą oni na wyższy poziom rozwoju. To wychodzi poza ramy wszystkiego, czegokolwiek dany człowiek doświadczył podczas swojego życia i zmiany są tak radykalne, jakbyście stali się inną istotą ludzką.

  Operacja medyczna często służy jako katalizator takich zdarzeń i dość często jest to czas, kiedy Dusza mówi: "jesteś gotowy na następnego kroku - nie wykonujesz tego po co tu przyszedłeś" albo na pewnym poziomie mówisz: "o mój Boże, jestem już gotów", a potem wychodzisz z tych zdarzeń odmieniony. Ale w tym celu pojawia się nagły wypadek aby dać kuksaniec dla podjęcia tej decyzji.

  Prorocy, którzy żyli w przeszłości i niektórzy z tych, którzy są tu nadal tutaj mogli tak bardzo zmieniać fizykę i wywołać duchową życzliwość, że wszystko, czego ludzie chcieliby dokonać było na poziomie ich stóp. Tam gdzie oni przeszli wyrastały kwiaty, zwierzęta chodziły za nimi. Byli w stanie przekształcać świat fizyczny materializując pożywienie i działać cuda.

Takie coś ma miejsce gdy dusza pracuje na bardzo wysokim poziomie - jedyna różnica między nimi a nami leży w zakresie na jakim aktywuje się ich dusza poprzez miłość i moc kreacji ze samego Źródła.

   Większa część ludzkości pracuje na około 30% a mistrz na 90%.  Jeśli traficie do szpitala będąc na poziomie 30% a wyjdziecie jako ktoś działający na 45% to nikt was nie pozna - wszystko u Was będzie inne, to Wasza dusza się rozwinęła.

 Każdy człowiek ma wolny wybór, ale nie możecie wrócić na niższy poziom duszy - nie możecie się cofnąć.  Jednakże jeśli spróbujecie użyć swojego wolnego wyboru i znajdziecie się w dysfunkcji i braku równowagi to nie będziecie w stanie wrócić do starej energii - ona podąża tylko jedną stronę, w górę.

  Stare dusze tej planety zaczynają się budzić do większej prawdy, która mówi o wspaniałości planu, o tym jak wasza dusza rozwija się teraz na Ziemi i co sie dzieje wokół Was. 

 Jest to początek ewolucji światła na naszej planecie i aby się to stało jak szybciej, ujawnia się ciemność - to już się dzieje, to początek większej ilości światła i ewolucji ludzkiej natury.

 Dzieje się to w każdym człowieku, każdy ma szansę się przebudzić  do dużo większej prawdy. Wystarczy po prostu podążać za tym, mówiąc: "kochany Boże, jeśli to jest prawdziwe to pokaż mi to".

  Ta metoda sprawdza się w praktyce u wielu ludzi.

  To było przesłanie Kraiona (albo послание краянам, posłanie krajanam  czyli przesłanie dla ludzi ) - i tak to właśnie jest.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=Gi4Y4SZEUv8