czwartek, 15 czerwca 2023

Jeśli byście wiedzieli o wszystkim co jest przygotowywane...

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=7LkBuxoVjPA

Kochani, bądźcie pewni że tam, gdzie są złoczyńcy, działa Światło i że, Światło nie tylko zwycięży, ale przekształci świat i ludzkość.

   Jeśli byście wiedzieli o wszystkim co jest przygotowywane na płaszczyznach (poziomach), które są dzisiaj niewidzialne, ale które będą dostępne jutro, jeśli  byście wiedzieli jak bardzo jesteście kochani i jak bardzo wam pomagają w waszych cierpieniach, to bylibyście dużo szczęśliwsi i znacznie spokojniej witalibyście obecne trudne chwile oraz te, które jeszcze nadejdą.  

 Miejcie ufność i wiarę. Świat jest jeszcze trochę w ciemności ale już niedługo zobaczycie, że Światło będzie w stanie dotrzeć do was.  

 Życie jest piękne, ono nieustannie oddycha wokół was, ale wielu ludzi tego nie czuje. 

  Kolejne zmiany transformacyjne, doświadczane przez ludzkość poprowadzą nas ku lepszej przyszłości. 

  Zachowujcie wiarę - miejcie odwagę i cierpliwość, by czekać na ten moment. Nie bójcie się!  

 Plan jest realizowany w najlepszy możliwy sposób. Nie słuchajcie kłamstw, które cały czas produkują media. Starajcie się słuchać prawdy, która pochodzi od tego kim jesteśmy. Prawda Was wyzwoli.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 🔥

https://www.youtube.com/watch?v=bNvR7JJ4YQ0


 

Przygotujcie się na duże zmiany

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=j-5SArIAcBw

 Kochani, 18 czerwca czeka nas szczególnie mocny nów Księżyca bo jednocześnie Saturn wchodzi w ruch retrogradacji, będzie miała miejsce parada pięciu planet, gdy Saturn, Neptun, Jowisz, Uran i Merkury ustawią się w jednej linii a po 3 dniach nastąpi przesilenie dnia z nocą 21 czerwca.

W wyniku takiej ilości kosmicznych wydarzeń w tym czasie otrzymujemy wielki napływ energii z centralnego Słońca z centrum galaktyki. W tym czasie będzie trzeba stawić czoła sytuacjom zakulisowych intryg.

   Nadchodzą zmiany na świecie - przygotujcie się na poważne przetasowania. Nie dajcie się ponieść chaosowi! Są tacy, którzy zajmują się zaprowadzaniem porządku po huraganie. 

  Każdy powinien być na swoim miejscu  i działać. To u każdego określa plan duszy. Wypełnij swoją misję nie martwiąc się o misję kogoś innego.  

 Nów księżyca to możliwość pozytywnych zmian poprzez podążanie za swoją intuicją i ten magiczny nów księżyca w Bliźniętach nie jest wyjątkiem.

   To najlepszy czas na zamanifestowanie się. Istnieje wiele rytuałów dla spełnienia życzeń - skorzystajcie z tego nowiu aby zmaterializować (ziścić) swoje najśmielsze marzenia.

   Przenikliwość jest kluczowym punktem -  szczególnie jeśli chodzi o rozszyfrowanie swojej intuicji i uczucia trwogi.  

 Im bardziej zwracacie uwagę na swój wewnętrzny kompas,(nawet jeśli nie ma to sensu dla innych) - tym bardziej zostaniecie nagrodzeni. 

  Poproście o wsparcie waszej Anielskiej drużyny. Oni nigdy nie byli tak blisko, jak teraz.  

 Pamiętajcie, że macie przeogromne wsparcie - dużo większe niż możecie sobie wyobrazić. Ciężkie czasy prowadzą do dużych zmian. Zaufaj Wszechświatowi. Zostało nam do przejścia bardzo niewiele. 

Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.