niedziela, 2 kwietnia 2023

W tym dniu skończy się wszystko, co znałeś

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=vGXC07FDWc0

Kochani, pewnego zwykłego dnia świat się przewróci do góry nogami. Zacznie się rozgrywać coś niemożliwego. Nadchodzą wydarzenia ogłaszane od wielu tysiącleci i wieczorem nic nie będzie już takie samo jak o poranku. 

  W najzwyklejszy dzień Moce Światła zamanifestują się dla wszystkich, którzy już otworzyli się na tę wiedzę w czasach ciemności. Podczas gdy media wciąż jeszcze rozprzestrzeniają kłamstwo, finansowa mafia i politycy udają, że cały świat niepostrzeżenie splątany jest ich siecią. 

 Rozlegnie się niebiański dźwięk, który położy kres tym działaniom. Światy się rozdzielają - to będzie spektakl, którego nigdy nie widział żaden człowiek i którego nie przeżywała żadna istota na Ziemi.  

 W najzwyklejszy dzień otworzy się zasłona między światami i każdy znajdzie się tam, gdzie wybrał być. W najzwyklejszy dzień zostaną ujawnione kłamstwa władców i w tym momencie rozdzielona zostanie pszenica od plew. 

  Niektórzy będą błagać o pomoc w niedowierzaniu i zastygnąwszy w strachu, podczas gdy inni z łatwością uczynią krok na nowe brzegi. W tym dniu zakończy się wszystko, co znaliście. 

  I wszystko pozostanie po staremu dla tych, którzy nie ufają i nie służą Światłu, którzy są niczym więcej niż niewolnikami tych sił, które bez końca zniewalają i męczą ich tak, że ich życie nie jest życiem lecz tylko powolnym umieraniem. 

  Naprawdę duże wydarzenia ogłaszają swoje nadejście przez długi czas a potem "rozbłyskają" w najmniej spodziewanej chwili. 

  Jedna noc, jeden zwyczajny dzień, - pozostały czas trzeba pożytecznie wykorzystać i porzucić wszelkie lęki bo wszystko zacznie się w pewien zwyczajny dzień.  

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=lbXNRsuSjGg


 

PilotNes przedstawia się - norma przed nastaniem pełni księżyca

 Jak to zwykle bywa gdy zbliża się pełnia na wierzch wypływają różne brudy (tak działa księżyc).

   Regularnie przed pełnią pojawiają się w komentarzach na Youtube różne dziwne wpisy a po pełni ich autorzy usuwają swoje "wytwory". Dlatego nauczony doświadczeniem kopiuję takie rozmowy jako wątek edukacyjny. Dziś nie wytrzymał  PilotNes pod krótkim filmikiem z tańcami u Iwana:

https://youtu.be/RYHQc4zaBv8 


PilotNes

No dobra, wiem, że sie tu narażę. ale dla mnie to jakaś żenada :) Ten nowoczesny Rasputin wygląda mi na niezłego cwaniaczka. Pewnie głuszy te panny, że leczy seksem, kasuje w rublach, ale i dolarami nie pogardzi za swe światłe, duchowe porady, cała reszta interesu zalatuje mi tanim sekciarstwem. Ruski guru przebrany za clowna, ksywa Carewicz, niezłe :) Założę się też, że jak kończy wystepy przed kamerami, łazi w dresach.
 
 michalxl600
przedstawiłeś się a teraz zmień kanał i idź tam gdzie noszą dresy.
 
 PilotNes
 @michalxl600  ok, Jańcio Wodnik. Idę, nie wracam :)
 
 PilotNes
 @michalxl600  A, dodam jeszcze, że bardzo mi sie podobało kiedy to zapłakałeś, bo odcieli "kochane pieniążki". Wy wszyscy jesteście z tej samej gliny.
 
 michalxl600
michalxl600
 @PilotNes  ty nie miałeś juz sobie iść? p.s. "pieniążków" nikt nie odciął - pani Iwonka co wysłała to pismo już się wije jak robak na haczyku.  p.s.2 widzę, że bardzo Ciebie boli sprawa finansowania mojej pracy? 
 
 PilotNes
 @michalxl600  Ale łzy były, pamiętam :) Tak w ogóle cienias jesteś, bo banujesz tylko dlatego, że ci nie pasuje, tu nie było wulgaryzmów. To objaw tchórzostwa. Weź chłopie zoragnizuj sobie jakąś zrzutkę na mydło, dezodorant, fryzjera i koniecznie dentystę. No dobra, narka
 
 michalxl600
 
  @PilotNes  Kogoś zbanowałem? Widzę, że bardzo byś tego chciał i ogłaszałbyś siebie jako "kombatanta". Łzy owszem - były, ale gdybyś był wtedy trzeźwy to połączyłbyś proste fakty i zorientował się, że dotyczyły wspomnień o Ojcu. Informuję (na wypadek gdybyś wpadł jak inni Tobie podobni ,aby samemu usunąć tę rozmowę), że jest ona kopiowana tutaj "dla potomnych". https://michalxl600.blogspot.com/2023/04/pilotnes-przedstawia-sie-norma-przed.html
 
 PilotNes
 @michalxl600  Jeśli bez logowania komentarz znika, to jest to tzw. shadow ban. Jak już usunąłeś, to dzięki. Z tą zrzutką to na serio
 
 michalxl600
michalxl600
 @PilotNes  "Z tą zrzutką to na serio" - a jednak temat finansów jest dla Ciebie sprawą główną. Mówiłem nie raz, że sprawa "kawy" nie jest dla mnie "podstawą utrzymania" (choć jest miłą zachętą do zintensyfikowania pracy tłumacza i pomaga w utrzymaniu internetu, a nawet czasem rachunków za prąd). Jestem mechanikiem i rolnikiem więc to jest moje źródło utrzymania. Wyjaśnię jeszcze coś: jeśli czujesz niemiłą woń to radzę sprawdzić wokół siebie - z tego co mi wiadomo to internet nie jest w stanie jeszcze przenosić zapachów na odległość. Widzę, że bardzo chcesz stać się dzisiaj "gwiazdą internetu" - bardzo proszę. 
 
 michalxl600
michalxl600
 @PilotNes  Jeśli bez logowania komentarz znika, to jest to tzw. shadow ban - wyjaśnię i tę kwestię skoro się domagasz (być może będzie to pomocne i innym czytelnikom bo faktycznie problemy są coraz częściej). System portalu na jakim teraz jesteśmy jest daleki od doskonałości - nawet w tej chwili gdy przełączam strony to czasem widzę całą naszą rozmowę a czasem nie (muszę przeładować stronę). Bardzo łatwo Tobie wychodzi obrzucanie łajnem innych - zalecam więcej ostrożności. / Jest jeszcze jedna możliwość (te Twoje pełne goryczy zarzuty o ban), że jesteś tu teraz pod innym nickiem i faktycznie kiedyś już naraziłeś się tak mocno, że zmuszony byłem usunąć "z kawiarenki". Faktycznie jest kilku nielicznych, którym udała się taka sztuka. Miłego dnia.
 
 PilotNes
 @michalxl600  Nie żałuję Ci pieniędzy, sam parę razy przesłałem drobne kwoty. Wkurzyłeś mnie banem, no i poszło. Z dezodorantem faktycznie przegiąłem, co do dentysty jak najbardziej nie. Nie wypieraj się tego bana, bo był, sprawdziłem. Wiesz co, nie mam już czasu, proponuję zakończyć, bo to bez sensu
 
 michalxl600
michalxl600
 @PilotNes  No nie ma sprawy (pisałeś coś o odwadze). Ty zacząłeś więc skoro proponujesz zakończenie to kończymy. Wyjaśnij tylko sprawę tego bana: miałeś tu inne konto? Przegiąłeś nie tylko z dezodorantem: dentysta to nie Twoja sprawa, moja fryzura też nie. Znalazłoby się jeszcze kilka innych "nietaktów". Ale miło, że potrafisz się choć częściowo zreflektować.
 
 PilotNes
 @michalxl600  nie miałem tu innego konta ani bana
 
=============================================
 
EDYCJA: no i niestety, schemat się powtarza. PilotNes pisał coś o odwadze a po dwóch godzinach albo wcześniej usunął pierwszy komentarz wysyłając całą rozmowę z niebyt. Przed usunięciem edytował jeszcze ostatnie komentarze - widzę jeden w podglądzie na stronie (ale nie cały), oto co udało mi się z podglądu skopiować:
 
  czyli wychodzi na to, że z insynuacji na temat jakoby zbanowania autor tych wypowiedzi również się wycofał. No i tyle na temat odwagi tego rozmówcy. Ale cała przygoda jest inspiracją dla pewnych przemyśleń, które nagram do kamery jak minie pełnia księżyca.  Dla potomnych dodam jeszcze, że dzisiejszy dzień jest niedzielą - to może mieć znaczenie bo podejrzewam, że PilotNes mógł mieć ciężki koniec tygodnia i stąd taki nieład myślowy i brak konsekwencji.  Oczywiście po takich "numerach" gdy osoba usuwa swoje wypowiedzi (nie jest w stanie wziąć odpowiedzialności za to co napisała) jak najbardziej ban się należy. Nie chcę mieć więcej kłopotów z takim rozmówcą.
 
 Z kronikarskiego obowiązku podam inny przykład takich wydarzeń:
 
EDYCJA 2 (poniedziałek 3 kwietnia). Tak jak się spodziewałem poniżej w komentarzach padają nieskładne zarzuty dotyczące wpisów na Youtube. Nauczony poprzednimi takimi przepychankami zrobiłem zrzuty z ekranu przewidując, że rozmówca usunie swoje publikacje (ja nie mam w tym interesu - zależy mi wyłącznie na tym aby się wzajemnie szanować, BRAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE WYPOWIEDZI i nie usuwać rozmów bo są one pożyteczną nauką dla nas wszystkich).  Aby skany stały się bardziej czytelne trzeba na nie kliknąć i otworzyć w nowym oknie.