niedziela, 16 lipca 2023

17.07. Punkt zwrotny dla ludzkości

 oryginalny film jest tu https://www.youtube.com/watch?v=_7IQ5gHs8js

kochani, 17 lipca nadchodzi początek kolosalnych zmian w dziedzinie przeobrażenia świadomości ludzi. To będzie przewrót nie tyle w zewnętrznych strukturach, lecz raczej w wewnętrznych.

  Nastąpi kardynalna zmiana starych koncepcji, zostaną wlane nowe informacje - nowe kody świetlne o ogromnej objętości. Takie coś nigdy wcześniej nie miało miejsca z całą warstwą świadomości.

  Jest to wyjątkowy eksperyment i zgodnie z planem nowa świadomość przejdzie na nowy poziom rzeczywistości - jednak nie każdy jest w stanie wytrzymać ten strumień zmian, będzie to kolejny sprawdzian wytrzymałości.

  Kiedy stara świadomość nie będzie w stanie zaakceptować nowych struktur - będzie to oznaczać upadek, niezdolność, niechęć do przystosowania się do nowych realiów.

  Będzie to oddzielenie ziarna od plew - oddzielenie ludzi zdolnych do transformacji od tych ze starą świadomością, którym nie po drodze z nowymi energiami.

  Wielu z tych, którzy nie zechcą zaakceptować zmieniających się realiów życia zakończy to wcielenie. Wielu ludzi utknie w swoich strukturach, gdzie brak jest już rozwoju i wlewanie zasobów życiowych do takich świadomości ulegnie zakończeniu.

Oni będą starać się wywiązywać ze swoich kontraktów, ale nie będzie im łatwo żyć. To są ci, którzy zatrzymali się w swoim rozwoju - którzy nie mogą i nie chcą iść dalej, którzy tak bardzo pielęgnują swój świat, swoją starą matrycę, że wszystkie działania wobec nich są bez sensu.

 W świadomości tych, którzy idą dalej, będą załadowywane nowe struktury - zostaną usunięte elementy destrukcyjne, zostaną załadowane nowe kody świadomości - może nawet nie załadowane lecz raczej znacznie poszerzone zostaną ramy starych.

      Zostaną usunięte ograniczające ramy świadomości i nagle staniecie się świadomi tego, że coś co wcześniej było dla Was niemożliwe teraz jest łatwe i proste.

  To będą nowe możliwości manifestacji Waszej woli oraz chęci tworzenia i działania poza starymi, szablonowymi ograniczeniami. Ujrzycie to bardzo wyraźnie jako olśnienie.

  U jednych ludzi może to być praca, u innych rozwój nowych umiejętności - dla każdego będzie to rzecz indywidualna.

  Najważniejsze tutaj nie jest to, co będzie czynił dany człowiek lecz gdzie nakieruje swój życiowy zasób. Najważniejsze jest, aby to lubił i żeby wniosło to w jego życie satysfakcję i harmonię. 

 Jest to rewolucja świadomości - to co dawniej było by niedopuszczalne w wyniku pewnych ograniczeń teraz będzie możliwe do wykonania.

 Następuje wyraźny podział świadomości na tych, którzy mogą to zaakceptować i na tych którzy nie będą w stanie oraz na kogo zostanie nakierowany bezcenny zasób sił życiowych.

 Nie każdy go otrzyma - głównym wskaźnikiem będzie ten właśnie dzień. Będzie on punktem odniesienia, punktem kontrolnym. 

 Będzie wiele żywych świadomości zdolnych do przyjęcia nowych kodów transformacyjnych - ich życie stanie się ciekawe i nawet najbardziej destrukcyjne wydarzenia nie dadzą rady nimi wstrząsnąć.

  W procesie osobistej transformacji przychodzi nam przeżywać różne stany, ale uwierzcie, że to się sowicie opłaci.  

 Celebrujcie te czasy nie jako pełne trudności lecz jako niesamowicie ciekawe. Cieszcie się nawet tym, czym jakby się mogło wydawać cieszyć się nie da.

   Spróbujcie zmienić wektor, a destrukcyjność na akceptację i zamieńcie bieguny swoich odczuć - wszak wszystko jest możliwe.  To jest główne przesłanie tego czasu.

  Wdzięczność wam wszystkim

https://www.youtube.com/watch?v=Ccz_9r_g8QwKsiężyc w nowiu 17 lipca. Czas zwiększonej energii karmicznej

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=IP8mp8G-HLE

 Moi Drodzy, Nów Księżyca w Raku nastąpi 17 lipca, kiedy Węzły Księżycowe przemieszczą się w znak Barana i Wagi, otwierając nowy 18-miesięczny cykl karmiczny.  

 Te kosmiczne wydarzenia zachodzące tego samego dnia wskazują na czas podwyższonej energii karmicznej. Nadchodzą ogromne wstrząsy energetyczne o wysokiej częstotliwości - będą to strumienie kwantowe i słoneczne tsunami.

 Zakres tych energii jest bardzo szeroki, od najniższych do najwyższych częstotliwości w zależności od wibracji stellum a także naszych indywidualnych i zbiorowych.

   W czasie tego nowiu Księżyca będzie przekazywane światło o wysokiej częstotliwości. Ta wyjątkowa częstotliwość zacznie wchodzić w interakcje z jądrem Ziemi, uruchamiając głęboką reorganizację cyklu planetarnego.

   To jest ważny moment aby przyspieszyć proces samorealizacji - to możliwość szybkiego przemieszczenia się na inny poziom świadomości. W tym czasie wszechświat prowadzi nas po drodze rozwoju naszej duszy. 

 Nów Księżyca w Raku może wnieść do naszego życia nowe wydarzenia i możliwości będące punktem orientacyjnym w którą stronę wskazuje Wszechświat. 

  Tworzenie intencji jest mocną rzeczą, której trzeba dokonywać podczas nowiu, w oparciu o wewnętrzną wiarę - z miejsca wewnętrznej wiedzy i intuicji. Odpowiedzi mogą nie nadejść natychmiast, ale praktyka cierpliwości jest częścią tego procesu.

   Tworzyć intencje na podstawie intuicji oznacza być w przepływie i wiedzieć, że odpowiedzi i inspiracja przyjdą wtedy kiedy będą gotowe. Ten proces wymaga wielkiej wiary, ale kiedy się mu poddajemy to zazwyczaj odczuwamy ulgę.  

 Na moim kanale Telegram możecie posłuchać aktywacji nowiu. Ta aktywacja języka Światła dostosuje wasze emocjonalne i energetyczne pola na energie nowiu  kilka dni przed, w trakcie i po tym wydarzeniu.

  Nów Księżyca to najlepszy czas aby urzeczywistnić w życiu najśmielsze marzenia. Nadszedł czas aby skomponować pewne plany i przygotować glebę do zbioru płodów naszych nowych początków.

   Za około dwa tygodnie troska i szacunek dla wewnętrznego życia mogą być szczodrze nagrodzone w tym czasie.

   Te błogosławieństwa nabiorą kształtu w świecie zewnętrznym do następnej pełni Księżyca. Z tą potężną energią Raka mamy szansę wnieść ważne zmiany w naszym życiu, które przyniosą nam korzyści znacznie dalej poza ramy tego cyklu księżycowego.  

 Wdzięczność Wam wszystkim

 aktywacja nowiu na portalu Telegram https://t.me/AgeofAquariusuncensored

 https://www.youtube.com/watch?v=EVVy_aiiT_8