wtorek, 9 maja 2023

Wykorzystaj te informacje, aby się chronić

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=9QBwkR5Yun8

 kochani, energia w tym miesiącu jest bardzo wysoka, biorąc pod uwagę korytarz zaćmień i inne wydarzenia kosmiczne przyzwyczajajcie się do tego ponieważ jest to dla nas nowa normalność a to zaledwie początek.

  w maju - czerwcu nadchodzą duże zmiany na arenie geopolitycznej i kiedy wszystkie one wydarzą się naprawdę to wszystko będzie zachodzić bardzo szybko.

  Już dawno osiągnęliśmy masę krytyczną i moment krytyczny narasta bardzo szybko - w tej chwili budzi się dużo więcej ludzi niż kiedykolwiek wcześniej co także oznacza długie nieprzespane noce, doładowania energii, rozbłyski słoneczne, gwałtowne wzrosty rezonansu Schumanna i objawy Wniebowstąpienia, z którymi musimy sobie poradzić.

  Jeśli się przeprowadzacie lub planujecie zmianę miejsca zamieszkania to zacznijcie słuchać swojej intuicji aby znaleźć swój następny cel przeznaczenia.

   Jeśli wypełniając swoją misję strażnika portalu stałeś się kotwicą energii i źródłem światła to skup się na radości w świecie, obfitości, miłości i błogosławieństwach jakie chcesz mieć w swoim życiu.

  Nawet pomimo tego, że współpracujemy z energią o bardzo wysokiej częstotliwości to ilość gęstej energii z rozpadającej się siatki naziemnej może sprawiać trudności.

  To co kiedyś zachodziło w ciągu dziesięcioleci lub wieków za kulisami jest dziś przed oczami wszystkich ludzi i uświadomienie sobie całego tego przenikliwego zła, które było częścią Ziemskiej sieci energetycznej jest bardzo trudne.

 To jest coś, co zawsze wiedzieliśmy na poziomie duszy i dlatego zgodziliśmy się zostać posiadaczami energii aby równowaga światła i ciemności mogła być zachowana na bezpiecznym poziomie.

 W najbliższych miesiącach będzie więcej nacisków do ujawnienia mrocznych planów niż widzieliśmy dotychczas - to może być bardzo trudne.

  Dlatego po prostu wiedzcie, co się dzieje i wykorzystajcie te informacje aby się chronić jesteśmy tutaj, aby pokonywać ciemność. Ona automatycznie rozpuszcza się, gdy emitujemy światło.

  Tak więc utrzymujcie jasne światła, podczas gdy nasz kosmiczny statek wniebowstąpienia się wznosi. Wszyscy mamy zapięte pasy i jesteśmy gotowi do podróży.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=64ckNv2cROs