środa, 24 sierpnia 2022

INICJACJA - nagranie audio

  Kanał z jakiego wziąłem ten materiał audiowizualny nosi nazwę OGIEŃ. Link do oryginału podaję na dole strony.

witam wszystkich, rozmowa będzie dzisiaj długa, ale bardzo pouczająca. Dzisiaj opowiem Ci, jak żyją ludzie, podkreślę te zagadnienia, w których ludzie tkwią ale nigdy z nich nie wychodzą. A jeśli już wychodzą z jednego (że tak to nawę) „kręgu systemu” to nie wychodzą z innego.

Spodoba się Wam ten film, ponieważ zahaczmy o kilka aspektów a na koniec ujawnię pewien mały sekret - prawdopodobnie słyszeliście o tym, ale nie do końca zrozumieliście co to jest.

Tak więc zacznijmy od faktu, że żyjemy sobie zadowoleni w nowoczesnym, technologicznym świecie a na kalendarzu mamy rok 2022. Wszelka informacja, którą otrzymujecie o tym świecie w przeważającej części ma postać elektroniczną – elektroniczną formę.

Książki jakie często czytacie albo nawet słuchacie mają już elektroniczną formę, zdjęcia i rysunki tak samo trafiają do Was poprzez gadżety w rodzaju komputera. Wszelkie nowości, wydarzenia, szkolenia – wszystko przechodzi na format elektroniczny. I jeśli się nad tym zastanowić to jest to jedna z cech systemu – świat elektroniczny.

To nie jest Matrix – o nie, nie nazywajcie tego Matrixem, jest to po prostu stworzony dla Was świat elektroniczny, dla kierowania Wami. Jeśli wydaje się Wam, że wiecie o co chodzi to mimo to przyjrzyjmy się tym szczegółom.

Dziś w świecie ma miejsce bardzo wiele wydarzeń, mało kiedy dowiadujecie się o jakimś z nich od konkretnych ludzi, z kilku miejscowości, którzy faktycznie rozumieją, byli tam i są w stanie to dobrze rozpatrzyć. Najprawdopodobniej po prostu śledzicie wiadomości.

I wydaje mi się, że już dawno nie jest tajemnicą, że wiadomości przeważnie są kłamliwe i służą określonemu celowi. Jedną i tę samą informację można donieść z określonym zamiarem, w różny sposób wpływać na ludzi, dlatego też nowości są podrabiane i dostarczają fałszywe informacje – a co najmniej przekłamują je.

Niektórzy poszli dalej i zauważyli, że dzienniki mogą specjalnie tworzyć pewne informacje tak jak kręci się film podając to ludziom jak prawdziwe wydarzenia z życia. Czyli jest to normalna fikcja kinowa mająca swój scenariusz, istnieją aktorzy, którzy występują w TV i nam się wydaje, że to się dzieje naprawdę ale to wszystko według zapisanego scenariusza. Aktorzy po prostu grają swoje role na swoich, ściśle określonych stanowiskach.

 Zapewne myślicie, że wielu z tych ludzi posiada jakiś realny, określony status ale to po prostu aktor, który gra swoją rolę i nic ponadto.

Ale ktoś przeniknął to jeszcze głębiej i zauważył, że zdarzają się wpadki kinowe a także wpadki elektroniczne. Bardzo wiele wydarzeń nie jest już nawet nagrywanych na słynnym zielonym ekranie lecz są to filmy w pełni stworzone techniką komputerową. Jeśli trudno wam przyjąć, że współczesne technologie bardzo się rozwinęły i mocno wyprzedziły to co jesteśmy w stanie opanować to warto co nieco postudiować informacje dostępne w internecie.

Oprócz oficjalnie ogłaszanych lotów kosmicznych i ostatnich gadżetów maszyn Tesli istnieją dużo bardziej rozwinięte technologie i oczywiście są stosowane ale oczywiście nie masowo. Czy film utworzony elektronicznie jest dla Was nowością? To oczywiście nie jest szczyt technologicznego rozwoju. Myślę, że dla większości jest to jasne ale trzeba było o tym wspomnieć.

Tak więc istnieje taki oto świat elektronicznych nowości, które bardzo dobrze władają ludźmi – ich reakcją. I jak już zostało wcześniej powiedziane, wszystko to jest stworzone po to aby wywołać Waszą reakcję, aby wodzić was za nos, abyście wchodzili w rozmaite spory, konflikty i jakoś emocjonalnie reagowali. Wszystko to doskonale działa skupiając Waszą uwagę. Nawet przebudzona i świadoma już osoba posiada umysł, my wszyscy korzystamy z umysłu – i w nim od samego urodzenia kodowane są programy. Na przykład program „ojczyzna”, „obrona ojczyzny” może bardzo dobrze zadziałać w potrzebnej chwili i w to miejsce będzie kierowane bardzo wiele uwagi – świadomość znów uśnie. I świadomi ludzie głęboko zasypiają.

Na przykładzie dziewcząt może to być macierzyństwo. Dziewczyna do jakiegoś momentu może być bardzo świadoma a w momencie urodzenia dziecka znów zupełnie łączy się z systemem – zapomina i w pełni przełącza się na inny format życia.

Ten elektroniczny świat to nie Matrix - jest to sposób kierowania ludźmi aby zawładnąć ich uwagą, aby świadomość się nie budziła. A czym jest Matrix? Co nazywają matrixem? Wszystko to co widzicie, iluzje, zwierzęta, wydarzenia, sytuacje, drzewa, samochody. Matrix to to co widzicie wokół siebie – w ogóle wszystko. Jesteśmy energią i wszystko wokół jest przepływem energii. To jest jeden świat a drugi świat to ten gdzie znajduje się wasze ciało. Mówiłam już o tym wcześniej, że Wam się tylko wydaje, że chodzicie ale to jest tylko przepływ energii.

Ten Matrix miał być kierowany przez Was, jesteście Twórcami i mieliście stwarzać ten świat, poprzez swoje zamiary. Ogólnie w tej chwili cała planeta nie jest kierowana przez nas, matrix jest programowany przez tych, którzy nią w tej chwili władają i nie jesteście to wy.

Można powiedzieć, że istnieje potężny komputer, który sztucznie stara się przewidzieć posunięcia i sprawić aby wasz strumień życia i strumień życia planety płynął w tym kierunku gdzie oni chcą. Dla Was jest do złe i ciężkie życie i jeśli ogólnie jesteś niezadowolony ze swojego życia to znaczy, że jak bardzo nie byłbyś świadomy - tkwisz w systemie.

Trzeba zdawać sobie sprawę, że Ty jako twórca, który osiągnął świadomość, rozbudził ją i nauczył się władać sobą zaczynasz tworzyć świat wokół siebie. I oczywiście tworzysz piękny świat. Na tej samej planecie, tuż obok innych ludzi będziesz żył w swoim własnym świecie.

Jak to działa? Bardzo prosto. Jeśli się w tym zagubiłeś to zaraz wszystko zrozumiesz. Energie różnią się między sobą, aby było to prościej zrozumieć: ciemne, ciężkie, brudne energie to wibracje niskie a czyste i świetliste to wibracje wysokie. I nawet jeśli ciało jednego człowieka znajduje się obok innego w tym świecie to mogą one posiadać różne wibracje i nawet nie dostrzegać się wzajemnie. W tym świecie przechodzą obok siebie ale między nimi jest ogromna odległość. I ten człowiek, którego możemy nazwać „złym” nigdy nie będzie w stanie uczynić czegoś złego innemu człowiekowi posiadającemu czyste wibracje. On po prostu go nie dosięgnie nawet jeśli znajdują się obok.

Dlatego też gdy podwyższacie wibracje to przestajecie spotykać swoich dawnych znajomych, oni przestają do Was pisać, a gdy tylko obniżacie wibracje to pojawia się masa problemów, wielu ludzi. Niektórzy z Was wiedzą o czym mówię.

Jeśli faktycznie zaczynasz poważnie podwyższać swoje wibracje to zaczynasz być sam bo stwarzasz zupełnie inny świat poza systemem – on jest piękny i pełen spokoju i wokół Was znajduje się wszystko co najlepsze.

Dlatego też często dzieje się tak, że gdy człowiek się przebudzi i zaczyna być świadomy to gwałtownie zmienia miejsce życia. Okoliczności układają się tak, że jego po prostu „wyrzuca” do lepszej przestrzeni, na lepsze miejsce do jego życia na jego poziomie wibracji.

Niektórzy z was uzyskują świadomość i faktycznie czują strumienie energii, widzą, że są w stanie formować „matrycę” (Matrix) wokół siebie. Oto co znaczy być twórcą – w odpowiedniej chwili pojawiają się potrzebni ludzie. Określone wydarzenia zachodzą według waszego życzenia i waszych zamiarów, wszystko układa się tak jak sobie tego życzycie, bez pośrednictwa, bez określonych rytuałów, bez tańców z bębnami, bez po-kłaniania się jakimś tam mocom.

Aby w ten sposób kierować światem musicie wzmocnić samych siebie, a w tym celu musicie przebudzić świadomość i praktykować w jaki sposób władać przede wszystkim sobą a co za tym idzie przestrzenią wokół siebie, zdobywać praktykę wpływania na ten świat.

Wynika z tego, że w tym świecie istnieje określony porządek, a wy wprowadzacie chaos – coś czego nie jest w stanie kontrolować ten kto włada tym światem. Jesteś tym, kto tworzy nowy wątek na tej planecie ( 11 min 40 sek - w nagraniu audio zamiast słowa "wątek" powiedziałem "porządek"), jesteś osobą, która w przyszłości albo obecnie tworzy nowe wydarzenia na tej planecie – oto kim jest Twórca.

Wychodzi na to, że ci, którzy kierują tym światem kształtują Matrix tak aby się wam żyło źle i na wszelkie sposoby stara się zawładnąć Waszą uwagą poprzez którą płynie energia – a to dlatego, że ta energia jest tą życiową siłą, tą elektrycznością dzięki której pracuje komputer kierujący matrixem, on go programuje.

Jeśli zareagowałeś na coś negatywnego mającego miejsce w tym świecie, przejawiłeś jakieś emocje, zwróciłeś na coś swoją uwagę to przyłożyłeś swoją rękę to tworzenia tego zdarzenia. Jeśli ci się wydaje, że opowiadając o czymś negatywnym i wywołując u ludzi emocjonalną reakcję pobudzasz tych ludzi i sprawiasz, że będą bardziej świadomi to niestety tak nie jest. Przecież przyciągasz więcej uwagi do czegoś negatywnego i wzmacniasz to energetycznie. Jest to jedna z większych iluzji (złudzeń).

Oto najważniejsza rzecz jaką trzeba rozumieć: dzięki swojej uwadze poprzez którą płynie energia trzeba budzić swoją świadomość. Nakierowując uwagę na świadomość jesteście jak prąd elektryczny rozpalający żarówkę lampki. Świadomość oświetla wiedzę wokół siebie – uświadamia ją sobie, w ten sposób otrzymujecie źródłową wiedzę a nie wiedzę z książek.

Można w ogóle przestać oglądać filmiki, czytać książki – to nie ma żadnego wpływu, to nie budzi waszej świadomości.

Tu warto wyjaśnić czym jest ta cała „uwaga” i w jaki sposób zachodzi współdziałanie ze światem poprzez uwagę:

uwaga jest jak punkt koncentracji, jest to punkt skupienia, który nieustannie szuka informacji albo energii dla „przetrawienia” (przepracowania) wewnątrz siebie. Bardziej świadomy człowiek, który kontroluje swoją uwagę, nakierowuje tutaj swój punkt skupienia (ogniskuje).

Uwaga w ten sposób łączy się z tą obiektywną rzeczywistością, z wibracją, z informacją i poprzez nią przepływa wibracja. Poprzez uwagę energia zarówno wypływa jak i wpływa. Wcześniej mówiłam w tym nagraniu, że informacja to energia. W tym punkcie skupienia – w uwadze, ta energia która tam trafiła, informacja wideo jest rozkładana na szereg wizualny, na postrzeganie. I wszystko to co zostało odebrane przez waszą uwagę jest umową - współdziałacie z całym światem poprzez uwagę za pomocą umowy.

Oznacza to, że człowiek niejako utrwala (fiksuje) swoją własną energię tworząc własną rzeczywistość i własną umowę. I będąc w niej w pełni obecny umacnia ją (utrwala) i to się zmienia w jego rzeczywistość.

Tak naprawdę czasami te wszelkie wyjaśnienia są zbędne, ale to jest ważne bo kierując swoją uwagą kierujemy sobą, zarządzamy swoją przestrzenią. Zmieniamy umowy ze starych na nowe – a żeby się zmienić trzeba przesunąć punkt koncentracji, niezbędne jest przemieszczenie punktu skupienia uwagi.

Albo ktoś zmienia Wam ten punkt koncentracji i przekierowują wasza uwagę albo czynicie to sami. Trzeba stworzyć źródło energii na które przekierowuje się uwaga. Wasz obraz świata będzie się zmieniać. Jeśli jesteście w stanie to albo wy albo ktoś inny kto posiada prawdziwą wiedzę, nową informację, nową energię – ten ktoś zmienia Wasz obraz, zmienia wasze umowy, nadpisuje (wymazuje) je.

Dlatego ważne jest gdy zaczynacie być świadomi i Wasza uwaga się na czymś zatrzymuje to trzeba umieć tę uwagę kontrolować, utrzymywać, umocować (zafiksować). A skoro nadpisano waszą osobistą umowę to wasza rzeczywistość się utrwala.

Prawdziwą wiedzę przekazuje tylko świadomy człowiek a wszystko inne jest po prostu tylko informacją dla umysłu, to nic ważnego. Trzeba wiele razy osiągnąć świadomość aby posiąść umiejętność otwierania innych świadomości za pomocą swojej.

I oto finał tego nagrania wideo, właśnie do niego doszliśmy – na pewno słyszeliście o istnieniu rytuałów inicjacji. Istnieją określone rangi, określone poziomy – aby przejść na nowy poziom przeprowadza się inicjację. Polega to na tym, że człowiek świadomy celowo budzi świadomość innego człowieka „otwierając przed nim drzwi”.

Ale inicjacja to wyłącznie klucz ale czy wejść przez te drzwi i podążać dalej decyduje już człowiek inicjowany. Swoją drogę pokonujesz na własnych nogach, nawet gdybyś otrzymał wszystkie klucze – wszelką informację, wszelką wiedzę to i tak decyzja jak żyć należy wyłącznie do ciebie.

 Dlatego też inicjuje się zazwyczaj tych, którzy rzeczywiście tego pragną gdyż nawet taka procedura w którą inwestuje się wiele praktyk, wiedzy i umiejętności może nie mieć żadnego sensu.
    
  Inicjuje się nie tego kto jest wybrańcem ale tego kto jest gotów i kto ma takie pragnienie - inicjuje się silnych.

Wychodzi na to, że inicjacja to pewne krótkie słowa wypowiedziane w krótkim czasie, czyjaś duża część życia – jego praktyk uświadomienia, duża część energii. Energia rozpala światło.
 
Oczywiście można i bez inicjacji
ale bardzo często nie starcza na to życia bo na to potrzeba czasu.

Wersja dźwiękowa dostępna tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=zRvmUV9_67A
 


oryginał filmu tu https://www.youtube.com/watch?v=2EjbXbnnDeU