wtorek, 30 lipca 2019

Główna różnica między mężczyzną a kobietą.

źródło tłumaczenia https://vk.com/ypa144?w=wall2713826_2497%2Fall

urodziłeś się w ciele mężczyzny?
 No cóż, samo to już brzmi dumnie.

A dlaczego urodziłeś się mężczyzną?
I tu często pojawia się problem - z pozoru proste pytanie a trudno na nie odpowiedzieć.
Jest to porównywalne z pytaniem o człowieczeństwo, kiedy pytasz: "dlaczego ja lub ty urodziłeś się człowiekiem?" Ale to jest osobny temat.
Teraz prowadzimy wyłącznie męską rozmowę.

Ludzie rodzą się mężczyznami dla duchowego wzrostu - to wynika z faktu, że kobieta nie może osiągnąć duchowego wzrostu bez mężczyzny (Wedy- przypis tłumacza).
Dlatego duchowa doskonałość stoi u mężczyzny na pierwszym miejscu i to właśnie dlatego urodziłeś się w męskim ciele.

Mężczyzna jest duchowym przewodnikiem dla kobiety, ponieważ kobieta nie może sama przejść przez ciernie.

Co utrudnia duchowy wzrost?

1. Alkohol i tytoń.
Całkowicie blokuje kanał duchowości !
Używanie tego nawet bardzo rzadko, nawet bardzo mało, tak czy siak powoduje samozatrucie, taki mężczyzna nie ma możliwości otrzymania potrzebnych mu informacji. Ciągle słyszy nie to czego mu potrzeba, angażuje się w cudze (nie swoje) działania i nie może odnaleźć własnego dzieła. Nie chodzi tu o zarabianie, nie o pieniądze idzie ale o swoje własne dzieło - własne zadanie dla którego żeś się urodził. Odnalezienie go a tym bardziej realizacja nie jest możliwa dla tych, którzy używają alkohol i tytoń.

2. Brudny sposób wyrażania się - przeklinanie, wulgarne słownictwo, potępianie (osądzanie), spory (pragnienie udowodnienia „swojej racji”), wyśmiewanie, chytrość, prostactwo, upokarzanie itp. wszystko to stwarza przeszkody w uzyskaniu informacji prowadzących do duchowego wzrostu.
Zawsze gdy język jest używany do innych celów niż przeznaczony - blokowany jest kanał duchowy lub pojawiają się przeszkody, które są zasadniczo tą samą rzeczą. Taki mężczyzna nie ma możliwości usłyszeć tego czego potrzebuje.

3. Drażliwość, wybuchowość, nadmierny temperament.
Gniew, zazdrość, przejawy agresji, okrucieństwo (brutalność), przemoc, postępowanie bez szacunku wobec ludzi - w szczególności wobec kobiet ale też  ogólnie wobec Wszechświata. Wszystko to uniemożliwia mężczyźnie bycie mężczyzną zakłócając i stwarzając przeszkody na drodze duchowości - na drodze głównej realizacji ludzi urodzonych w ciele mężczyzny.

Pozbądź się zakłóceń, zacznij prowadzić trzeźwe a więc normalne ludzkie życie, zacznij mówić jak człowiek, spokojnie, bez wulgarnego języka. Zachowuj spokój w każdej sytuacji, staraj się - dąż do tego a zaczniesz czuć, zaczniesz odczuwać wsparcie Wszechświata.

Ale
duchowy wzrost nie pojawi od razu, Wszechświat musi również sprawdzić Ciebie pod względem szczerości a tu każdy ma swój własny czas. Dla kogoś będzie to kilka lat a dla kogoś innego kilka miesięcy - tutaj wszystko jest kwestią indywidualną, ale wiedz że, kiedy nadejdzie Twój czas to będziesz to wiedział natychmiast.
I to jest warte tego aby żyć!

 Zawsze
pamiętaj- JESTEŚ MĘŻCZYZNĄ, MĘŻEM- CZYNU!

/ Ha /


Napisy na ilustracji:
DUCHOWY WZROST DLA MĘŻCZYZNY

Poniżej: sumienie jest Twoim pomocnikiem.
Szczerość jest Twoją tarczą (ochroną). 


p.s.  Polecam uwadze wypowiedź bo ładnie nam się zaplata z powyższym tematem i kilkoma poprzednimi - szczególnie z tym, który wzbudził niedawno taka falę oburzenia czyli wypowiedź Iwana Carewicza: https://michalxl600.blogspot.com/2019/06/apel-iwana-carewicza-do-meskiej-modziezy.html