poniedziałek, 17 kwietnia 2023

Od tej chwili Wasze życie powinno zacząć się poprawiać

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=CwyxnxNK7T8

 Witajcie drodzy słuchacze,  od tysięcy lat ludzie, którzy służyli sobie i byli bliżej  świadomości separacji pobierali korzyści z energii, która działała jak sprzyjający wiatr.

  Stawali się bogaci, odnosili sukces i zdobywali sławę podczas gdy ludziom, którzy służyli innym i tym, którzy byli bliżej świadomości jedności często przeszkadzały energie działające jak wiatr w twarz.

  Z reguły walczyli i nie otrzymywali uznania, czasami byli nawet zabijani - zwłaszcza, jeśli zwracali uwagę na to co się faktycznie dzieje, kiedy próbowali przynieść ludziom technologie, które uwolniłyby ich od systemu.

  Ale wraz z przybyciem na naszą planetę nowej energii - wraz z wejściem układu Słonecznego w tak zwany pas fotonowy wszystko się zaczyna zmieniać.

  Ludzie służący sobie teraz zderzyli się z energetycznym wiatrem wstecznym a ludzie służący innym otrzymali wiatr sprzyjający.

   Mroczni kontrolerzy mają jeszcze pewien stopień władzy, minie jeszcze trochę czasu do ich usunięcia. Ale energia naszego świata nieodwołalnie zwróciła się przeciwko nim i teraz oni będą doświadczać wiatru w twarz zamiast wiatru w plecy.

  Energia zwraca się przeciwko nim - mało tego: wiatr w plecy dla tych, którzy służą innym i wiatr w twarz dla preferujących służbę sobie będą się nasilać.

  Sytuacja będzie się stawać coraz bardziej nie do zniesienia dla kontrolerów sił ciemności i coraz łatwiejsza dla nosicieli Światła.

 Przebudzenie staje się coraz łatwiejsze wraz z każdym kosmicznym wydarzeniem i z czasem obudzi o wiele więcej ludzi. 

  Jednak znajdą się osoby, które odmówią lub po prostu nie są gotowe, aby się obudzić. Na poziomie duszy, życie tych ludzi będzie stopniowo stawało się coraz trudniejsze, będzie tak do czasu aż Przebudzenie nie stanie się łatwiejsze lub też opuszczą oni naszą planetę.

  Jeśli nosiciele światła nie podtrzymywali by światła to najprawdopodobniej ponad połowa ludzkości zostałaby unicestwiona. Pozostała część znalazłby się w pułapce niewoli - nie w tym obecnym ukrytym niewolnictwie ale w jawnym i totalnym.

  Obecna sytuacja nie jest zbyt dobra, ale i tak jest  dużo lepsza niż mogłaby być - i jest to w dużej mierze zasługa starań nosicieli światła.

 Niektórym z was może się wydawać, że Wasze wysiłki i cierpienie poszły na marne, ale udało się wam utrzymać świat przy życiu w bardzo ciemnym i trudnym okresie.

  Sytuacja na Ziemi byłaby znacznie gorsza gdyby Was nie było tutaj i siły wyższe wyrażają Wam za to wdzięczność.

 Od tej chwili Wasze życie jako całość powinno stopniowo stawać się coraz łatwiejsze - nie oznacza, że ​​już od dziś wszystkie trudności staną się przeszłością, ale ogólnie od teraz Wasze życie powinno się zacząć poprawiać.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=-jeUGXzJhvs


 

Zaćmienie Słońca 20 kwietnia - Restart życia

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=ZbUZhhyJulc

 Witajcie moi drodzy, pierwsze zaćmienie słońca w obecnym roku odbędzie się 20 kwietnia.

  Brama Zaćmienia będzie aktywna przez dwa tygodnie i zakończy ją zaćmienie księżyca 5 maja.

 Są to mocne dni dla nowych początków i przesunięć energii, które wzmagają zmiany i ewolucję.

  Impulsywny, niezamierzony entuzjazm Barana - szczególnie wysoki w tym sezonie oraz wzmacniający się Jowisz rozpalają ogień.

  Wszyscy są już podekscytowani - wielu ludzi jest otwarcie agresywnych i wojowniczych pod presją Władcy śmierci i odrodzenia Plutona - katalizatora zmian ewolucyjnych, władcy mocy i tajemnic.

  Wypycha on siły z chorych miejsc a ponieważ Pluton niedawno wszedł do Wodnika to zaćmienie rzeczywiście katapultuje nas w 21 letni pobyt w tym znaku.

  To wyrównanie uruchamia zdarzenia, które będą obowiązywać przez następne dwa lata - będziemy weryfikować, odrzucać i pobierać wyrażanie się naszej tożsamości.

  W takiej sytuacji albo ktoś może was zostawić (opuścić), bo wszystkie zaćmienia coś wymazują - jakkolwiek się to wydarzy odjazdy będą szybkie, być może nieoczekiwane, bezkompromisowe i bez patrzenie wstecz.

 Wszystko to jest częścią przejścia do Nowego etapu naszego istnienia, nasze życia są ponownie "załadowywane" - zmieniany jest w nich cały program.

  Niektóre funkcje znikną lub zmienią się i pojawią się nowemiejcie to na uwadze przy ustalaniu intencji i celów.

  Wszystko, co się zaczyna (co jest uruchamiane), teraz zasila nas instynktowną,  organiczną siłą życiową pokonując społeczne i wewnętrzne ograniczenia.

  Podczas tego zaćmienia oraz w czasie kilku następnych miesięcy możecie latać. 

 Kolejny (następny) restart, następna seria zaćmień odbędzie się 14 października.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=XjYQhwr0b7A