piątek, 24 marca 2023

Kiedy nasze komórki umrą

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=nXR-dw6yFLU

Kochani, po tym jak nasz test dobiegnie końca i kiedy nasze komórki umrą i staną się prochem na tej planecie, to jeszcze wielu ludzi długo będzie mówić o tym czasie kiedy to boskie cząstki wszechświata postanowiły oblec się w ludzką postać, stać się kruchą istotą biologiczną i przybyć tu na planetę Ziemię z miłością, aby stworzyć dla wszystkich coś dużo większego. 

  I będą opowiadane historie (najciekawsze jest to, że wy tam będziecie gdy będą one opowiadane, ponieważ każdy z Was jest wieczny). Będziecie przychodzić i odchodzić wiele razy, ale energia, którą jesteście, pozostanie na zawsze. 

  Dobrze aby o tym wiedzieli ci, którzy stracili swoich bliskich, młodych i starych - że energie, które w świadomości wydawały się utracone, są tu teraz... mają możliwość być tutaj, chociaż znajdują się po drugiej stronie kurtyny... 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=-HVRpaJWGp4 


 

Przebudzenie ludzkości szybko zbliża się do końca

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=PDPJUd5Zxkg

 kochani, ponieważ wiadomości kontynuują ogłaszanie poważnych problemów związanych z korupcją i konfliktami na całym świecie przypomnijcie sobie, że to wszystko istnieje już od bardzo dawna i ujawnianie tego się obecnie nasila aby to ujrzeć i rozwiązać wszystko budząc ludzkość do potrzeby poważnych zmian, które już zachodzą skutecznie rozpuszczając odwieczne lęki, gniew, nienawiść, poczucie krzywdy, za które czepiało się wielu ludzi nie wiedząc, że miłość jest naszą prawdziwą naturą.

 Wszystko co jest przeciwieństwem tej miłości jest tworem poważnie uszkodzonej i zranionej ludzkiej psychiki ukrywającej przed ludźmi świadomość ich prawdziwej natury.

 W miarę tego jak proces zbiorowego przebudzenia zbliża się do swojego zakończenia skupcie swoją uwagę na wnętrzu - na ośrodkach serca gdzie możecie poczuć miłość.

 Wcieliliście się w tym momencie dziejów właśnie w tym celu aby dokończyć zmiany w swoich ustawieniach i swoim zachowaniu, które nie są jeszcze w pełni spójne z miłością - to jest naszym głównym celem będąc tu w formie człowieka i jest to niezwykle mocne.

  Nie rozpraszajcie się i nie poddawajcie się rozczarowaniu tymi dramatami, które stale są obecne w sieciach społecznościowych i mass mediach. To jest ważnym aspektem tego procesu zbiorowego przebudzenia,  jaskrawo wskazującym na pilną potrzebę poważnej transformacji i na sposoby rozwiązywania wszelkich nieporozumień i sporów na całym świecie.

  Konflikty są często powodowane wyłącznie retoryką tych, którzy dążą do władzy i tych, którzy nieuchronnie skorzystają na nich bez względu na rezultat tegoż konfliktu.

 To, że wielu będzie rannych, okaleczonych lub zabitych wcale ich nie martwi - tak bywało zawsze pomimo ich oświadczeń i deklaracji. Nadszedł wreszcie czas aby pozbawić władców tej możliwości rozpętywania wojen bez względu na przyczyny które oni mogą cytować jako usprawiedliwienia.

 Ci, którzy posiadają władzę istnieją tylko po to, by służyć ludzkości a nie wykorzystywać ludzi dla swoich nikczemnych celów.

  Ci, którzy słuchają takich przesłań wiedzą, że Waszym celem i waszą naturą jest miłość - jest to nieskończone pole energetyczne, w którym jest wszystko, co istnieje.

 Dlatego też dokonują oni regularnych wizyt w głębinach swojej istoty okazując szacunek sobie i swojej boskości. 

 Nieustannie przypominajcie sobie, że nie ma nic oprócz kochającego źródła, które  stworzyło nas dla wiecznego życia napełnionego radością.

  Jesteśmy z nim jednością w każdej chwili, tak więc odrzućcie wszelkie wątpliwości, których być może nadal się trzymacie - wątpliwości dotyczące Waszego bycia godnymi przebywania w jego obecności.

  Tylko nasze własne, głęboko zakorzenione zwątpienie przeszkadza w realizacji cudu i godności tego, kim jesteś.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=HGbiLU0CvSs