sobota, 30 września 2023

Żyjemy w dwóch rzeczywistościach

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=MtdKTYDDK5U

 kochani w tych dzikich czasach, w których teraz żyjemy, mamy dostęp do dwóch całkowicie różnych rzeczywistości. W zależności od waszej częstotliwości i od tego, jak bardzo jesteście świadomi możecie zauważyć jak bardzo zmieniają się wasze doświadczenia z dnia na dzień - zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne i że przemieszczacie się pomiędzy dwoma rzeczywistościami.

  Jedna rzeczywistość jest stara i znajoma, w której ma miejsce coraz więcej chaosu, zniszczenia, podziałów i czasami wy też na to reagujecie.

  Ponadto od czasu do czasu najprawdopodobniej borykacie się z problemami w życiu osobistym i reagujecie na nie albo rozpaczą, strachem, wściekłością lub jakąś ich kombinacją.  

innych przypadkach ta rzeczywistość wydaje się po prostu nudna - w rzeczywistości w której żyjecie nie dzieje się nic nowego. Tę rzeczywistość możemy nazwać trójwymiarową i nagle pozornie bez konkretnego powodu może pojawiać się inna rzeczywistość w której jeszcze może trwać zewnętrzny chaos, ale wy nie jesteście na nim skupieni.

  W takich chwilach wydaje się, że w waszym życiu wszystko idzie bardzo gładko, czujecie się szczęśliwi i spokojni - a momentami nawet jesteście pełni radości i macie nastrój do przygódczujecie większą jasność w swoim życiu oraz brak niepewności i niepokoju.

  Będąc w tej rzeczywistości, możecie nagle zachwyć się pięknem tego co widzicie wokół siebie lub nagle bez powodu poczuć napełnienie miłością do wszystkich istot  doświadczając poczucia totalnej jedności ze wszystkim co istnieje.

   Odkrywacie , że przytrafiają wam się zjawiska synchroniczności a nawet cuda - z łatwością dostarczane wam są rzeczy potrzeby, których nawet nie podejrzewaliście. One się u was pojawiają jeszcze zanim są potrzebne.

   I nawet jeśli w waszym życiu sprawy idą trochę skrzypiąc, to mimo wszystko czujecie się silniejsi, bardziej energiczni i mniej reaktywni niż kiedykolwiek wcześniej.

  W jakiś sposób uczycie się radzić sobie z problemami znacznie spokojniej i w skuteczny sposób. Być może ta rzeczywistość nie jest jeszcze kompletnym doświadczeniem wielowymiarowości - ale to jest pewien określony jej zaczyn w którym pojawiacie się przynajmniej na jakiś czas i dostrzegacie, jak mocno różni się to od doświadczenia przebywania w trójwymiarowej rzeczywistości -  szczególnie pod względem sposobu w jaki ten niższy wymiar objawia się w naszych dniach, w tych czasach przejściowych, których obecnie doświadczamy.

  Przełączanie pomiędzy tymi dwoma rzeczywistościami może być stresujące i po nagłym doświadczeniu w piątym wymiarze powrót do trójwymiarowej rzeczywistości może to być frustrujący.

  Ale możecie sobie uświadomić, że wasze doświadczenia w takiej czy innej rzeczywistości zależą od częstotliwości, którą jesteście w stanie utrzymywać i aby zanurzać się  w rzeczywistość o coraz wyższych wibracjach - wasza częstotliwość musi być z nią zgodna i macie możliwość wyboru tej częstotliwości.

  Zawsze mamy wybór: albo działać w wyniku strachu, albo pod wpływem miłości i warto o tym pamiętać, ponieważ jest to kluczem utrzymywania wysokiej częstotliwości i w ten sposób przyciągnięcia nowej rzeczywistości.

   Ale kiedy jesteś w centrum wydarzeń to nie zawsze łatwo jest przypomnieć sobie tę mądrość. To wymaga czuwania i bycia świadomym swoich naturalnych reakcji urazy i złości w trudnych sytuacjach i nie wpadania w nie.

  Czasami musimy być świadomi każdego momentu, każdej decyzji którą podejmujemy i każdego człowieka z jakim się komunikujemy, aby utrzymywać pod kontrolą swój umysł i swoje emocje - utrzymywać koncentrację, aby nie popadać w  w strach.

 Czasami odczuwanie miłości jest zbyt trudne. Poza tym nie zawsze doświadczamy strachu, czasami jest to złość rozpacz, depresja, a nawet przerażenie i aby poradzić sobie z sytuacją skoncentrujcie się na miłości, którą już czujecie.

  Przypomnijcie sobie kogo już kochacie - poczujecie złagodzenie swoich emocji oraz to  jak jednocześnie relaksuje się wasze ciało i umysł.

 Jeszcze jeden sposób, który może okazać się bardzo przydatny, gdy trudno jest wam odpowiedzieć miłością, to wyrażenie wdzięczności za wszystko w waszym życiu. Możecie zobaczyć, jak silne może być poczucie wdzięczności, kiedy odczuwacie rozpacz lub urazę wobec tego co przynosi wam życie.

 Przejście do zaufania to kolejne potężne rozwiązanie kiedy reagujecie na życie strachem lub innymi reakcjami o niskim poziomie wibracji.  To pomoże wam przetrwać te chwilebez względu na to, jak szalone i przerażające by nie były te wydarzenia.

   Ponieważ trwa rozpad trójwymiarowego świata, to należy pamiętać, że to się musi wydarzyć, aby z popiołów mógł powstać nowy świat.

  I bez względu na to, jak bardzo przerażające byłoby wasze osobiste doświadczenie demontażu tego świata to należy porzucić trójwymiarową osobowość aby w pełni mogła się zamanifestować wasza osobowość pięcio-wymiarowa. 

  Zaufanie do procesu - oto do czego ostatecznie będziemy musieli dojść i czyniąc to, odkrywacie dla siebie nową rzeczywistość, która teraz staje dla nas coraz bardziej dostępna.

   Błogości wam wszystkim

 https://www.youtube.com/watch?v=8uYRBS4hCLo