niedziela, 1 stycznia 2023

Wszystko zakończy się potężnym rozbłyskiem słonecznym

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=H26wm8CrFwg

Kochani, Wszystko zakończy się potężnym rozbłyskiem słonecznym. Ten rozbłysk pomoże kontynuować świadomą ewolucję. Ten czas został przepowiedziany przez wielu jako czas Wielkiego Przebudzenia, czas nowego złotego wieku na Nowej Ziemi i czas Tysiąca Lat Pokoju. 

  Ten Wielki rozbłysk Złotego światła, obmyje każde żywe stworzenie na naszej planecie energią o jeszcze większej częstotliwości niż doświadczamy tego teraz i będzie dużym skokiem naprzód w naszej ewolucji jako gatunku i ewolucji naszej planety. 

  Jeśli słuchacie tej wiadomości to będziecie częścią tego skoku. W obecnym czasie bardzo mocna,  energia wysokiej częstotliwości może wywołać chaos, ponieważ wypala ona żużel i wszystko to co nie jest już potrzebne. To powoduje zamieszanie na Ziemi wraz z przebudzeniem wielu ludzi. 

  Wszystko zacznie się przesuwać w kierunku tego jak możemy wyleczyć naszą planetę, uzdrowić siebie i pomagać innym. Każdy człowiek, który podnosi swoją częstotliwość, dostrajający się do swojego wyższego "ja" i do energii wyższych wymiarów jest w stanie wnieść większy wkład w całość - wkład w Najwyższe dobro.

   Zapowiedziane przez wielu tysiąc lat pokoju będzie poprzedzać budowanie grupowej świadomości o wysokich częstotliwościach, które zakończy się wielkim rozbłyskiem słonecznym.

   Pamiętajcie, że tworzycie zespołowo będąc twórcami. Opowieść o tym, że jesteście bezsilni i bezradni nie odpowiada prawdzie o tym, kim tak naprawdę jesteście. 

  Zawsze pamiętajcie, że jesteście integralną częścią całości. Wszystko, co myślicie, czynicie i mówicie ma znaczenie... każda Wasza myśl  tworzy Wasz świat. Pojawiliście się tutaj właśnie po to aby tego dokonać.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę

https://www.youtube.com/watch?v=J2wgrdqXnb8


 

Koniec gry - System uległ uszkodzeniu. Skoncentruj się na lepszej przyszłości

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=7Ng463Qk9GE

 kochani, na świecie zapanował chaos i dobrym pomysłem jest przypomnienie  starej mądrości: "kiedy coś wydaje się okropne lub katastrofalne to prowadzi do czegoś lepszego".

 Obserwujemy to teraz na wielką skalę - wali się stary świat, który nikomu nie służył. Bolesny koniec jest nowym początkiem - należy się cieszyć, że tak się stało, bo system był z natury rzeczy dysfunkcyjny - system, za pomocą którego tak długo było zarządzane społeczeństwo w końcu się zepsuł. Nie jest on już zasilany w wystarczającym stopniu aby kontynuować swoje działanie na pełną moc.

 Gra się skończyła bo zdecydowanie nie odpowiadała życiu w obfitości, harmonii i zgodzie. Na horyzoncie świetlana przyszłość, nadchodzi nowy dzień. Noc wydaje się najciemniejsza tuż przed świtem. Może się wydawać, że nastało piekło na Ziemi, ale to ta sama iluzjajakaś holograficzna rzeczywistość gdzie nawet sama materia nie istnieje.

   Idee, jednostki ludzkie i wszystko inne to ostatecznie amorficzne konfiguracje świadomości, które mogą się przetransformować w mgnieniu oka.  

 Nie wchodząc w szczegóły po prostu powiedzmy, że każdy z nas ma wielką moc przekształcania myśli w rzeczy. Każda myśl jest twórczą energią przejawiającą się w jakiejś materialnej lub niematerialnej postaci.

  Zbierzcie razem wystarczająco dużą ilość ludzi a ich wspólne myśli stworzą zupełnie nowy szablon i plan, w którym ludzkość będzie mogła doświadczyć życia. Istnieją różne liczby podawane przez ludzi badających jak dużo potrzeba energii świadomości i ilu zmotywowanych ludzi wymaga wzmocnienie i skonsolidowanie nowej idei, pomysłu czy paradygmatu.

 Jak twierdzą niektórzy jest to kilkaset tysięcy lub więcej milionów, ale nie powinniśmy się skupiać na  jakichś konkretnych liczbach ponieważ tutaj wchodzi w grę wiele czynników. 

 Coś bardziej konstruktywnego, co możemy uczynić to odegranie swojej roli w tworzeniu nowego świata. Jest to nowy paradygmat, w którym każdy może naprawdę się rozwijać, zamiast się pogrążać w tej całej agonii umierającego świata.

  Możecie pomóc stworzyć nowe - pomyślcie o wyjątkowej okazji jaką macie dokładnie w tej chwili. Podobnej możliwości nigdy nie było w znanej historii.

 ŚWIAT JEST TAKI JAKIM GO TWORZYMY.  Możemy uczynić wszystko, czego potrzebuje umierający świat, aby go wspierać lub możemy przestać się zgadzać z jego zniekształconymi wymaganiami.

  Możemy przestać grać w ich grę - można stworzyć dla nas nowy wzór. Wewnątrz nas istnieje ogromna moc zasilana przez nieskończone źródło wszystkich rzeczy.

  Nastał czas żyć wiedząc, że to prawda - jesteście niezwykłymi istotami Światła, które mogą świecić i rozświetlać nawet najbardziej ciemne cienie.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=Krphrlt0bLY