niedziela, 20 listopada 2022

Instalacja kodów światła jakich jeszcze nie znaliście

 oryginał tu: https://www.youtube.com/watch?v=FBWDg8Xr-ks

Kochani, choć wielu czuje wyczerpanie w tym krytycznym czasie to mimo to nawet w tej chwili zachodzi instalacja kodów Światła, jakich Ziemia nie znała od bardzo dawna. One wnikają w strukturę komórkową, umysł i emocje każdego człowieka przywołując wspomnienia z głębi naszego DNA - pamięć tego, że jesteśmy istotami Boskimi.

  Kiedy te wspomnienia zaczynają wypływać na powierzchnię, to zaczynacie postrzegać życie zupełnie inaczej - świat też zaczyna współdziałać z Wami na dużo wyższe sposoby.

  Zaczynacie dostrzegać krótkowzroczne szaleństwo wokół - osądzanie siebie i innych. W tym wszystkim zaczynacie preferować neutralność. Czyniąc w ten sposób pozbywacie się konsekwencji dwoistości - dobry / zły. Pozbywacie się samokrytyki i samo-potępienia.

  Negatywne byty i energetyczna ingerencja, która przez długi czas karmiła się naszą niepewnością, obsesyjnymi myślami i zachowaniami nie znajduje więcej niskiej energii, która była jej pożywieniem.

  W wyniku tego one oddzielają się od Waszej istoty i znacznie łatwiej jest się uwolnić od tych powiązań i wznieść się na wyższy poziom na którym nowe ingerencje nie będą już w stanie wtargnąć w pole Waszej energii.

  Sama Ziemia doświadcza obecnie znacznie więcej wolność dzięki nieustannej pracy nosicieli Światła na całym świecie i coraz bardziej uwalnia swoją energię od tego co pozostało ze Starego Matrixa.

  Na dużo wyższych częstotliwościach staremu porządkowi nie jest już tak łatwo zawłaszczyć i kontrolować energii życiowej Ziemi.

 Temu staremu porządkowi jest coraz trudniej, a czasem jest to niemożliwe osiągnąć poprzedni poziom podboju ludzkości i eksploatacji Ziemi.

  Wszystko to brzmi wspaniale ale zdarzają się dni, w których czujemy się mniej pewni jakość swojego życia i tego w jaki sposób funkcjonuje świat.

  To nasze ego ze swoimi ukrytymi lękami i starym oprogramowaniem reaguje na wyższe światło, nie wiedząc, że nie ma już potrzeby opuszczania ciała aby doświadczać swojego wyższego ja.

  Aby ego wiedziało, że wszystko jest w porządku i że jesteście bezpieczni - medytacja może pomóc podświadomości przejść do wyższego poziomu, z dowolnego stanu, w którym nie chcecie pozostawać - czy to choroba, uraz, nadwaga lub nieustanny strach i stres.

 W miarę jak kontynuujecie swoją Ziemską podróż będziecie czuli się coraz bardziej pewni i dojdziecie do wniosku, że to zamieszanie, które widać we wszelkich mass - mediach jest ostatnią, desperacką próbą oszukania Was przez moce ciemności.

  Zawsze pamiętajcie, że Wasze rodziny są tu obecne i w tym wszystkim nigdy nie zostaniecie samotni.

 Błogostanu wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=BdqFjVXprQQ


 

Przygotujcie się na magiczne zmiany

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=pVbUmiCRam0

 Kochani, Jesteśmy na etapie przełomu. To jest wibracja przy której jesteście w stanie utrzymać ogromny wzrost światła, oczyszczać mroczne zakamarki przeszłości i akceptować autentyczność tego kim tak naprawdę jesteście.

  Jeśli by to była bitwa o wzgórze, to bylibyście na szczycie i właśnie podnosilibyście swoją flagę. Wielu nosicieli światła jest teraz zirytowanych, wyczerpanych, i zdezorientowanych. Nie mogło być inaczej: konieczne było pozbycie się starego aby się napełnić ponownie. Teraz przygotujcie się na cudowne niespodzianki. I chociaż ciemność musi nadejść ale… Wasza magia wkrótce się odrodzi. 

  Jesteście na progu manifestacji super-mocy, umiejętności i wiedzy. Opowieści o superbohaterach to nie fikcja - one przygotowują nas tworząc synaptyczne ścieżki dostępu do nieświadomej wiedzy. Kiedy nadejdzie właściwy moment, te ścieżki zostaną aktywowane i przypomnicie sobie to czego nie byliście świadomi, to co zapomnieliście.

 Każdy z Was ma unikalne umiejętności i byliście związani z miejscem, w którym się znaleźliście. Im łatwiej Wam będzie poddać się życiu, tym łatwiejsze się ono stanie.

  Jeśli będziecie płynąć wraz ze swoim życiem a nie zmuszać się, to pozwolicie Waszej wewnętrznej iskrze Boskości odtworzyć (odrodzić) Wasze życie. Jeśli usuniecie z życia strach, obowiązki gniew lub urazy to ograniczacie ich strumień w sobie. To może być przerażające tak jakbyście skakali bez zabezpieczenia. Być może Was nie zrozumieją ci ludzie, którzy nie będą mogli wyrzec się komfortu. 

 Nadludzkie zdolności zaczynają się dość subtelnie: intuicja do wykonania czegoś w ten czy inny sposób, pójść pracy lub pojechać na wycieczkę, zadzwonić do kogoś lub uniknąć konfrontacji z tym człowiekiem. 

 Następnie w miarę tego jak przekaźniki neuronowe przyzwyczajają się do poszerzenia świadomości nowe umiejętności stają się oczywiste. Eksperymentujcie i integrujcie te umiejętności. Zauważcie jak się one doskonalą, zauważcie, jak się rozwijają rozszerzają i integrują - a potem skokowo przechodzą na nowy poziom. 

 Macie duże skoki przy określonych progach wibracji. Jesteście jednymi z pierwszych odkrywców! Z czasem powstaną grupy i kluby, w których ludzie będą mogli spotykać się i uczyć, dzielić się wiedzą i wspierać wzajemnie za pośrednictwem tych "rozszerzeń" (dodatków - pojęcie z jęz. programistów). 

  Niosący światło będą liderami, bo przyszli tu z zaawansowanymi umiejętnościami i globalne środowisko będzie coraz bardziej wspierać to "rozszerzenie". To stanie się centrum społecznej ewolucji, ludzkie zdolności będą cenione i honorowane a nie wyśmiewane czy poniżane. 

 Będą to zdolności uzdrawiania, zdolności artystyczne, intuicja... i wiele innych. Wszystko będzie się rozwijać etapami, według indywidualnej i zbiorowej gotowości dla każdego poziomu. To jest to, co czynicie pamiętając o jedności wszystkiego, co wyraża się poprzez to kim jesteście. Jesteście oceanem w kropli - bez ograniczeń. 

Błogości życzymy wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=Obn8LoHU3zs