czwartek, 27 października 2022

Tym razem nie wydarzy sie nic katastroficznego

 oryginał ros. https://www.youtube.com/watch?v=VdQXkv4baRA

Moi Drodzy, weszliśmy w sezon zaćmień. W tym czasie ambicje polityczne będą rozwiązywane za pomocą agresji, siły nacisku i sił zbrojnych bardziej niż kiedykolwiek. 

 Saturn w tej chwili może stać się katalizatorem masowego niezadowolenia i nasilić pragnienie ludzi do zmian. Ambicje władz państwowych będą wzmagały działania wojskowe i wojskowe metody komunikacji. 

  Słabość ich autorytetu pobudzi masy aby wywierały presję na elity dla realizacji swoich interesów. Silny Merkury w tym czasie jest katalizatorem wydarzeń  światowych przedstawianych w mediach. Te wydarzenia mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne. 

 Ale tym razem nie będzie takich wydarzeń, które pogrążą nas w rozpaczy. Nic katastrofalnego się nie wydarzy. W tym samym czasie począwszy od 22 grudnia i przez część stycznia Mars będzie zachęcać do agresji i możliwego nasilenia wojskowych działań. 

 W tym czasie otworzą się szeroko portale kosmiczne, przez które na Ziemię spłynie nowe kwantowe tsunami. Razem z zaćmieniami nadadzą one wydarzeniom ekstremalną dynamikę. Tylko moc Ducha, umiejętność zrzucenia balastu przeszłości i umiejętność szybkiego przetransformowania wszystkiego co życiowo ważne w nową jakość pomoże przezwyciężyć trudne czasy. W przeciwnym razie ciężko będzie uniknąć gwałtownych ciosów i porażek. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

LINK DO CZYTANKI PO POLSKU  https://www.youtube.com/watch?v=cOCUN0NOXjo