wtorek, 17 stycznia 2023

Wtedy nawet kłopoty nie będą mogły wejść do twojego życia.

oryginał tłumaczenia jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=JrikIpXsYoI

 Moi drodzy, wielu ludzi nabywa przekonania, które hamują manifestację tego czego sobie życzą, ale mimo to nadal się ich trzymają a z upływem czasu w ich życiu pojawiają się odpowiadające tym przekonaniom wydarzenia i stają się faktami, którym nikt nie może zaprzeczyć.

  Ale tak naprawdę to jest ich własne dzieło - jest to odpowiedź wszechświata na ich wibracje. Z ich punktu widzenia takie zachowanie jest uzasadnione bo to prawda. Ale przecież istnieje wiele przyjemnej prawdy, więc jaki ma sens zwracanie uwagi na to co negatywne skoro ono aktywuje niepożądane wibracje?

 Prawo przyciągania obowiązkowo stworzy w Waszym życiu absolutnie niepotrzebne rzeczy - nawet jeśli to jest prawda to po co się na niej skupiać?

   Wszak najważniejsze jest to, czego ty chcesz doświadczyć na własnej skórze, jedyną przyczyną materialnej prawdy jest to, że ktoś zwrócił na nią swoją uwagę - ale to nie znaczy, że ona dotyczy Ciebie i Twojego życia, które Ty tworzysz.

   Po co więc tak czynić? Po co czynić to tylko dlatego, że inni tak czynią? Wszak istnieje też wiele innych rzeczy, które także są prawdą, ale jednocześnie współgrają one z Waszymi pragnieniami.

  Dlaczego więc nie zacząć zwracać uwagi na to, czego chcecie i czynić tego częścią swojego życia? Dowolna rzeczywistość istnieje tylko dlatego, że czyjaś uwaga sprowadziła ją na świat - nawet kłopoty nie mogą wejść do twojego życia bez zaproszenia.

 Zdarzenia w waszym życiu mają miejsce tylko dlatego, że zostały przez was zaproszone - niekoniecznie na poziomie świadomym. Bardzo ważne jest, aby cieszyć się tym, co jest i jednocześnie życzyć sobie czegoś więcej z niecierpliwością oczekując cudu i bez żadnego wątpienia, niecierpliwości, strachu lub niepewności przeszkadzających wykonaniu planu.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=H2s6vPTDX5k


 

Nie ma więcej ograniczeń. Zdobądź to, co najlepsze

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=MTMgzcRiXvM

 Kochani, dochodzimy do przełomowego momentu, do szczytu przestępczej ścieżki na planecie Ziemia. Będzie to krach systemu i wszyscy zaczną zdawać sobie z tego sprawę. 

  Kiedy system ostatecznie upadnie, nowy będzie już na miejscu i będzie działać. W tej chwili istnieją dwa systemy które działają jednocześnie: system Stwórcy i system zła. Chodzi o to, w który system inwestujesz i w jaki system wierzysz - proces przebudzenia ludzi jest tutaj najważniejszym czynnikiem.  

 Kluczem do tego wszystkiego jest świadomość. Ludzie nadal walczą w ramach starego systemu a ich umysły szukają najlepszego sposobu życia dla siebie i swoich rodzin. 

  Ludzie oglądają wiadomości i denerwują się tym co tam widzą, ale ich umysł szuka lepszego sposobu na życie. Oni czują się bezradni i podejmują desperackie kroki, ale to wszystko zmusza ich do myślenia o lepszych sposobach życia dla siebie i swoich rodzin. 

  Energie, które wchodzą teraz są najlepszym ze sposobów. Teraz te energie będą się synchronizować z Waszymi umysłami i tym co chcecie stworzyć. Większość ludzi na Ziemi pragnie dla siebie jak najlepiej i teraz zostanie to utworzone - bo teraz jest to możliwe.  

 Dawniej blokowały to ograniczenia nałożone na nasze umysły a teraz może się to wydarzyć bo te ograniczenia zostały usunięte. Jeśli chcesz dla siebie tego co najlepsze to tak będzie.  

 Przez wieki dusze modliły się i życzyły wszystkiego co najlepsze. To nie mogło się wydarzyć ze względu na ograniczenia nałożone przez zainteresowane taką blokadą strony. Teraz może się to zdarzyć bo te ograniczenia zniknęły. Teraz Wasz umysł może wznowić zadanie odtworzenia swojego świata.  

 Życzcie sobie jak najlepiej dla siebie i działajcie kiedy pojawi się taka możliwość.  Jedyne co teraz jest przeszkodą na waszej drodze to Wasza wiara w stare, a więc pozwólcie jej odejść. 

  Zaakceptujcie nowe, użyjcie swojej wyobraźni aby tworzyć dobro dla wszystkich. To tylko manifestacja - nic więcej. To jest walka duchów próbujących nas zniszczyć i naszych dusz dążących do uwolnienia się od tej katastrofy.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=aggwanfeJ0A