sobota, 11 marca 2023

Portal 21 marca. Świat może się zmienić

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=Efi9XxMpQ-I

Moi Drodzy, 21 marca zostanie otwarty portal, podczas wiosennego przesilenia (wiosennej równonocy) i potężnego nowiu Księżyca. To świetny czas aby spojrzeć na świat z innej perspektywy - z innego punktu widzenia. 

  Jesteście twórcami. I wszystko, co możecie zrównoważyć między głową a sercem zamanifestuje się w waszym świecie. Ale największym problemem jest strach, który się pojawia kiedy mają miejsce wielkie zmiany.

  Kiedy portal się otwiera wielu ludzi świadomie z niego korzysta. To są ludzie, którzy chcą przejść na dużo wyższą wibrację. Ale będzie wielu takich, którzy bardzo się tego boją. To dokąd zmierza świat całkowicie zależy na nas. 

  Teraz na Ziemi jest wystarczająco dużo ludzi niosących światło aby utrzymywać ten portal otwarty. W miarę wzrastania wysokich wibracji, ziemskie systemy mogą się rozwijać i zmieniać - niektóre systemy upadną, ale powstaną nowe. 

  Wielu skorzysta z tej zmiany, aby zwrócić na siebie uwagę, zdobyć pieniądze, sławę i władzę. Jedyną osobą, która może to zmienić jesteś ty, ze wszystkimi narzędziami, potrzebnymi do zrównoważenia swoich myśli i uczuć, umysłu i serca.

   Znajdą się tacy, którzy spróbują wykorzystać ten portal dla ich niecnych celów. Nie oceniajcie, tylko wybierajcie dokładnie to, co Wam pasuje. Wybierzcie energie, które was wzmacniają. Jeśli dokona tego wystarczająca ilość ludzi na na naszej planecie to portal pozostanie otwarty.  

 Ale nawet jeśli się zamknie to pojawią się u was pomysły i koncepcje, które możecie wziąć ze sobą. Jesteście teraz bardziej potrzebni niż możecie sobie wyobrazić.  

 Niektórzy aktywnie uczą, wypowiadają się i udostępniają podczas gdy inni milcząco utrzymują energię w swoich wnętrzach. Podejście nie ma znaczenia ponieważ wszyscy jesteście częścią zbiorowej wibracji.  

 Weźcie tę energię, dokonajcie czegoś wyjątkowego i stwórzcie światło. Wspierajcie się nawzajem i pomóżcie innym stać się silniejszymi. 

  Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=kRaJvksaQdM