piątek, 19 maja 2023

Na pewno nastąpi cykl wznoszący

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=LSzK6KbYPAA

 Moi Drodzy, Nauczono nas czuć się świetnie podczas wzlotów i nie tak dobrze podczas spowolnienia (recesji). Kiedy nasze pieniądze rosną lub są stabilne, to nasze relacje kwitną lub są stabilnie, a Wy czujecie się dobrze. Kiedy wydaje się, że świat jest na „wzroście” lub stabilny to czujecie się dobrze. 

  Kiedy nie jest tak łatwo to możecie nauczyć się znajdować coś dobrego nawet w  cyklach recesji, zawsze wiedząc o tym, że cykl rosnący obowiązkowo również nastąpi - jeśli pozwolicie sobie cieszyć się podróżą.

  Niekoniecznie musicie brać udziału w globalnych cyklach recesji. Nie musicie wpadać w rozpacz jeśli dostroicie się do tego co Boskie,  które jest zawsze w obfitości.  

 Nie musicie się martwić tym, że może się stać coś strasznego. Będziecie mieli Boskie szanse, jeśli częściej będziecie dążyć do lepszych uczuć! 

  Nie musicie czuć uczucia pustki, kiedy ktoś odchodzi z Waszego życia, chociaż w przypadku śmierci smutek jest całkiem normalną częścią naszej kultury.

   Możecie pozwolić swoim uczuciom, a potem naturalnej sile życia w Waszym wnętrzu zapraszać Was do dużo lepszej i radośniejszej rzeczywistości. 

  Miłość zawsze wzywa a więc bez względu na to co zainspirowało lub spowodowało recesję, miłość czeka aby sprowadzić was z powrotem. 

  Jeśli straciliście pieniądze to podsumowanie (podliczenie) Waszych błogosławieństw i wewnętrzna wdzięczność za obfitość może być pierwszym krokiem w górę. 

  Jeśli ktoś sprowokował urazę, to czasem złość lub smutek jest pierwszym krokiem w cyklu wznoszenia, gdy szukacie sposobów aby znów poczuć się silnym a nie ofiarą. 

  Jeśli jesteście chorzy, to danie sobie czasu na zadbanie o siebie i odpoczynek może być pierwszym krokiem na drodze do wyzdrowienia. 

  Człowiek ma tendencję i pragnienie podejmowania szybkich decyzji, kiedy coś się dzieje źle aby poczuć się lepiej! 

  Jednak "Im wolniej tym szybciej”. Skoncentrujcie się na najmniejszych krokach, które możecie uczynić aby zmienić swoja wibrację. Poświęćcie trochę czasu aby być wdzięcznymi za to, co działa. 

  Wasze dużo lepsze, kojące myśli zmienią waszą wibrację, i łatwiej będzie Wam ją utrzymać.

  Możecie odmienić niemal wszystko jeśli tylko nie podjęliście decyzji, że nie możecie.

  Możecie zmienić cały świat. Nie możecie zmienić decyzji i doświadczenia innych aby poczuć się bardziej komfortowo. 

  Jednak zawsze możecie zadbać o swoje myśli, uczucia i wibracje. Postępując tak, stajecie się tymi, którzy sami zarządzają swoimi cyklami.

   Cykle recesji nie są potrzebne do waszego wzrostu. Bóg Was nie sprawdza - nie wystawia was na próbę. 

  Bez względu na to, że wzrastacie pokonując przeciwności losu, możecie wzrastać wyłącznie poprzez uznanie swojego serca i starając się dążyć do tego, co sprawia, że czujecie się lepiej i co was inspiruje. 

  Możecie szczęśliwie wzrastać kiedy nauczycie się nie opierać własnemu sercu. 

 Jeśli upadacie to czyńcie małe kroki aby przejść do cyklu wznoszącego.

A jeśli już powstaliście, to cieszcie się tym. 

Nie musicie opadać (opuszczać się). Jeśli tak uczynicie, to przypomnijcie sobie, że trzeba prostu znaleźć lepsze uczucie aby zacząć od nowa. 

KAŻDA CZYNNOŚĆ JEST DO WYKONANIA JEŚLI PODZIELIĆ JĄ NA ODPOWIEDNIO MAŁE ODCINKI. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=pydk01yOlVs