niedziela, 15 stycznia 2023

Uzdrowienie jest zawsze możliwe

 oryginał tu: https://www.youtube.com/watch?v=Rh49GI2Y0rY

Kochani, każdy dzień przynosi więcej sił i zdrowia. Nawet jeśli czasem subiektywnie czujecie się gorzej to jest to tymczasowe i nieuniknione na drodze do Światła. Nie zatrzymujcie się a wasze ciało będzie wam wdzięczne bo wysokie wibracje światła są dla niego lecznicze. 

  Czas się uwolnić od wszelkich chorób i to zależy od Was! Nie potrzebujecie już chorób jako lekcje. Jeśli uświadomiliście sobie swoją Boskość to jest to główną lekcją. Ale ciało jest przyzwyczajone do chorób i z przyzwyczajenia trzyma się ich.

   Od Was zależy, czy zrzucić z siebie to niepotrzebne obciążenie. Mit o chorobie jako strasznej napaści korzystny jest dla wszystkich, którzy istnieją dzięki walce z chorobami. Możecie doprowadzić do oświecenia nie tylko świadomość ale także każdą komórkę swojego ciała. 

  Oświecenie to napełnienie Boskim Światłem każdej komórki swojego ciała , napełnienie ich wysokimi energiami Ducha. Choroba jest energią niskich wibracji i jest to ciemność a Duch to światło. Światło to nie tylko energia, ale także informacja, program niosący matrycę zdrowia.  

 Co więcej: Boskie światło zatrzymuje wpisany w komórki program starzenie się i niesie program odmłodzenia. Pod wpływem duchowego oświecenia komórki same się przeprogramują. One także stają się cząsteczkami wiecznego, nieśmiertelnego Ducha, dla którego nie istnieje takie pojęcie jak starość.  

 Wszystko to jest naturalnym etapem naszego rozwoju. Wznosicie się na nowy stopień ewolucji, przekształcacie się (transformujecie) i stajecie się istotami innego charakteru, istotami innego poziomu rozwoju. Stajecie się istotami duchowymi, których biologiczna powłoka ulega nowemu narodzeniu w Duchu. 

  Stajecie się istotami Światła ale nie tylko duchowo, ale także cieleśnie. Teraz jest czas zwycięstwa Ducha kiedy to możecie przezwyciężyć nawet najcięższe choroby - nawet te, które medycyna uważa za nieuleczalne.  

 Nie dopuszczajcie do władzy niewiary i wątpliwości jeśli oni będą was zapewniać, że uzdrowienie jest niemożliwe. Uzdrowienie jest zawsze możliwe bo dla Ducha nie ma nic niemożliwego.Dlatego też gdy współpracujecie z Duchem to po prostu nie może być nieuleczalnych chorób.  

 wasze ciało staje się coraz bardziej subtelne, ono wypełnia się światłem - wysokimi energiami a to oznacza, że będziecie mogli uzyskać większą pomoc od subtelnych, energetycznych metod. To też jest jedną z charakterystycznych cech naszej transformacji.

   Wierzcie w siebie, nie dawajcie zwątpieniom władzy nad sobą. Pamiętajcie, że jesteście potężni, używajcie mocy swojego Ducha, włączcie do działań zamiar jako główne narzędzie transformacji a nie będziecie musieli czekać na uruchomienie się procesu uzdrawiania.  

 Będziecie żyli dużo dłużej, jesteście w stanie odmłodzić swoje ciało, cieszyć się pełnią życia, żyć zdrowo bez względu na upływ czasu. Niech tak będzie.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=yrMXU3eiPrU