poniedziałek, 19 grudnia 2022

Bezpośrednie połączenie z wyższymi wymiarami

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=Lt8I3Dg90o4

 Kochani, musimy przejść przez ten burzliwy czas, aby stworzyć lepszą rzeczywistość. Tak naprawdę to czego teraz doświadczamy jest systematycznym burzeniem starego systemu.

 Obserwujemy  jak stary świat się wali na naszych oczach. Wielu ludzi czuje się beznadziejnie, ponieważ nie dostrzegają zmian, które pragniemy zobaczyć.

Oprócz tego, że rozpadają się pradawne struktury przemocy obnażają się też ci ludzie, którzy pracują dla sił Mroku i to jest początek poważnych zmian. Wielu ludzi może nie wiedzieć o tym ale ci, którzy zwiększają swoją świadomość w wyniku aktywacji naszego uśpionego DNA stają się dużo bardziej świadomymi istotami.

 Wielu z nas zdało sobie z tego sprawę ile ciemności jest w naszym świecie - niektórzy mają pragnienie rozwijania tej świadomości i ktoś inny woli się przeciwstawiać temu.

  Ci, którzy wolą zaprzeczać i patrzeć w inną stronę czeka gwałtowne przebudzenie przez tych z was, którzy wiedzą o tej tajemnicy i wyprzedzają tych, którzy po prostu nie chcą się rozwijać.

   Pierwszy cios, jakiego doświadczyliśmy, kiedy poznaliśmy wiele mrocznych tajemnic zamienia się w proces uzdrowienia. To jest dokładnie to, co powinno się wydarzyć - to wy prowadzicie statek na dużo spokojniejsze wody, uwalniacie świat od traumatycznej przeszłości i już niedługo zobaczycie czysto fizyczne efekty.

  Wielu ludzi już czuje, kiedy wibracje rosną - przejawia się to jako ból lub zawroty głowy, dzwonienie w uszach, problemy z trawieniem i wzrokiem itp. ale ten proces wymaga czasu i musimy przejść przez obnażenie się ciemności, aby ją następnie rozpuścić.

 Pamiętajcie o tym, że nasza liczebność rośnie z dnia na dzień i rośnie wsparcie ze strony gwiezdnej rodziny i wyższych wymiarów. Wielkość pomocy, którą od nich otrzymujemy jest niewyobrażalna dla trójwymiarowego umysłu.

   Pamiętajcie, że dowolny projekt jaki sobie wyobrażacie, dowolne postrzeganie w które wy wierzycie, każde odczucie, które Wy kontemplujecie niższym umysłem jest iluzorycznym tworzeniem tego umysłu. Ten iluzoryczny świat zmusza nas do ​​patrzenia na cienie a nie na prawdziwą rzeczywistość, która je stworzyła.

  Te niszowe (niższe) myśli i uczucia zajmują nasz wzrok i postrzeganie nieskończoną ilością materiału aby podtrzymać tę iluzję, którą wielu nazywa macierzą (matrixem)z której się wyrywamy.

 To jest podobne do przebywania w epicentrum burzy, gdzie panuje spokój, podczas gdy ona szaleje na zewnątrz. W tym stanie spokoju ma miejsce bezpośrednie połączenie z wyższymi wymiarami. To ciągły proces aktywacji DNA, kiedy zaczynamy przywracać (odbudowywać) pamięć komórkową. To otwiera poziomy świadomości - wgląd w mądrość i wiedzę których nasze trójwymiarowe umysły po prostu nie potrafią w obecnym czasie.

Obecnie postrzegamy informacje poprzez częstotliwość i interpretujemy to za pośrednictwem naszego trójwymiarowego rozumienia. 100 lat temu nie bylibyśmy w stanie uczynić tego na taką skalę jak obecnie.

  Pamiętajcie o tym , że do nowego świata wchodzi Wasz wyższy aspekt, a nie wypolerowana wersja obecnego "ja". Ale obecnie uwalniamy się od ograniczeń niższego umysłu - intencje są niezwykle ważne. Słuchajcie głosu intuicji a nie umysłu - Wasza głowa powie Wam wszystko, co chcecie usłyszeć, ale intuicyjnie będziecie po prostu wiedzieć.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=AgRtA6cKgUk