środa, 9 listopada 2022

Rozpakowywanie uśpionego DNA będzie następowało stopniowo

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=OzVz-FtZfls

Kochani, Ziemia i nasz system Słoneczny przechodzą w fazę "kosmicznego dnia" - kończy się noc przymusu i więzienie w niewoli archontów i Sił Ciemności. Wchodzimy w przestrzeń kosmosu gdzie dominują wysokie częstotliwości - teraz wszystko zależy od naszej pracy wewnętrznej oraz zawartości energii w każdym z nas i od naszej świadomości.

  Zasłona jest zdejmowana i jesteśmy wolni zgodnie z naszym osobistym wyborem aby znajdować się w rzeczywistości  dużo wyższych wymiarów. 

 Tym, którzy zdecydują się odejść do wyższych wymiarów zostaną przywrócone utracone Boskie możliwości (cechy/właściwości). W tym celu trzeba aktywować wszystkie z 12 nici DNA i rozpakować zarchiwizowane w nich informacje

 Rozpakowanie uśpionego DNA będzie odbywać się stopniowo w małych częściach (etapach). Aktywowane spirale przyniosą prawdziwe i namacalne zmiany, efektywność pracy wewnętrznej znacząco wzrośnie. 

  Dawniej usuwanie negatywnych programów trwało latami a rezultaty były niewielkie, i ciągle pojawiało się uwstecznienie dokonań. Kiedy zostaje rozpakowana trzecia helisa DNA to cofanie się zmian zostaje zahamowane, wyostrzają się uczucia i zrozumienie.

   Po aktywacji czwartej spirali umysł się uspokaja a wpływ ego zanika. Pojawia się zadowolenie z wolności. Stopniowo zaczynamy się zmieniać w nową istotę, bliską wibracjami do tego co duchowe i kierowaną przez Źródło. 

  Obecna chwila jest decydująca: każdy z nas zdaje energetyczne egzaminy. Opuszczenie trzeciego wymiaru - trójwymiarowego Matrixa to duży skok. 

  Ci, którzy w nic nie wierzą i nie chcą nic wiedzieć o wszechświecie i o sobie, mogą się zrelaksować - im nie przytrafi się nic magicznego. W kolejnych miesiącach rozdzielanie się fizycznych realiów bardzo przyspieszy i coraz więcej ludzi będzie przenosić się na wyższe poziomy wibracji. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

czytanka po polsku jest tu https://www.youtube.com/watch?v=lGhT4amO9lM


 

Ziemia wchodzi w czasowy chaos

 oryginalny film https://www.youtube.com/watch?v=vtWVETwddXI

Kochani, w listopadzie głównym wydarzeniem kosmicznym stanie się parada planet na Osi Katastrof i zaćmienie Księżyca w pełni w dniu 8 listopada.  Bardzo mocne energie tych wydarzeń przyspieszą transformację Ziemi i Ziemian - zarówno na płaszczyźnie subtelnej jak i fizycznej, aż do przejścia w dniu 22 grudnia punktu bifurkacji abyśmy dokonali skoku kwantowego.

  W tym czasie Ciemne Siły dla realizacji swoich destrukcyjnych celów polegać będą na części energii planetarnego spektrum mającej niską częstotliwość

  „Rozgrzewką” dla tych wydarzeń stanie się szczególnie burzliwe Zaćmienie Księżyca 8 listopada. 

  Transformacja Ziemi i nasza, przyspieszona podczas słonecznego zaćmienia 25 października osiągnie kolejny szczyt, gdy księżyc w zaćmieniu zjednoczy się z Uranem i będzie się przeciwdziałać wibracjom słońca. 

  To bardzo zaostrzy wszystkie globalne a także osobiste, długo tlące się konflikty i sprzeczności, ale doda aktualizacji dodatkowej dynamiki. Promieniowanie Urana i Saturna ma wielką destrukcyjną moc oczyszczenia i ponownego formatowania przestrzeni trzeciego wymiaru i nas - wszystko po to aby usunąć złogi negatywnych energii, błędne i przestarzałe idee, cele i wzorce zachowań, które przeszkadzają w przemianie i przejściu.

  Jeśli uparcie chwytamy się iluzji stabilności to energie Urana nałożone na wibracje zaćmienia Księżyca mogą spowodować silne wstrząsy, czyszczenie, wyzerowanie wszystkiego co spowalnia zmiany. 

 W listopadzie będziemy obserwować i brać czynny udział w kontynuacji walki Sił Ciemności i Sił Światła. Ci pierwsi polegają na negatywach energii Saturna aby zachować swój totalitarny system natomiast Moce Światła wykorzystują promieniowanie Urana, który ma potężną moc transformacyjną. 

 Ponadto ważne jest wzięcie pod uwagę że od końca października Saturn porusza się w linii prostej. Jego ujemna kwadratura z Uranem stopniowo się rozpada, co będzie konstruktywnie wpływać na Ziemskie wydarzenia. 

  Jeśli nasze cele się przeżyły (wypaliły) a metody są przestarzałe nie już działają, to w ciągu całego listopada możemy doświadczać poważnych trudności. Napięcia i nierozwiązane problemy będą prowokować konflikty i starcia - w tym również w polu informacyjnym. Wszystko to będzie sygnalizowało o impasach czyli sytuacjach bez wyjścia, i aby się z nich wydostać będziemy musieli działać w inny sposób. 

 W wariancie negatywnym - jeśli doszliśmy do ściany i utknęliśmy w rozwoju, jeśli przez długi czas podążaliśmy fałszywą ścieżką ignorując podpowiedzi z wyższych sfer i wewnętrzne niezadowolenie ( z pracy, stanowiska, z relacji), jeśli w nic nie wierzymy i nie mamy inspirującej idei oraz sensu życia to czekają nas poważne straty, niszczące nasze fundamenty i zbijające z tego kursu. 

W wariancie pozytywnym - jeśli jesteśmy w zgodzie ze sobą i ze światem to możemy nagle znaleźć się w gąszczu wydarzeń, kiedy poprzez energie gwiezdnych układów wszechświat pomoże nam zrealizować to co od dawna zaplanowane i wcześniej rozpoczęte. Nagle przyjdą do nas niezbędne informacje, które ułatwią   realizacje naszych idei i wzmocnią nas.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

czytanka po polsku: https://www.youtube.com/watch?v=AusVEDiB8xY