niedziela, 12 lutego 2023

Dla wielu ludzi czas przebywania na Ziemi się skrócił.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=7lCrbLMGnSE

Kochani, wszystko na tej planecie jest w środku etapu oczyszczania transformacji. Jak widać panuje coraz większy chaos ale pomaga on nam szybciej rozpuścić stary świat stwarzając miejsce dla nowego.

  Ludzka świadomość się odnawia wpływając na wszystko i utrwalając zmiany w trójwymiarowej rzeczywistości. Budzi się coraz więcej ludzi, tło energetyczne na osiach czasu również szybko się zmienia, zachodzi intensywne rozwarstwienie cywilizacji, które jest teraz coraz bardziej widoczne.

  Wiele oddzielnych sfer opuściło się na niższe linie czasu, oświecenie ludzi w nich prawie całkowicie zniknęło. Osiągnięto maksymalne stężenie negatywności wewnątrz sfer osobistych. Tymczasowa oś czasu takich ludzi zaczyna się zwijać.

   Odejście dusz następuje według różnych programów życiowych. Dla wielu ludzi skróciła się długość pobytu na naszej planecie, czas się kurczy, wydarzenia przyspieszają - ten rok będzie trudny i porywczy.

  W tej chwili poczucie czasu jest ściśle indywidualnie, zmiana świadomości ma wpływ na postrzeganie prędkości wydarzeń. Twoje odczucia odnośnie tego, co się dzieje mogą bardzo różnić się od odczuć innych ludzi. 

  Tak powinno być - różny upływ czasu i procesy transformacyjne tworzą unikalny pogląd na rzeczywistość. W tym roku w miarę wzrostu i otwierania się świadomości ujawni się wiele zdolności

 Zmiana starych energii trójwymiarowego świata na nowe spowoduje jakościową zmianę ciała i świadomości a więc przejście do pasma o wysokiej częstotliwości. Wasze mózgi, układy i narządy przechodzą do działania na zaktualizowanych standardach, które wyznaczają wielowymiarowe pole wokół naszej planety.

   Promieniowanie źródła nasyca wszystko wokół. Żyjcie z otwartym sercem i umysłem. Jak najczęściej myślcie o wielowymiarowym świecie -on jest już aktywnie budowany na subtelnej płaszczyźnie Ziemi.

 Jest to czysta i piękna rzeczywistość, która zejdzie na powierzchnię kiedy wszystko będzie gotowe. Czasowe panowanie ciemności się kończy wraz z zamknięciem wszystkich trójwymiarowych programów.

  Wiedza pomoże Wam przejść wraz z Ziemią przez złożone etapy oczyszczania i transformacji.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=oZN0ZjrrVFU


 

Ziemia dokona swojego Przejścia tak płynnie, jak to tylko możliwe

oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=FlvaouvJbL8

Kochani, Mamy nowy planetarny scenariusz, nie wydarzy się nic groźnego dla cywilizacji. Taka jest gwarancja jaką mamy teraz. Zbiorowy strach jest zasobem, który jest często używany przez moce Ciemności aby opóźnić wniebowstąpienie ludzkości i określone wydarzenia tego planetarnego przejścia. 

  Opóźnia to też koniec Ciemność na planecie. To jest jedyna naprawdę skuteczna broń będąca nadal w użyciu ciemności bo ona obniża poziom wibracji energii u ludzi i zbiorowo obniża również poziom całej naszej planety. 

  Powodem są serwisy wiadomości zwiększające strach u ludzi. Poprzez narzucone  ludzkości przekonania łatwo było ich przekonać w tym, że apokalipsa przyniesie koniec świata. 

  Dziś na szczęście przebudzenie świadomości przynosi nowe zrozumienie, a wraz z nim i spokój przebudzonych wobec nadchodzących zmian. Obecnie wiadomo już, że Ziemia dokona swojej przemiany płynnie. Nikt nie przejdzie przez to czego nie musi przechodzić. Apokalipsa oznacza ZMIANĘ i ta zmiana będzie zależeć od wibracji każdego człowieka.  

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=_ztmXHaqhis