sobota, 5 listopada 2022

Przed końcem tego roku nastąpi wielkie wydarzenie

 rosyjskojęzyczny oryginał https://www.youtube.com/watch?v=WqPo1gCilL4

 Kochani,

 Wiele się obecnie wydarzyło na płaszczyźnie energetycznej, - dla tych, którzy są świadomi na poziomie fizycznym też zachodzi wiele zmian. Widzimy to już w dziwnych wydarzeniach dotyczących pogody. 

Pozostały do końca tego roku czas wyniesie na powierzchnię wiele wydarzeń i prawd. Zmiany zaczną być zauważalne, sfera 3D się rozpuszcza, i zostaje zastąpiona przez matrycę wielowymiarową. Zaczniemy widzieć coraz silniejsze sygnały - nawet ci, którzy są w głębokim śnie zaczną zadawać sobie pytanie" co tak naprawdę się dzieje na Ziemi. 

  Wydarzenia się rozwijają i zaskoczą nawet tych wtajemniczonych,  którzy przez te wszystkie lata oczekiwali na zmiany, które w końcu się pojawią. Jedno z tych wielkich wydarzeń odbędzie się przed końcem tego roku. Energie zostaną zwielokrotnione, gdy będziemy przechodzić przez portal 11:11. 

 Ten wzrost energii potrwa do końca roku. Te energie można wykorzystać dla zaczęcia nowych spraw i wprowadzania zmian na poziomie osobistym i zbiorowym. W tym samym czasie otwierają się nowe portale światła, pozwalając wyższemu światłu oczyścić to co już nie służy społeczności. 

 Era światła już nadeszła. Przygotujcie się do działania bo nadszedł wreszcie czas. Wasze światło i miłość są potrzebne Ziemi i ludzkości. Zdecydowaliście być tutaj w tym czasie aby podnieść świat z otchłani do królestwa światła. Jest to wołanie Waszej Duszy. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 polskojęzyczna czytanka https://www.youtube.com/watch?v=b84I5hioDDo


 

Najbardziej boją się śmierci ci, którzy nigdy nie żyli

 oryginał rosyjskojęzyczny tu https://www.youtube.com/watch?v=GbyjV6OOJqk

Kochani, w miarę tego jak wzrastają nasze energie wibracyjne i kształtuje się nasze nowe ciało światła (jeden z elementów naszej pozamaterialnej Matrioszki), my stajemy się nadwrażliwi na wszystko, co NIE dotyczy tej wibracji i tych częstotliwości! 

 Należą do tego nietolerancje pokarmowe, alergie itp. Wasze ciało fizyczne bardzo szybko powie Wam jeśli coś jest nie tak, czy zalegają gdzieś jakieś ukryte ładunki emocjonalne, które nie zostały rozpuszczone i uwolnione, a to obejmuje również strach. 

 Każdy gruczoł i narząd i każda część Waszego fizycznego ciała posiadają systemy ostrzegania, i dyskomfort w dowolnej części ostrzega Was o tym, co trzeba uwolnić, rozpuścić i gdzie trzeba wykonać wewnętrzną pracę. 

  JEŚLI COŚ JEST ODCZUWANE JAKO NIEPRAWIDŁOWE, a Wasza wewnętrzna WIEDZA POWIE WAM O TYM - POJAWI SIĘ JAKIŚ NIEPOKÓJ w związku czynieniem czegoś lub bycia kimś kim naprawdę nie jesteście, to wtedy nie podążajcie w tę stronę! 

 Ponosicie pełną, wyłączną odpowiedzialność za swoje życie, za dobre samopoczucie i swój dobrobyt! Niesiecie wyjątkową odpowiedzialność za materializację w życiu swoich celów i powołań (wyzwań) - niezależnie od tego co czynią lub nie czynią inni

  Bądźcie rozeznani w co wierzycie i kwestionujcie wszystko, co do was dociera. Wasza najgłębsza cząstka duszy zawsze w głębi swojej istoty będzie wiedzieć i rozpoznawać najwyższą prawdę. 

 A jeśli nadal jeszcze potrzebujecie przewodnictwa to poproście o nie. Kiedy zdacie sobie sprawę, że nie ma sensu się czegoś chwytać to uwolnicie się od wszelkiego lęku i zrozumiecie, że gdy tylko jedne drzwi się zamykają to kolejne otwierają się w cudowny sposób. A dopóki będziemy się czepiać czegokolwiek to te drzwi nie mogą się otworzyć. 

 To samo dotyczy strachu przed śmiercią: najbardziej boją się śmierci ci, którzy nigdy nie żyli. Tak naprawdę śmierć jest tylko utratą powłoki fizycznej. Dusza zostaje uwolniona i żyje dalej w innym miejscu w kosmosie. Mamy wszyscy przed sobą tak wiele nowych wcieleń na Nowej Ziemi - w zupełnie nowym i dużo lżejszym ciele światła, i naprawdę tworzymy Nowy Złoty Wiek Jedności, Pokoju i Harmonii dzięki Sile miłości. Na tym polega suma naszego najwyższego powołania w tym czasie. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

czytanka po polsku https://www.youtube.com/watch?v=srJgLizbnFk