poniedziałek, 11 września 2023

5 sposobów na sprawdzenie mężczyzny: Jak po cichu poznać całą prawdę, której on nigdy nie powie

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=jamj5kRX3gQ

 Witajcie, jak się dowiedzieć czy pasujemy do siebie?  To pytanie nie daje spokoju kobietom już od chwili, gdy tylko poznały mężczyznę. Bardzo mocno się zastanawiają, czy warto inwestować w tę znajomość. Czy warto podejmować wysiłki, czy warto się do niego przyzwyczajać? Czy w ogóle warto marzyć o zbudowaniu z nim czegoś?  Czy warto snuć jakieś wspólne plany bo od tego czy pasujemy do siebie zależy wiele z tego co będę lub nie będę czynić?

A jeśli błędnie zadecyduję, że on mi nie odpowiada, a on jest tak naprawdę dobrym człowiekiem? Może on do mnie idealnie pasuje i jest odpowiednim towarzyszem mojego życia?

 No i następuje to tam i z powrotem tu i tam, kiedy kobieta się ciągle miota się w rozważaniach i próbuje znaleźć idealną odpowiedź. A próbując znaleźć odpowiedź na swoje pytanie zaczyna się konsultować z koleżankami, ze współpracownicami, ze znajomymi - z ludźmi prawie nieznajomymi, którzy nie maja zielonego pojęcia ani o psychologii, ani nie znają się na ludziach, ani nie mają pojęcia na czym polega dobra relacja.

   Oni zaczynają dawać jej rady, a od tych rad w głowie kobiety powstaje jeszcze większe pomieszanie.  Dzisiaj powiem wam o pięciu oznakach, dzięki którym bardzo szybko zrozumiecie, że tu nie warto tracić czasu - że lepiej się oddalić i powiedzieć  "dziękuję".  Wszyscy są wolni i idziemy się rozejrzeć po świecie szukając kogoś innego.

  Dlaczego ja o tym mówię ponieważ jestem psychologiem, nazywam się Alla Kasatkina prawie 20 lat pracy z kobietami pomagając im znaleźć swoje szczęście, zbudować swoje szczęśliwe życie osobiste i czuć się komfortowo i radośnie w swoim życiu.

   Przy okazji, tutaj jest link do mojej strony internetowej a tam wiele przydatnych dla was informacji,  moim prezentem dla was jest kurs: "sekrety szczęśliwych kobiet".

 Linki są w opisie tego filmu,  zasubskrybujcie kanał czerwonym przyciskiem i będziecie z nami. Youtube bardzo kocha polubienia i komentarze, pokażmy mu, że również odwzajemniamy jego uczucia.

  Zastanówmy się co nam powie 5 oznak, które nam to podpowiedzą czy między nami coś zaczyna iskrzyć, czy lepiej z tego natychmiast wyjść. Opowiem wam teraz o tych 5 oznakach kiedy mężczyzna absolutnie nie jest dla Ciebie:

   Pierwsza najciekawsza rzecz, na którą niemal nikt nie zwraca uwagi to, z czego się śmiejecie. Jeśli ty i twój mężczyzna śmiejecie się absolutnie z różnych rzeczy to oznacza już, że macie różne zainteresowania życiowe. Ponadto twój system wartości może bardzo nie pokrywać się z jego systemem i będzie brak komfortu.

  Następny szczegół, który powie wam, że lepiej się rozstać, niż psuć sobie nerwy to gdy zaczynasz mówić o przyszłości i okazuje się, że mężczyzna odpowiada: "aa tam - pożyjemy, zobaczymy. Nie wiem, jeszcze się nad tym nie zastanawiałem".

 Albo jest odwrotnie - on mówi: "chcę zdobyć taki tam szczyt, Chcę tam pracować. tra ta ta ta ta ta ta ta chcę tego, chcę tego czy tamtego" -  i zaczynasz rozumieć, że dla ciebie to obojętne - że bieganie w tym kierunku nie jest dla ciebie interesujące.

   Myślisz sobie: "mój Boże, chciałbym mieć to czy tamto - to dla mnie jest najważniejsze", bo ty też może chcesz zdobyć jakiś szczyt ale inny! - może chcesz gdzieś pójść a wtedy wasze zamiary będą musiały kolidować, ponieważ musisz wybrać albo jego cel, albo twój.

 A może masz już zaplanowane swoje życie w swojej wizji z 20-letnim wyprzedzeniem, już wiesz, czego chcesz za trzy lata, a tego właśnie chcę za pięć lat. Tego chcę za lat 10 - masz jasny pomysł na życie.

  A on siedzi z tobą taki; "ja nie wiem czego chcę - pożyjemy,  zobaczymy. Na to trzeba dużo pieniędzy", czyli tylko siedzi i mówi o niczym, a ty rozumiesz już, że albo ty i on utkniecie na bagnach, albo żeby uzyskać tę równowagę będziesz musiała taszczyć ten balast na swoich plecach a on będzie się zapierał.

 Trzecia ważna rzecz: to już dla tych co się parę razy spotkali i mieli jakieś intymne doświadczenia i wiecie już, że wasze preferencje, apetyt i sposoby zaspokojenia seksualnego absolutnie się różnią. Okazuje się że w łóżku zdecydowanie się różnicie. Dla ciebie seks to świat radości i a dla niego albo jak praca albo mówiąc banalnie "odrabianie pańszczyzny".

 Jeśli  rozumiesz, że mężczyzna uprawia seks...... mój pies chrapie, widzicie - ledwie zaczęłam mówić o seksie to on zaczął chrapać. Mężczyzna nie jest zainteresowany aby ciebie zadowolić i twierdzi, że to on jest niezaspokojony. Lub mężczyzna ma nadmierny apetyt - on chce pięć razy dziennie, a ty jesteś gotowa raz na trzy dni.

   Bywa różnie, ale jeśli tutaj nie pasujecie to tu też będziesz miała problemy i relacje nie staną się radością, lecz udręką.

 A czwarty punkt jest bardzo ważny - bardzo znaczący kiedy musisz się rozstać. Zazwyczaj wszyscy to interpretują dokładnie odwrotnie, o co chodzi? 

 Otóż kiedy poznałaś mężczyznę i od pierwszego spotkania iskrzy tak, że matko jedyna! pomiędzy wami fontanna namiętności i emocje lub odwrotnie -  spotkałaś go po raz pierwszy w jakimś negatywnym, skandalicznym momencie, w którym na początku otrzymałaś wynik negatywny. A później się sobie przyjrzeliście i zaczęliście czegoś się w sobie doszukiwać.

  Najczęściej to były te momenty, w których powiedziałaś: "jak go ujrzałam to wprost zwariowałam, motyle w brzuchu, o mój Boże. Coś takiego nigdy w życiu mi się nie przydarzyło" - wtedy uciekaj stamtąd jak najdalej.

A dlaczego? bo wpadłaś we własną duchową traumę, nadepnęłaś na grabie "witajcie znajome grabie!" - tak, nasze ciało wewnętrznie reaguje takim szczęściem  na znane grabie. Pewnie, ktoś w tym momencie spróbuje się ze mną kłócić. Jeśli przytrafiło się to Tobie coś podobnego, to podziel się proszę w komentarzach - to  dla tych, którzy tego nie doświadczyli i którzy spróbują się ze mną spierać.

  Napiszcie jak zakończył się ten atak namiętności - do czego to doprowadziło, na jakich ruinach potem siedzieliście - a może jest odwrotnie i ja się zupełnie mylę, a u was do dziś ptaszki, motylki i żyjecie w miłości i radości. Z radością posłucham tych historii.

 Tak więc jeśli silnie iskrzy to pamiętajcie co jest napisane na tych budkach z prądem: "nie dotykać bo grozi śmiercią". To powinno być dla ciebie bardzo poważnym i najważniejszym ostrzeżeniem.

  Ostatnia rzecz - piąta jest taka: ona miewa coraz większe nasilenie - piąta sprawa, która jeśli się pojawi to zdecydowanie musisz się rozstać mężczyzną a więc:

  jeśli twój kandydat na towarzysza życia ignoruje, nie szanuje i dewaluuje wszystko, co jest ci drogie w życiu - wszystko, co jest dla Ciebie ważne.

  Oznacza to, że już teraz próbują cię na sztywno sformatować, zagnać w jakieś ramy, postawić w niewygodnej pozycji aby dyktować Tobie warunki.

  Twoje zdanie, zainteresowania, hobby, aspiracje i inne tego typu rzeczy nigdy nie będą go interesować, jeśli od pierwszych chwil waszej komunikacji on zaczyna je dewaluować - zaczyna je odrzucać, ignorować lub nie daj Boże zaczyna cię karać za to, że je masz.

  Oto pięć prostych, jasnych, zrozumiałych i bardzo wyraźnych, jednoznacznych oznak, gdy z danym człowiekiem łatwiej jest zerwać, gdy tylko odkryjesz choćby jeden tych objawów.

  I im szybciej je wykryjesz - tym większa będzie dla ciebie radość, a dlaczego? Ponieważ nie pozwolisz sobie zrobić krzywdy, bo na czas zerwiecie i może nie zrujnujecie znajomości - bo możecie, po prostu komunikować się z tym kimś, współpracować, ale bliskie relacje nie do przyjęcia.

  Zachowacie swój dobrostan duchowy, aby kontynuować znajomość, komunikować się, poznawać i szukać swojego szczęścia czego wam z głębi duszy życzę.  

 Życzę, abyś odnalazła swoje szczęście i żeby wszystkie te wszystkie pięć punktów, które dzisiaj wymieniłam od samego początku usunąć z waszej komunikacji.  Już od pierwszych minut.

  ściskam Was Kochani, do zobaczenia wkrótce, jeśli macie pytania, proszę o uwagi tu pod filmikiem.  Trzymajcie się - pa, pa.

https://www.youtube.com/watch?v=Couf29Fsl5Q


 

 

Wszystko szybko ma się ku końcowi.

oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=7Fhz4z9slxo

 Moi Drodzy, ponieważ serwisy wiadomości nadal  ogłaszają o poważnych problemach - o korupcji i konfliktach na całym świecie, to przypominajcie sobie, że to wszystko istnieje już od bardzo długiego czasu. 

  A ujawnienie wszystkiego się teraz nasila, aby to ujrzeć i podjąć decyzję, że już dosyć tego - i obudzić ludzkość na potrzeby poważnych zmian, które już zachodzą i skutecznie rozpuszczają odwieczne lęki, złość, nienawiść i urazy, których wielu ludzi się chwytało, nie zdając sobie sprawy z tego, że miłość jest naszą prawdziwą naturą i że wszystko, co jej zaprzecza jest owocem poważnie uszkodzonej i zranionej ludzkiej psychiki, ukrywającej przed ludźmi świadomość ich prawdziwej natury. 

  Ci, którzy słuchają takich wiadomości wiedzą, że waszym celem i waszą naturą jest Miłość. Jest to nieskończone pole energetyczne zawierające wszystko, co istnieje.  

 Dlatego dokonując regularnych wizyt w głębinach swojej istoty aby przejawić szacunek dla siebie i swojej boskości, nieustannie przypominajcie sobie, że nie ma nic poza kochającym Źródłem, które stworzyło nas do wiecznego życia, wypełnionego radością.

   Jesteśmy z Nim Jednością w każdym najmniejszym mgnieniu chwili, a więc odrzućcie wszelkie wątpliwości, których być może nadal się kurczowo trzymacie.

  A co się tyczy własnej godności to trwajcie w Jego Obecności, bo tylko nasze własne, głęboko zakorzenione zwątpienie w siebie staje na przeszkodzie uświadomienia cudu i dostojeństwa tego kim jesteście. 

  Wdzięczność wam wszystkim.

 https://www.youtube.com/watch?v=lBwgC8iUJPk