poniedziałek, 9 stycznia 2023

Plan dla Ziemi zbliża się wielkimi krokami do końca

 oryginał tłumaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=vnxHZyLLo7s

Kochani, w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci, dla wielu z nas stało się oczywiste, że jeśli ludzkość będzie nadal szła drogą eskalacji konfliktu to wzajemne unicestwienie stanie się najbardziej prawdopodobnym rezultatem, którego absolutnie nikt nie chce - nikt nie chce żeby ich dzieci i wnuki przeszły przez to szalone doświadczenie.

  Ludzkość się budzi z wielkiej przepaści pomiędzy możliwościami technologicznymi a naszym zdrowym rozsądkiem i mądrością (a raczej brakiem tychże).

  Zwróćcie uwagę aby się skupić na dobru i unikać udziału w różnorakich dramatach, na które wiele źródeł informacji nieustannie nakierowuje naszą uwagę.  

 Interakcja z dramatami, cierpieniem i konfliktami - zarówno faktycznymi jak i tymi będącymi fikcją wysysa naszą energię. To nie oznacza ignorowania cierpienia, którego wielu ludzi doświadcza, to po prostu oznacza że nie musicie skupiać tam swojej uwagi osądzając tamto zdarzenie - zamiast tego przesyłajcie wszystkim uczestnikom miłość i uzdrowienie widząc ich już szczęśliwych i z miłością zajmujących się swoją codzienną działalnością życiową.

   Kiedy czujecie się kochający i emanujący wewnętrznym spokojem to efekt tego rozprzestrzenia się od Was we wszystkich kierunkach znacząco wspomagając proces przebudzenia się ludzkości.

  Na całym świecie budzi się wielka nadzieja i jest ona w pełni uzasadniona pomimo okropności i cierpienia, których doświadcza wielu ludzi.

 Dlatego bądźcie kochający i radośni i wiedzcie, że wspaniały Boży plan szybko zdąża do swojego najwspanialszego zakończenia.

  Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=FHX1qgKVqS4


 

Odblokujcie Wasz strumień obfitości

 oryginał tłumaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=cIY_h__T8ZE

 Kochani, jeden z najlepszych sposobów na przyciągnięcie większej ilości tego, co Wam się podoba w Waszym życiu polega na wyrażaniu wdzięczności za coś dobrego co już posiadacie.

 Stałe wyrażanie wdzięczności jest mocnym narzędziem przyciągania obfitości ponieważ to oznacza zwracanie znacznej uwagi i pozytywnych emocji na to co nam się podoba.

  Zwolnijcie i zauważajcie wszystkie piękne małe rzeczy w swoim życiu, wyraźcie wdzięczność za wszystko co was cieszy w życiu bez względu na to jak powszednim lub nieważnym może się to wydawać.

 Zacznijcie zauważać wokół ciebie wszystkie rzeczy, które wam się podobają - ta praktyka wzmacnia wasze myślenie, obfitość i rozwija nawyk zauważania tego co Wam się podoba.

  Po drugie zwiększa prawdopodobieństwo przyciągnięcia tych właśnie rzeczy do waszego życia.

 Jednym z najskuteczniejszych sposobów aby wyrazić wdzięczność wszechświatowi to podzielenie się swoim dostatkiem z innymi. Odblokujcie swój przepływ (strumień) obfitości, ofiarując na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

 Dawajcie od serca i bezwarunkowo. Wyrachowane obdarzanie sprawia, że większość energii takiego uczynku się rozprasza. Każdy podarunek -  niezależnie jak wielki jest nagradzany przez Wszechświat.

  Całkowicie odpuśćcie przekonanie, że kiedy dajecie to wam czegoś ubywa. To są lęki ludzi, którzy nie otworzyli i nie zaakceptowali swojej mocy tworzenia i nie rozumieją, że wszechświat jest polem nieskończonego potencjału i źródłem  nieskończonej obfitości.

  Niech waszym nawykiem stanie się zauważanie tego, co wam się podoba, wyrażanie swojej wdzięczności za to co macie zamiast skupiania się na tym, czego Wam brakuje.

   Swobodnie się dzielcie i przyglądajcie się jak zaczyna się magia.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=6Swpsdg5ch0