środa, 13 lipca 2022

JAK ROZPOZNAĆ REPTILOIDA WCIELONEGO W LUDZKIM CIELE.

Kolejne tłumaczenie z kanału „Życiel TV”:


O ile wyższa kasta gadów ma dość specyficzną powierzchowność i można ich nawet rozróżnić po cechach zewnętrznych to szeregowe reptiloidy praktycznie nie odróżniają się od ludzi. Będziecie zdziwieni ale z reguły są to ogólnie szanowani, praworządni, sympatyczni – jednym słowem bardzo poprawni pod każdym względem ludzie ale bardzo przyziemni. Komunikacja z nimi sprowadza się do omawiania życiowych problemów których się doskonale orientują ale oni zawsze mogą dać wam pożyteczną, praktyczną radę. Nierzadko otrzymują dobre wykształcenie, bywają bardzo oczytani a nawet są erudytami, ale że są podłączeni do określonych programów to we wszystkich obszarach życia są przewidywalni, fanatyczni i zawsze przestrzegają pewnych zasad i stereotypów.


Reagują agresją na tych, którzy wychodzą poza ramy ogólnie uznane społecznie. Nie są w stanie podejmować nieszablonowych decyzji, logicznie niewytłumaczalnych czynów, czynić to co nie jest dla nich opłacalne - czyli nie umieją żyć sercem. Zazwyczaj są to bezbarwne i męczące istoty powszechnie nazywane nudziarzami. Są bardzo przywiązani do swoich bliskich, których uważają za swoją własność i starają się kontrolować każdy ich krok. To dlatego, że dla nich Bóg jest czymś abstrakcyjnym a ich praktyczny umysł żąda naukowych dowodów jego istnienia.


Pośród reptiloidów jest też wielu religijnych fanatyków – dotyczy to tych, którzy byli wychowani w surowych tradycjach religijnych a to oznacza, że byli od dzieciństwa podłączeni do egregoru tej lub innej religii.

Ten egregor staje się dla nich dodatkowym programem do zarządzania ich świadomością, co jeszcze bardziej ich depersonalizuje.

Z reguły ich wiara sprowadza się do odprawiania obrzędów i rytuałów.

Ponieważ nie posiadają boskiej duszy to nie są zdolni do pojęcia Boga sercem.


Gady mają zawsze silnie rozwinięte ego. Kochają dbać o siebie, dbać o swoje zdrowie i wymagają od innych a zwłaszcza od swoich bliskich wyjątkowej uwagi wobec siebie – dlatego też na partnerów życiowych wybierają tych, którzy są gotowi im służyć. Dlatego też 2 reptiloidy rzadko dogadują się razem.

Za towarzysza życia wybierają sobie intuicyjnie człowieka, który gotów jest poświęcić się dla nich i spełnić ich wszystkie pragnienia.


Jeśli mówimy o oznakach zewnętrznych, to przede wszystkim gady można rozpoznać po oczach. W ich oczach brak jest tego boskiego światła, którymi promieniują oczy człowieka i które ma wiele odcieni bywając łagodne kochające, pełne smutku, przebiegłości lub psotne. Najczęściej oczy repriloidów (twarów) są przyćmione i bez życia - nawet gdy się uśmiechają lub śmieją. W ich ruchach nie ma tego wdzięku charakterystycznego dla ludzi.

Ich zachowanie i gesty są standardowe, takie same są ich myśli i emocje.

Zawarty w nich program jest wyczuwalny we wszystkim, o reptilu nie da się powiedzieć, że jest to ciekawa, wyrazista, wybitna osoba. Najczęściej jest wprost przeciwnie, jest on zwykły, szary i standardowy.

Oczywiście w wyniku wielu wcieleń w ludzkich ciałach gady też się zmieniają, ale nadal zachowują swoje główne cechy będąc podłączonymi do wspólnego programu opracowanego przez swoich właścicieli (władców).

Energetycznie są o wiele słabsi od ludzi, dlatego potrzebują nieustannego zasilania aby przeżywać w tym świecie i pobierają to energetyczne pożywienie od otoczenia na wszelkie możliwe sposoby. Można powiedzieć, że żywią się one ludzką energią i czym więcej jest wokół nich ludzi, tym lepiej się oni czują. Tłum i energetyczny chaos wokół jest dla nich prawdziwą ucztą, ale najbardziej pożądaną zdobyczą jest dla nich energia niskich wibracji dlatego też starają się na wszelkie możliwe sposoby inicjować źródła takiej energii w swoim otoczeniu lub w miejscu swego zamieszkania. Z tego powodu bardzo cierpią ludzie dla których czasami niejasne jest ich zachowanie. Oni albo ich męczą długimi, pustymi rozmowami na nudne i nieprzyjemne dla człowieka tematy, albo starają się inicjować konflikty dosłownie z niczego. Rzecz w tym, że dla reptiloidów niekomfortowe jest życie w wysokich wibracjach miłości i harmonii, które wchodzą w dysonans z ich własnymi wibracjami i zaczynają torturować ludzi swoimi zagrywkami, uwagami, obelgami aby spowodować eksplozję niezbędnej dla nich negatywnej energii. To właśnie reptiloidy są najsilniejszymi wampirami energetycznymi, to się dzieje u nich na poziomie podświadomym jako zaszczepiony im program przetrwania na Ziemi.


Co więc macie czynić kochani jeśli w waszym otoczeniu jest reptiloid? Jak się uchronić przed takim energetycznym wampiryzmem? Przede wszystkim gdy już rozumiecie co jest tego powodem należy wyrobić sobie nawyk niereagowania na ich „szpile” i uwagi. Niech ich jadowite strzały przelatują przez Wasze Boskie, pełne energii ciała subtelne nie pozostawiając w nich ani śladu. I próbujcie znaleźć najbardziej wygodny dla Was sposób niwelowania wszelkich ich prób pożywienia się Waszą energią. Najbardziej skuteczna będzie wasza niestandardowa reakcja na wszelkie ich szturchańce i napaści. Właśnie to wywoła zdumienie reptiloida, który przywykł żyć według określonych programów i myślowych stereotypów. Jeśli zaczniecie zachowywać się inaczej niż oni oczekują to wpadną w zakłopotanie i znikną nie wiedząc jak się zachować. Przejawcie kochani kreatywność, pomysłowość i zaradność aby uchronić się przed niechcianym wtargnięciem obcych dla was energii do swojej aury.


A teraz pomówmy o ludziach, którzy nagle zdali sobie sprawę, że pośród swoich krewnych i przyjaciół znajdują się reptiloidy. Szczególnie bolesne może to być dla tych, którzy zrozumieli, że do tej kategorii kwalifikuje się mąż, żona albo dziecko. Takich ludzi wokół nas jest dość dużo bo właśnie do Was– pradawnych, czystych, wzniosłych Dusz one ciągną. Tu od razu poczynię zastrzeżenie, że wyższa kasta gadów się separuje i spotkanie ich w codziennym życiu jest praktycznie niemożliwe. Gady, które mogą znaleźć się obok Was to tzw. „szeregowy zestaw”, który sam jest ofiarą gdyż ich świadomość kierowana jest odgórnie i funkcjonują oni w ramach określonych programów takiego poziomu na jakim się znajdują. Z reguły w życiu powszednim są to szanowani, przestrzegający prawa, kochający rodzinę „ludzie”. Oni są praktyczni i zamknięci na jakąkolwiek wiedzę duchową, no i oczywiście nie przypadkiem wybrali Was jako towarzysza życia. Posłuszni zaszczepionemu w ich umysłach programowi mieli nieustannie ściągać Was z Nieba na Ziemię co też czynili w ciągu całego waszego wspólnego życia, starając się wcisnąć Wasze myśli i działania wyłącznie w praktyczne, materialne ramy.

Ale spróbujcie spojrzeć na to z innej strony: jakie silne, odważne, mądre i kochające muszą być Wasze Dusze skoro wybrały tak trudną drogę wspólnego życia z reptiloidem. Pokonanie takiej przeszkody na drodze do światła jest dane nie każdemu - ale tym, którzy mnie w tej chwili słuchają ta sztuka się udała. I teraz gdy już wiecie jak skomplikowany jest ten świat i jak ściśle wypełniona jest w nim każda najmniejsza nawet nisza to nie powinniście się gniewać na Waszego życiowego towarzysza i obwiniać go za to co tak naprawdę nie jest jego winą. Wprost przeciwnie: powinniście traktować go ze współczuciem i zrozumieniem, że nie jest on w stanie przeskoczyć samego siebie gdyż jego własna świadomość nie należy do niego. Z drugiej zaś strony nie możecie pozwolić reptilowi władać swoją świadomością. Macie podążać tą drogą, którą wybrała Wasza Dusza nie oddając jej komukolwiek w niewolę. I jeśli wasze wspólne życie odpowiada wam obojgu to trzeba pielęgnować swoje ognisko rodzinne unikając sytuacji i różnic światopoglądowych mogących zaostrzać relację. Mówiąc inaczej: musicie „zejść do podziemia” bez oddawania na łaskę gadów swojego wewnętrznego świata, nie pozwalać im na krytykowanie tego, co jest dla Was święte i niech Wasz współmałżonek lub współmałżonka – reptiloid kontynuuje zajmowanie się praktycznymi działaniami dla rodziny, działaniami, które są mu bliskie i zrozumiałe a Wy będziecie im wdzięczni za to, że oni w ten sposób dają Wam czas na Wasze życie duchowe. Postarajcie się znaleźć równowagę w Waszych związkach, stwórzcie w rodzinie taką atmosferę aby każdy z jej członków mógł zajmować się tym co go ciekawi zachowując jednocześnie szacunek dla zainteresowań innych. Mam nadzieję moi drodzy, że wykażecie mądrość, cierpliwość i miłość, które pomogą Wam znaleźć prawidłowe rozwiązanie w każdej sytuacji na rzecz Najwyższego dobra wszystkich.

Zasubskrybujcie kanał, dajcie palec w górę, jak zwykle czekam na Was w komentarzach pod filmem. Wszystkiego dobrego! Zdrowia!

p.s. jeden z czytelników podał ciekawy link dotyczący omawianego tematu: 

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/05/31/ku-sezon-10-odcinek-12-skrajne-eksperymenty-z-hybrydami-pozaziemskimi/

 


 link do filmu źródłowego:  https://www.youtube.com/watch?v=4RedVTS2uGM

Przypomnę także, że istnieje zapasowy kanał Michałxl650 na którym kiedyś nagrywałem dłuższe filmy: https://www.youtube.com/channel/UCXY5qy1MdGDif53zV1oVjsw/videos 

 Jeśli ktoś chce mnie poczęstować kawą (z żołędzi oczywiście albo zbożową) za moją pracę tłumacza to może to uczynić tutaj:

https://buycoffee.to/slowianska-kultura-michalxl600

Link do PAYPAL-a to adres mojej poczty: 

 junek23@interia.pl 

 W opisie ewentualnego przelewu proszę umieścić słowo DAROWIZNA . Można też dokonać wpłaty na konto widoczne w nagłówku bloga, jest tam też mail gdyby ktoś chciał do mnie napisać.

Jaka jest motywacja istot negatywnych?

 

  Głównie jest nią głód, który zaspokoić można wyłącznie kosztem innych. Istoty negatywne wierzą, że ten świat jest światem przetrwania i konkurencji, w którym wszyscy wszystkich zjadają, gdzie silni mają prawo przeżywać kosztem słabszych. Ich podstawową motywacją jest stanie się silniejszymi i wspinanie się wyżej w łańcuchu pokarmowym.

Im więcej one dostają tym więcej pragną. Pożywienie nie jest jedyną przyczyną głodu, te ludzkie drapieżniki mogą pożądać pieniędzy, seksu, narkotyków oraz władzy.

Życie w tym wszechświecie trwa już miliardy lat a jest to czas wystarczający dla ewolucji istot skrajnie negatywnych. Te pradawne, nadludzkie drapieżniki można nazwać demonami albo też negatywnymi przybyszami (obcymi). One szukają pełnej kontroli nad wszelkim życiem we wszystkich wszechświatach aby stać się bogami rzeczywistości. Siły negatywne są fragmentami Stwórcy, które nie szukają jedności i zjednoczenia się z nim tak jak to są w stanie uczynić istoty pozytywne, lecz starają się one wchłonąć wszelkie inne życie w siebie. Proces ten jest nieustanną manipulacją umysłami i pochłanianiem duszy innych. Gdy istota stojąca znacznie wyżej istota negatywna z powodzeniem manipuluje twoim umysłem i żywi się energią twojej duszy to tracisz wolną wolę i stajesz się narzędziem tej istoty. Możesz być wykorzystywany do zmuszania innych by wyrzekli się swojej wolnej woli a wtedy oni są w stanie uczynić to samo z innymi ludźmi.

Zastanówcie się także nad tym w jaki sposób wampiry zmieniają swoją ofiarę w wampira.

W ten sposób istoty negatywne tworzą wielkie, wielopoziomowe systemy kontroli gdzie każdy poziom żywi się tymi, którzy znajdują się niżej.

Hierarchie negatywne przejęłyby rzeczywistość gdyby nie działania jeszcze wyższych sił pozytywnych pomagających dość dużej liczbie ludzi uświadomić sobie manipulację i przeciwstawić się jej. Ale nie wszyscy są posłuszni pozytywnej mocy, ci co wybierają siłę negatywną są powoli wchłaniani przez hierarchię negatywną. Z dużym prawdopodobieństwem połowa rozwiniętego życia w tym wszechświecie jest pozytywna a druga połowa jest negatywna. Między nimi istnieje równowaga ale z upływem czasu ten stosunek ulega zachwianiu i zmienia się w zależności od miejsca położenia.

Niektóre planety albo sektory galaktyk są skrajnie negatywne a inne pozytywne. Ziemia znajduje się w przestrzeni mieszanej gdzie równowaga sił bardzo często zmienia się cyklicznie. W kosmologii Wedyjskiej planeta Ziemia należy do poziomu średniego i znajdujemy się akurat na rubieżach Wszechświata pomiędzy planetami rajskimi posiadającymi hierarchię pozytywną a planetami piekielnymi gdzie panuje hierarchia negatywna. U nas jest po równo zła i dobra, miłości i nienawiści, bólu i szczęścia – wszystkiego pół na pół. Oprócz Ziemi Wedy opisują istnienie w tej sferze jeszcze 7-miu warsz czyli cywilizacji typu ziemskiego. Ziemskie planety uważane są za miejsca karmy – nasze uczynki tutaj przekierują nas albo do światów niższych albo do wyższych.

To jest odpowiedź na pytanie dlaczego wyższe siły zezwalają cywilizacjom demonicznym na odżywianie się ludźmi – dlatego, że równowaga sił na naszej planecie często się zmienia a także dlatego, że jesteśmy planetą średnią na której istnieje zarówno dobro jak i zło. Odpracowując swoją karmę musimy wybierać z jaką siłą się sprzymierzymy, czy wybierzemy dla siebie to co materialne czy to co duchowe. Czy wybierzemy służbę ludziom czy też podporządkowanie ich działań swoje własnej woli. Musimy wybierać jaką energią będziemy emanować, czy staniemy się pokarmem dla istot negatywnych cierpiących wieczny głód negatywnych emocji czy też staniemy się dla nich bezużyteczni tak jak zwykły cukierek dla narkomana.

Możecie zaprotestować ale przecież te negatywne istoty cały czas nas prowokują i próbują wciągnąć w wir negatywnych emocji i negatywnej energii. Po to jest szczupak w rzece aby karasie nie spały, po to właśnie przybyliśmy tu na średnią planetę aby pokonać ten właśnie niełatwy tor przeszkód. Życie tutaj nie jest kurortem jak na rajskich planetach, to właśnie ta gra tutaj was zainteresowała. Dlatego też rozejrzyjcie się dookoła, zaakceptujcie zasady i cieszcie się tą grą.

Za-subskrybujcie kanał aby niczego nie przegapić, wciśnijcie dzwoneczek aby otrzymywać powiadomienia o moich nowych filmach. W opisie podaję link do oryginalnego materiału z kanału „Żiciel TV” – jeśli film się podoba to przejdźcie tam proszę dając autorce pozytywną ocenę i równoważąc w ten sposób energetycznie jej pracę. Również w opisie znajdziecie link do bloga „Słowiańska Kultura” a tam mail do mnie oraz numer konta gdyby ktoś miał chęć symboliczną złotówką ocenić moją pracę tłumacza. Do usłyszenia w następnym wydaniu audycji, zdrowia!

publikacja na kanale youtube (język polski) https://www.youtube.com/watch?v=GRD2-FEez_E

https://rumble.com/v1bupdp-pradawne-ludzkie-drapieniki.html

link do filmu źródłowego
https://www.youtube.com/watch?v=6w_nqnQY_6o&t=56s

Jeśli ktoś chce mnie poczęstować kawą (z żołędzi oczywiście albo zbożową) to może to uczynić tutaj:

buycoffee.to/slowianska-kultura-michalxl600

Link do PAYPAL-a to adres mojej poczty

junek23@interia.pl 

W opisie ewentualnego przelewu proszę umieścić słowo DAROWIZNA .

Jak się zachować, gdy rozpoznałeś klona.

 

Dziś porozmawiamy o tym jak reagować na kogoś w kim rozpoznaliście klona, jak się wobec niego zachowywać. Oczywiście nie należy mu mówić, że jest klonem bo:

1. on wam nigdy nie uwierzy bo jest w pełni przekonany, że jest człowiekiem.

2. w najlepszym przypadku zostaniecie oskarżeni o znęcanie się a w gorszym uznają was za szaleńców. Ani jedno ani drugie nie przyniesie pożytku ani wam ani człowiekowi – klonowi.

Dlatego moi drodzy będziecie musieli zatrzymać tę wiedzę dla siebie a jednocześnie szczegółowo obmyślić taktykę relacji z tą istotą. Musicie uczynić tak aby nie urazić klona i ograniczyć do minimum relacje z nim. W ten sposób bez pogwałcenia zasad Wszechświata i akceptując, że wszystko co żyje na Ziemi ma prawo do istnienia uchronicie się od obcej ingerencji w waszą przestrzeń energetyczną. A oto kilka porad w jaki sposób z minimalnymi stratami pozbyć się niechcianego towarzystwa: w miarę możliwości unikajcie spotkań z nim wynajdując najróżniejsze powody i wymówki. Rzecz w tym, że klony w odróżnieniu od ludzi i reptiloidów posiadających systemy czakr nie są w stanie współdziałać na odległość. One mogą się żywić waszą energią wyłącznie znajdując się obok was fizycznie. Jeśli nie da się uniknąć takiego kontaktu to załóżcie sobie jak najmocniejszą ochronę energetyczną. Zobaczycie w jakim pomieszaniu będzie klon nie mogąc uzyskać od was zasilania energetycznego. Nie będzie w stanie znaleźć przyczyny tego stanu i intuicyjnie zacznie was unikać szukając sobie innego źródła pożywienia.

I ostatnia rada: nie próbujcie klonowi czegokolwiek wyjaśniać i próbować naprowadzać go na właściwą drogę, odsłaniać mu duchowe prawdy, uczyć żyć według zasad wszechświata. Niestety on nie jest w stanie tego pojąć gdyż reptiloidy stworzyły w zupełnie innych – diametralnie przeciwstawnych celach. Wyjątek stanowią te przypadki gdy klonami zamieniono światłych, czystych duchowo ludzi, aby nie pozwolić im się rozwijać i prowadzić za sobą innych. U wielu z nich jest żywa pamięć o swoim oryginale i one z przyzwyczajenia ciągną do wiedzy ezoterycznej ale obecnie ta wiedza jest u nich także robotyczna czyli podciągnięta do określonego szablonu. Oni automatycznie powtarzają to czego się wyuczyli, używają właściwych, pięknych duchowych określeń, które niestety nie zawierają żadnej energii. Myślę, że wielu z tych co mnie w tej chwili słuchają stykali się z czymś takim w przestrzeni internetowej.

Wiem moi kochani jak niełatwo jest to wszystko zaakceptować i pojąć lecz nadszedł czas, że powinniście dowiedzieć się jak w rzeczywistości wygląda sytuacja na Ziemi bez żadnego ubarwiania. Musicie dziś tak jak linoskoczek nauczyć się utrzymywać równowagę w każdej sytuacji aby w ostatniej chwili nie wpaść w przestrzeń trójwymiarowości, i dojść bez uszczerbku do długo oczekiwanego celu – do nowej Ziemi 5-tego wymiaru.

Zasubskrybujcie kanał i dajcie łapkę w górę, pod filmem podaję link do oryginału – komu się przekaz podobał niech wejdzie na kanał autorki klikając „lubię” i równoważąc w ten sposób energetycznie jej wysiłek przy stworzeniu tego materiału filmowego. Jak zwykle czekam też na Wasze wpisy w komentarzach – wszystkiego dobrego, Zdrowia!

 Jeden z czytelników podał ciekawy link dotyczący omawianego tematu klonowania:

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/05/31/ku-sezon-10-odcinek-12-skrajne-eksperymenty-z-hybrydami-pozaziemskimi/

 


 link do filmu źródłowego: https://www.youtube.com/watch?v=7RaFoS3iGJca 

 Jeśli ktoś chce mnie poczęstować kawą (z żołędzi oczywiście albo zbożową) za moją pracę tłumacza to może to uczynić tutaj:

 buycoffee.to/slowianska-kultura-michalxl600

  Link do PAYPAL-a to adres mojej poczty:

 junek23@interia.pl 

 W opisie ewentualnego przelewu proszę umieścić słowo DAROWIZNA .