środa, 26 lipca 2023

Superksiężyc 1 sierpnia. Oczyszczanie na wszystkich poziomach

 oryginalny film tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=YaS9PsMRyZE

 Kochani superksiężyc w Wodniku przypada 1 sierpnia a 30 sierpnia czeka nas jeszcze jedna Super Pełnia Księżyca - niebieski Księżyc w znaku Ryb.  

 Zazwyczaj stres geofizyczny nasila się trzy dni przed i 3 dni po każdej pełni księżyca powodując trzęsienia Ziemi i inne ekstremalne zjawiska pogodowe.

   Superksiężyc oznacza czas wielkich życzeń i wszystkiego co się z tym wiąże - rozczarowanie, chciwość i rywalizacja. Kiedy zdarza się takie coś to ryzykujemy, że zostaniemy pochłonięci przez podstawowe aspekty ludzkiej natury.

  To co tak naprawdę uczynimy z superksiężycem, zależy od nas. Możemy sobie pozwolić być pochłoniętymi przez chciwość i uparcie podążać za swoimi życzeniami - nawet jeśli nie jest to w naszym interesie. 

  Lub możemy wykorzystać ten czas mocy na pielęgnację pragnień, które poprawią nasze zrozumienie, umocnią nasz świat i będą służyć większemu dobru. 

Dwa superksiężyce w ciągu jednego miesiąca wskazują na uwolnienie od wszystkiego co już nie rezonuje z naszym istnieniem. W tym czasie możemy ujawnić narastające bolesne emocje wychodzące na powierzchnię.

  Ulga przyjdzie, gdy skończy się efekt pełni księżyca ale wiedzcie, że po waszej stronie jest uzdrowieńcza energia. I ta Pełnia będzie wspierać waszą podróż, zwłaszcza jeśli chcecie coś odpuścić w swoim życiu. 

     Aby stworzyć celowe, emocjonalne oczyszczenie możecie posłuchać na moim kanale telegram aktywacji pełni księżyca, która będzie współpracować w tandemie z przybywającymi energiami.   Jeśli jesteście szczególnie wrażliwi na energię pełni księżyca to ustabilizuje ona również wasze ciała emocjonalne i psychiczne.  Link podam w opisie pod filmem.

 Po tej pełni księżyca 8 sierpnia aktywowany jest Portal Lwich Wrót, który także może przynieść falę uzdrawiającej energii. Jest to portal poświęcony wchodowi Syriusza, czyli naszego Duchowego Słońca. 

  Z silną energią księżycową i wspomnianym portalem, mamy przez kilka dni czas wielkiej mocy aby wyczyścić i ponownie uruchomić wszystkie systemy zarówno na Ziemi, jak i na płaszczyźnie osobistej.  

 Podczas trwania tego restartu i oczyszczania wszystkiego, co niepotrzebne na naszej Ziemi wykorzystajcie tę energię dla oczyszczenia i uwolnienia się od negatywnych myśli.  

Wdzięczność wam wszystkim 💐

https://www.youtube.com/watch?v=kZoVOrobSzc


Aktywacja na Telegram jest tu: https://t.me/AgeofAquariusuncensored

Przyjaciel kanału przesłał mi nagranie i zamieszczam na Rumble - kto może niech sprawdzi na wszelki wypadek czy to to samo:

 https://rumble.com/v32iugq-aktywacja-dla-peni-ksiyca-1-sierpnia.html

 Przebudzenie intuicji 

  Ten kod transmisji światła ma na celu rozszerzenie, wzmocnienie i wyostrzenie naszych naturalnych umiejętności intuicyjnych. Pomoże Ci uzyskać jasność, otworzyć nowe możliwości twórcze i zyskać pewność siebie poprzez słuchanie swojego wnętrza.Ten przekaz poprawi przepływ energii między szyszynką a ośrodkiem energetycznym trzeciego oka. Częstotliwość słuchania: raz dziennie, zwłaszcza gdy trzeba wyjaśnić sytuację. Wypij szklankę wody po każdym przesłuchaniu aktywacji, aby ułatwić przepływ informacji