piątek, 26 maja 2023

Nie jesteśmy opuszczeni i nie przegrywamy, choć może to tak wyglądać.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=_AZPj_F0hgk

 moi drodzy, ponieważ wchodzimy w fazę rozpadu społeczeństwa to większość nie widzi i nie wie, co się teraz dzieje.

   W obecnym czasie nie mamy aktywnych mass mediów. Głównymi źródłami wiadomości są całkowicie kontrolowane maszyny propagandowe a to sprawia, że ​​ten czas jest bardzo trudny.

  Ludzie, miejsca i rzeczy mogą pękać w szwach bo nie mają pojęcia co się dzieje. Nie jesteśmy opuszczeni i nie przegrywamy, choć może to tak wyglądać. 

  Bez względu na to, jak niefortunny może być ten czas to ludzkość będzie musiała pozbyć się stresu pourazowego po tym wszystkim, co się stało.

  Będzie trzeba także przeżyć ludobójstwo w czasie rzeczywistym. Ludzkość ma możliwość przejścia na znacznie lepszą linię czasu i do zupełnie nowej wersji rzeczywistości.

  Uczyńcie wszystko co tylko można, żeby nie brać negatywności do swojego serca i skupić się na duchowym wzmocnieniu siebie, prosząc serce o prowadzenie i działając wspólnie z nim ustalając intencje, jak być pomocnym po tym, jak już przez to przejdziemy.

   W miarę tego jak społeczeństwo się rozpada - niektórzy z nas powoli budują swoje osobiste części aby przygotować się na to, co ma nadejść oraz przygotować się do tego jak możemy pomóc ludzkości.

  To może być tak samo proste, jak zebranie kawałków zerwanych relacji rodzinnych lub pomóc ludziom zrozumieć, co dzieje się na Ziemi.

  Nie poddawajcie się opartym na strachu opowieściom o tym, jak to wygląda z zewnątrz bo to nieprawda.

  Z ludzkością dzieje się wiele dobrych i pozytywnych rzeczy, których póki co nie widzimy jeszcze z zewnątrz

 To nastąpi we właściwym czasie - ta zmiana doprowadzi do nowego społeczeństwa, dlatego będziemy musieli być elastyczni, zdolni do adaptacji i połączeni ze swoim sercem i duchem świętym.

  Wystarczy twój zamiar połączenia się ze Stwórcą i posiadanie dobrego, kochającego serca.  

 Posługujcie się zdrowym rozsądkiem, słuchajcie swojego kochającego, wewnętrznego ducha i nie poddawajcie się.

  Dzięki wszystkim, którzy wspierają udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=jaSxzP3Ia-w


 

Nowy świat staje się widoczny dla tych, którzy się budzą

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=YNspbEv8SE8

 Kochani, nie możemy już myśleć, odczuwać i zachowywać się po staremu - trzeba się uwolnić od swojej przeszłości, o ile chcemy wkroczyć w tę radykalnie nową przyszłość. 

  W tym ekscytującym czasie wiele dusz przygotowuje się do połączenia z nowym światem i tutaj sprawy stają się dziwne bo wzorce zachowań, które dotąd nami kierowały nie są w stanie już nas nigdzie zaprowadzić.

  Nasze narzędzia i kompasy przestają działać - wiele z nich nie ma już sensu. Kiedy to następuje to jest czas aby posłuchać szeptu swojego serca jako nowego sposobu działania.

 On jest tym, co naprowadzi nas na wszystko co wspaniałe i niezrozumiałe - nowy świat jest polem nadświadomości - czystego światła, gdzie taktyka przetrwania już nie działa.

  Reguły Nowego Świata Duchowych prawd różnią się od starych praw wymyślonych przez człowieka. Pozwólcie sobie otworzyć się na te duchowe prawdy.

  Kiedy przestajemy narzucać okoliczności to nasze życie zaczyna płynąć zgodnie z radosnymi przypadkami. Kiedy rezygnujemy ze swoich problemów to pojawiają się boskie możliwości i posłańcy.

  Kiedy już dłużej nie czepiamy się lęku o życie to ono w cudowny sposób otwiera się i pokazuje nam dobrą alternatywę. Czegokolwiek by nie wymagał stary świat - trzeba działać przeciwnie.

Trzeba przyznać, że, zostaliśmy oszukani nie tylko przez wielu naszych politycznych duchowych i intelektualnych liderów, ale także przez naszą wspólnotę, rodzinę i nas samych.

  Stary świat cierpi z powodu pandemii duchowej ignorancji i musimy stać się na nią odporni.

  Ci, którzy są gotowi przeskakują przepaść pomiędzy osobistą świadomością a rozległym oceanem kosmicznej mądrości i łaski z której składa się nowy świat.

  Nie ma drogi odwrotu i nie jest potrzebna. Nowy świat istniał zawsze, ale teraz staje się widoczny dla tych, którzy się budzą.

 Zapraszani jesteśmy aby przyjąć i cieszyć się dziwnością tego przejścia, dopełniając i żegnając się ze swoją przeszłością.

  Błogości wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą 💐

 

Poniższy link prowadzi do dźwiękowej wersji tego tekstu:

 https://www.youtube.com/watch?v=6SZnlEVIqts