wtorek, 4 kwietnia 2023

Zmiana ciała podczas transformacji

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=h9-0XxLK9L8

 Kochani, w tych czasach, Ziemia i ciało fizyczne przechodzą poważne zmiany. W skali planetarnej następuje masowa zmiana (przesunięcie). Zasłona separacji zostaje podniesiona. Przesunięcie tworzy fizyczne zmiany w ludzkim ciele. 

  Nasz kod genetyczny się zmienia. informacje, które są zakodowane w naszym DNA są teraz aktywowane. Subtelne ciało wibruje na wysokiej częstotliwości i ciało fizyczne próbuje dogonić - stąd symptomy Wniebowstąpienia (problemy zdrowotne).  

 Każdy próbuje się dopasować do nowych częstotliwości, które niesamowicie wpływają na system nerwowy. Stąd nadmiar hormonów, próbujących zachować wszystko w równowadze. 

  Przeżywamy remont kapitalny w swoim domu - w swoim organizmie na poziomie komórkowym. Rozbierany jest stary dach, odłączany jest stary system kanalizacji i nadal tam mieszkamy.  

 Ciało dokładnie wie, jak się zreorganizować, ponieważ ten proces jest zakodowany w DNA i będzie inny dla każdego człowieka. To naturalny proces i im bardziej zdajecie sobie z tego sprawę tym łatwiej on zachodzi.

   Jesteśmy wypełnieni większą ilością światła - wiele osób ma problemy więc uziemienie jest bardzo ważne. Z czasem staniecie się przykładem połączenia (zjednoczenia/jedności) w subtelniejszym ciele bez luk i podziałów. W tej chwili budujecie coś co nie da się opisać... 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=5qOCFwVuJ7o


 

Pełnia księżyca 6 kwietnia. Może dać tak wiele, że nie nie dasz rady unieść

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=Iw0dpdZUgVo

 Moi Drodzy, Pełnia Księżyca w Wadze 6 kwietnia pomoże w uzyskaniu równowagi w życiu. Nadchodzi dobry czas na znalezienie kompromisu i wspólne projekty. Waga symbolizuje przeciwieństwa jako podstawę procesów i stanów - początek wszystkiego co istnieje. 

  Jeśli nie czujesz się swobodnie podczas pełni księżyca to wróć do swojego centrum i przyjrzyj się gdzie być może trzymasz się zbyt mocno. Odpuść kontrolę. Porzuć wszelką gonitwę myśli, przestań próbować zrozumieć i pojąć rzeczy a zamiast tego zacznij kierować się sercem.  

 Odpowiedzi lub wskazówki, których szukasz, nadejdą nie z żonglerek umysłu, ale ze sfery uczuć. Serce nie potrzebuje namacalnych odpowiedzi, jego zadaniem jest czuć.  

 I kiedy pozwolimy dojść temu uczuciu do głosu i wzrosnąć, to ono może kierować i stać się naszym drogowskazem. Chociaż możemy czuć że świat zewnętrzny zwalnia, to nasz wewnętrzny świat raczej będzie tętnić życiem. 

  Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wypłyną na powierzchnię problemy lub rzeczy z przeszłości na które baliśmy się spojrzeć. Być może wreszcie będziemy musieli zrobić pauzę i wsłuchać się w to co próbuje nam powiedzieć nasz wewnętrzny świat.  

 Próby kontroli zdarzeń lub rozwiązań siłowych nie zadziałają. Niech wszystko się rozwija bez Waszej interwencji. Waga reprezentuje sprawiedliwość i prawo karmy.

Jeśli dany człowiek sam nie zachowuje równowagi energii swojego życia i nie zna umiaru, to te sprawy wykonuje za niego karma. W wariancie harmonijnym energia Wagi daje zdolność równoważenia przeciwieństw, osiągnięcia równowagi i pewne utrzymywanie złotego środka pomiędzy ascezą a przyjemnościami, bez popadania w skrajności.  

 W tę pełnię księżyc jest w opozycji do Jowisza - uważajcie o co prosicie! Jowisz może dać tak wiele, że nie dacie rady unieść albo popchnie was do bezmyślnych obietnic i nieuzasadnionej pasji. 

  Okres pełni księżyca może przynieść wiele pokus aby brać i wydawać nierozsądnie wiele, ten, kto jest w stanie na czas się powstrzymać może dokonać prawidłowego restartu swojego życia aby odkryć i wyeliminować niedociągnięcia i przeszkody, które przeszkadzają w byciu zdrowym i szczęśliwym człowiekiem.  

  Jeśli zastosujecie  się do zasady "złotego środka" to pełnia Księżyca 6 kwietnia jest szansą na zmianę życia na lepsze. Jest to czas potężnej energii, i jeśli ją właściwie wykorzystać to możecie tę energię nakierować we właściwym kierunku. 

 W człowieku gromadzi się tyle energii i siły, że wydaje się być zdolnym do przenoszenia gór. Ale nie powinniście się spieszyć i czynić wszystkiego naraz, ryzykując zużycie całej energii i zatracenie się w drobiazgach.  

 Jest to czas na zasianie równowagi, miłości i harmonii w sobie - i pamiętajcie, że te wydarzenia, które są wyzwaniem także stwarzają okazję samopoznania i rozwoju.

   Nasz wewnętrzny świat jest mądrością, dlatego zaufajcie mu i niech się otworzy kiedy pracujecie z tymi energiami. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=5nosS6XQw1w