czwartek, 29 grudnia 2022

Rok 2023 obiecuje szczęście

 oryginał tłumaczenia https://www.youtube.com/watch?v=asFf4rO5Os8

Kochani, w 2023 otwierają się dla nas unikalne możliwości. W roku 2012 przekroczyliśmy linię prowadzącą do nowej rzeczywistość planety Ziemia i już od 11 lat żyjemy w zmieniającym się świecie.

  Każdego dnia stajemy się silniejsi i mamy potężne wsparcie Wszechświata. Rok 2023 można uznać za kulminacyjny, bo jest to rok Zwycięstwa Ducha. Zwróćcie uwagę na numerologiczną liczbę roku - jest nią siedem. 7 obiecuje szczęście i nowe - tak naprawdę magiczne możliwości, ale nie czekajcie na fanfary i fajerwerki.

 Duch wygrywa po cichu ponieważ wygrywa przede wszystkim w waszych sercach - jest to rok zanurzenia głębinę własnej duszy i wewnętrznej pracy,  rok wiedzy i zrozumienia wszystkiego co się Wam ostatnio przydarzyło.  Jest to rok, w którym główna praca powinna odbywać się w Waszej świadomości, ponieważ zmiany w świadomości są nieuniknione.

 Do tego świata przychodzą inne prawa: prawda zamiast kłamstw, miłość zamiast strachu, jedność zamiast podziału. Nowy świat jest tworzony przede wszystkim w Waszych sercach - zacznijcie od siebie a przygotujecie korzystne zmiany na naszej planecie.

  Odkryjcie w sobie transformujące moce własnego ducha, a zobaczycie, że nie ma predestynacji. Wy sami tworzycie swoje życie - czyńcie to z miłością, czyńcie to bez strachu, zmieniajcie to co trzeba zmieniać, stwarzajcie to co będzie Wam służyć. Wszystko idzie zgodnie z planem Wszystko zmierza ku światłu - niech tak będzie.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=J8ulPaDUCCU