poniedziałek, 21 listopada 2022

Najbliższe miesiące przyniosą wielkie zmiany

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=JHe7fFte-Is

Moi drodzy, wiele się zmieniło w ciągu ostatnich kilku miesięcy ponieważ aktywność słoneczna i układy galaktyczne zapewniały potężne przepływy światła na Ziemię.

  A nadchodzące miesiące przyniosą ogromne zmiany - jeśli nie jesteście zorientowani na wewnętrzny przepływ wiedzy to możecie odczuwać ból i walczyć próbując znaleźć znajome punkty orientacyjne, których już nie ma. 

 Stare ścieżki dobiegają końca. Stworzone zostały nowe konstrukcje energetyczne i położony został fundament Nowego Życia na Ziemi. Nadszedł czas, aby nauczyć swój umysł służyć swojemu sercu i wyższemu "ja".

  Wewnątrz każdej istoty istnieją wielowymiarowe zależności, które mają teraz ogromne znaczenie i które już się przejawiają, promieniując na doświadczenie zbiorowe - informując Życie na Ziemi i wnosząc swój wkład w nowy świat. 

 Aspekty Waszej osobowości, które nie rezonują z przyszłością ulegną zmianie - w rezultacie możecie czuć niepewność tego kim jesteście. Jeśli tak się dzieje to wiedzcie że wkrótce wszystko się ułoży, uporządkuje i zacznie mieć sens.

  Nie spieszcie się pozwalając wszystkiemu wokół dojść do równowagi. Okres czasowy, w którym jesteśmy teraz jest stanem pośrednim. Stara era się skończyła i przychodzi nowa, Ziemia podnosi się i wspiera Was. 

  Kiedy wyrażacie siebie otwarcie i szczerze, będąc tymi kim jesteście, ty czujecie się wolni i wspierani i odkrywacie całkowicie inne życie niż to, które było w przeszłości. To jest przywrócenie Boskości, które się dokonuje tak jak to tylko jest możliwe na każdym poziomie w naszym świecie. 

 Stare sposoby istnienia już nie będą działać - dlatego też ci, którzy kontynuują próby kontrolowania innych aby zdobyć to, czego potrzebują skazani są tak jak wcześniej na niepowodzenie. 

  Zaufajcie swojej wewnętrznej wiedzy, uwierzcie w swoje znaczenie, przywitajcie to co nadchodzi. 

  Otwórzcie się na pełnię swojej Istoty i zaproście to co może Wam służyć. Proście o odwagę, jasność, moc i wsparcie. Nie jesteście tu przypadkiem - Wasza DUSZA Was prowadzi.

  To niesamowity i ekscytujący czas, - żyjecie poza granicami tego, co wiadome (znane). Otwiera się wiele nowych rzeczy i integruje się energetycznie w Waszym wnętrzu, ale jeszcze nie wszystko jest teraz postrzegane i świadomie otwarte. 

Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=iRIILJb_OCw


 

Warto ludzkość o tym uprzedzić

oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=nCM1xpiWRMI

kochani, tyrania systemu absolutnej kontroli to kontrola poprzez manipulację świadomością. Wszystko to ujawniane jest w przyspieszonym tempie w wyniku masowego przebudzenia, które w tej chwili przeżywamy.

  Jest to czas Apokalipsy - w sensie ujawnienia. Żyjemy w sztucznym środowisku z narzuconym oprogramowaniem. Im głębiej w to wnikacie tym bliżej dochodzicie do zdrady ludzkości.

 Aby kontrolować gatunek ludzki zmieniana jest jego przeszłość, przepisywana (zmieniana) jest historia, fałszowane są korzenie ludzkości - jej rodowód, obniżany jest jej poziom genetyczny.

   Oczywiste jest, że to wszystko się faktycznie dzieje. Żyjemy w Matrixie niskiej częstotliwości - w trójwymiarowym królestwie na Ziemi. W wyniku masowego budzenia się ludzkości jakie właśnie wydarza się nam i naszej planecie - moce ciemność stają się bardzo zdesperowane aby utrzymać władzę i kontrolę nad ludzkością na Ziemi.

  Strach był zawsze skutecznym narzędziem w rękach tych wampirów - narzędziem do kontrolowania myśli i emocji, próbują więc powstrzymać to masowe przebudzenie ale to już niemożliwe.

  Prawo czasu jest nieustępliwe i coraz więcej światła dociera do Ziemi - nasza rzeczywistość jest coraz szersza, poznajemy wyższą wiedzę, zrozumienie i mądrość, a wraz z tym dużo szerszym zakresem postrzegania rzeczywistości przychodzi to co dobre i co złe - ale to wszystko jest konieczne.

  Ta dużo szersza rzeczywistość związana jest aktywacją naszego DNA, wpuszczamy w siebie więcej światła, które jest informacją. Nasze komórki się zmieniają i nasze ciała dosłownie stają się mniej gęste, ustępując miejsca światłu niosącemu nieskończoną ilość informacji.

  Właśnie ten proces kontrolerzy próbują spowolnić, ale ich próby są daremne. Niektórym wciąż trudno jest w to uwierzyć, ale warto to wyjaśnić i uprzedzić ludzkość kiedy tak wiele osób nadal śpi - a to dlatego, że ignorancja jest niesamowicie niebezpieczna.

  Wdzięczność dla wszystkich, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=_9i81ZACVi8