sobota, 10 czerwca 2023

Wkrótce przekonamy się, co przyniesie nam przyszłość.

 

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=kt_KIFFXdZc

Moi Drodzy, przemiana świata jest nieunikniona i w ostatnim czasie niemożliwe stało się ignorowanie dowodów. Wszędzie widoczne są świadectwa zachodzącej masowej zmiany - wydaje się, że Wszechświat jest przestrajany na naszych oczach.

  Postawy i przekonania ludzi zmieniają się, a na horyzoncie widoczne jest coś wielkiego. Świadomość ludzi wzrasta każdego dnia i stają się oni coraz bardziej świadomi wzajemnych powiązań wszystkich rzeczy.

  Stare sposoby myślenia i bycia już nie wystarczają - Ludzie żądają czegoś lepszego. To jest globalne zjawisko, kiedy ludzie na całym świecie zdają sobie sprawę z tego faktu, że wszyscy niesiemy razem odpowiedzialność wobec siebie i naszej planety.

  Są oczywiście tacy, którzy się czepiają starych sposobów -  dla nich przemiany są zagrożeniem i oni zrobią wszystko, by zachować swoją władzę. 

 Ale nawet oni zaczynają ją tracić gdyż coraz więcej ludzi woli stanąć w obronie tego, co słuszne, a świat ciągle się zmienia.

   Wkrótce przekonamy się, co przyniesie nam przyszłość - ta transformacja ma miejsce nie tylko wokół nas ale dzieje się również i wewnątrz nas.

   Mamy stać się najlepszymi wersjami samych siebie. Jest to wyzwanie i możliwość sprawdzenia i przejawienia siebie - aby stać się latarniami nadziei i pozytywizmu w świecie, który może wydawać się ciemnym i chaotycznym.

  I najlepszym sposobem, aby to uczynić to emanować miłością i pozytywnym nastawieniem. Każde dobre słowo, każdy akt dobra przyczynia się do zwiększenia zachodzącej transformacji, i ma znaczenie.

 Zmieńmy nasze wibracje na te, które są wypełnione miłością i współczuciem a uczynimy ten świat cudownym dla życia.

  Mamy kontrolę nad zmianą swojej wibracji - wszystko zaczyna się od świadomości i obecności w danej chwili.

  Świadomość własnych myśli i emocji oznacza bycie świadomym energii jaką wypromieniowujecie w świat i dołożenie starań w celu uczynienia tej energii jak najbardziej pozytywną.

  Jest to przejście od myślenia od czucia - od życia w głowie do życia w sercu, a to oznacza dostrojenie się do swojej intuicji i wewnętrznego prowadzenia ufając sobie w podejmowaniu prawidłowych decyzji.

  Kiedy żyjecie w ten sposób to stajecie się potężną siłą dobra na świecie i inspirujecie innych aby uczynili to samo.

  Razem możemy sprawić, że ta przemiana będzie miała dużo większą skalę i zajdzie szybko, w wyniku czego świat będzie o wiele lepszy.

Na drodze pojawią się przeszkody, ale możemy pozostać skoncentrowani na dużo szerszej wizji świata - świata w którym króluje miłość i człowieczeństwo, nawet jeśli się wydaje że szanse są przeciwko nam.

  Wykorzystajcie tę chwilę i okazję z otwartym umysłem i sercem i stańcie się tą zmianą, którą chcemy widzieć na świecie.

Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.💐

 https://www.youtube.com/watch?v=em17W4DX1wg