wtorek, 27 września 2022

NIE MA JEDNAKOWEJ PRZYSZŁOŚĆ DLA WSZYSTKICH

 (przy takim temacie wspomnieć o efekcie Mandeli.)

film źródłowy tego tłumaczenia https://www.youtube.com/watch?v=ORNYYKMkKkg

Moi drodzy, może się wydawać, że ludzkość jest na skraju przepaści, a jednak ci, którzy rozumieją jaką moc posiada nakierowanie ich uwagi, wiedzą, że nie wolno ulegać negatywnym nastrojom dotyczącym tego dokąd zmierza ludzkość.

Ci, którzy są naprawdę przebudzeni rozumieją to bazując na własnym doświadczeniu, że inni też mogą się przebudzić i zrozumieć kim tak naprawdę są - tak samo jak to się stało z wami.

Możecie być pewni, że istnieje plan dla każdej duszy i każdy człowiek znajduje się na własnej ścieżce, niezależnie od tego jak to może wyglądać z boku.

Dlatego lepiej zwracać uwagę na to, co się dzieje w waszych wnętrzach zamiast szukać dowodów, że ludzkość jest na właściwej drodze.

Zawsze będą tacy, którzy będą chcieli wyobrazić sobie ponury scenariusz i opowiedzieć o tym co się później wydarzy, co będzie katastrofą dla ludzkości.

Jesteście wystarczająco świadomi aby zrozumieć, że wybieracie własne ramy czasowe i że nie istnieje jedna przyszłość dla wszystkich, są różne jej warianty w zależności od czego czym dany człowiek z siebie promieniuje.

Jeśli możecie wibrować w harmonii z wygodnym miejscami do parkowania aut oraz bliskimi dla Was ludźmi, jak możecie nie wierzyć, że jesteście w stanie ucieleśnić przyszłość Ziemi i ludzkości - takiej o jakiej marzycie?

Każda cząsteczka Waszego doświadczania rzeczywistości i każde doświadczenie jakie przeżywacie wspólnie jest wspólną kreacją.

Dlatego też bądźcie pozytywnie nastawieni bez względu na to co widzicie w mediach. Nie zawsze jest to łatwe, ale wielu z was wie jak ważny w tej chwili jest pozytywny nastrój, ponieważ to na czym się skupiasz to dosłownie się materializuje w fizyczną rzeczywistość.

A kiedy mocą swojego przykładu pokazujecie innym, że tak jest to stajecie się

liderami, których ludzkość teraz potrzebuje. I coraz więcej takich liderów pojawia się w tym czasie – dlatego czujcie w sobie ten pozytywizm i podekscytowanie tym co czeka ludzkość.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

    nagranie "czytanka" dostępne tutaj https://www.youtube.com/watch?v=i9GW35Z4XF8

 


 

WYBIERAJĄ ROZWÓJ DUCHOWY PRZEDŁUŻAJĄC SWOJE ŻYCIE

 oryginał z którego spisałem tekst jest tu:

 https://www.youtube.com/watch?v=seDNKLREaLw&t=18s

Kochani, istnieje plan Duszy, który każda dusza tworzy dla siebie przed reinkarnacją. I chociaż podczas wcielenia człowiek nie pamięta kim jest i dlaczego tutaj przyszedł, to prawa wszechświata odpowiedzialne są za to aby stworzyć wszystkie zaplanowane sytuacje.

Opierając się na wiedzy z przeszłych istnień, na nierozwiązanych kwestiach i problemach i na scenariuszach przyszłości dusza tworzy projekt wcielenia tak doskonały, że obejmuje on nieskończone możliwości.

Jednak każda możliwość zawsze prowadzi do głównego celu reinkarnacji - do rezultatu, który ją wzniesie wyżej, nawet jeśli jest to zaledwie kilka stopni na drabinie ewolucji.

Plan Duszy jest tak rozległy, że każdego dnia i każdej godziny pojawiają się różne możliwości. Nic z tego, co się dzieje dzień po dniu, nie wydarza się przypadkiem. Wszystko istnieje zawsze w przedziałach tego co było wcześniej zaplanowane.

To co rzeczywiście ma znaczenie to wybór, dokonywany w każdej chwili.

Ścieżek wznoszenia się może być kilka, ale cel jest zawsze wyjątkowy. Dusza może nawet dokonać wyboru, że nie będzie się rozwijać w danym wcieleniu.

Nikt się nie przechodzi przez to czego nie potrzebuje przechodzić. Nikt nie umiera przedwcześnie bo dusza (duch) planuje niezbędny czas na wypełnienie swoich zamierzeń. I tylko człowiek wolnej woli może zmienić ten planowany okres.

W ramach planu duszy czas trwania życia można zwiększyć lub skrócić - nawet bez interwencji człowieka. W pewnym sensie istnieje coś, co możemy nazwać długami i zasługami nabytymi w obecnym wcieleniu. Im więcej zasług, tym więcej opcji spłaty oczekujących zobowiązań.

Im więcej długów, tym więcej trzeba tworzyć czegoś pozytywnego aby je spłacić. Jak czy siak wszystko jest skrupulatnie rozliczane w doskonałej matematyce życia. Im więcej zasług, tym o wiele przyjemniejsze życie.

W ramach wielu możliwości, zaprogramowanych przed wcieleniem, wielu ludzi wybiera rozwój duchowy przedłużając swoje życie - zawsze jest wybór i to on określa, który wątek naszego Planu Duszy będzie rozwijany.

Nie ma żadnych szans; zawsze istnieje przyczyna we wszystkim i w każdej decyzji, którą podejmujemy. Zawsze i podczas podejmowania każdej decyzji będziemy korzystać z jednej z nieskończonych możliwości będących częścią niesamowitego Planu Duszy, który każdy z nas ustala (określa) przed wcieleniem się.

Dlatego też podejmujcie jakąkolwiek możliwość, przykładając choćby minimum wysiłku w celu zmiany, rozumiejąc że często nie wszystko jest wyborem, bo często niezbędne akcje ratunkowe są również częścią tego Planu.

Wiedzcie, że akceptacja każdej sytuacji jako realnej szansy dla ewolucji zawsze będzie prowadzić nas ku lepszemu. I to wystarczy, aby zrozumieć i przedłużyć życie.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą

link do wersji z polskim lektorem (czytanka) https://www.youtube.com/watch?v=Prg-i081aB0