czwartek, 22 września 2022

DLA NIEKTÓRYCH WSZYSTKO POZOSTANIE PO STAREMU a dla innych radykalnie się zmieni.

 źródło tłumaczenia https://www.youtube.com/watch?v=3I_GdV_Vfks&t=6s

Kochani, ludzkość jest teraz przyspiesza wykładniczo. Ale ponieważ każda dusza idzie własną drogą to dla jednych wszystko pozostanie tak jak jest a dla innych wszystko ulegnie radykalnej zmianie.

Dla tych, którzy znajdują się w wibracjach wielowymiarowych, życie będzie wypełnione uczuciem szczęścia. I nie ważne na jak wielkie przeszkody i trudności natrafią – mimo to uczucie szczęścia będzie im towarzyszyć.

Aby się dostroić do tej dużo wyższej świadomości, możesz użyć wiele technik takich jak jak medytacja lub świadome oddychanie. Ale nawet jeśli wszystkie podobne metody zawodzą to zawsze działa MIŁOŚĆ. Każde działanie z miłością zmienia energetyczną wibrację wszystkich istot.

Ludzie będący w harmonii ze sobą zmieniają energetyczne wibracje otoczenia.

Radość płynąca z serca jest poza granicami ludzkiego pojmowania. W wielowymiarowym świecie można nie tylko doświadczyć takiego stanu, ale także nieustannie go podtrzymywać.

Świat trzeciego wymiaru to świat mroku, ignorancji i ograniczeń. Żyją tu przeróżne straszne historie. Jest to świat, w którym wszyscy walczą o przetrwanie i o swoje szczęście. Większość ludzkości obecnie to istoty trzeciego wymiaru, ponieważ ich częstotliwość jest bardzo niska.

Istoty wyższych wymiarów żyją w sercu, ponieważ tam mieszka czysta miłość. Patrząc na życie z miłością potrafią one czynić cuda w swoim życiu.

Serce wie wcześniej niż umysł. Kiedy używamy serca jako przewodnika to dowiadujemy się, że istnieje nieskończona ilość wymiarów wibrujących na różnych częstotliwościach.

Piąty wymiar to energetyczna rzeczywistość wolna od negatywności, pozwalająca wszystkim żyjącym tam istotom mieć znacznie wyższą jakość życia.

Nie oznacza to, że będą oni odporni na emocje takie jak smutek lub gniew, oznacza to raczej, że nie będą już więcej ulegali negatywnym wpływom innych ludzi oraz wywieranym na nich naciskom. Mogą oni żyć w miłości i świetle, wolni od konfliktów, i mogą powrócić do swojej prawdziwej Natury.

Ludzie, którzy zdecydują się zostać na Ziemi 3D będą kontynuowali doświadczanie bólu i cierpienia w ramach swojego doświadczenia ale ci, którzy zdecydują się przejść w wielowymiarową świadomość, odkryją nowy rodzaj poczucia więzi z rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi żywymi istotami - poczują się kochani i potrzebni.

Błogosławieństwo dla wszystkich, którzy wspierają i udostępniają to opracowanie (dzieło?).

link do czytanki https://www.youtube.com/watch?v=4dDsiCk1Bew&lc=UgwUZUkf-5JIK6eootR4AaABAg