środa, 11 stycznia 2023

Świat zadrży, gdy rozpocznie się masowe oczyszczanie.

oryginał tłumaczenia https://www.youtube.com/watch?v=KPpnejp1IqA

Moi Drodzy, Napięcie energetyczne osiągnęło nowy poziom. To będzie trwało przez następne mniej więcej trzy lata z coraz krótszym przerwami na energetyczne uzupełnienia i z czasem na integrację.

   Świat się zatrzęsie, kiedy rozpoczną się masowe oczyszczenia na poziomach osobistym i zbiorowym - włącznie z samą Ziemią. Zmiany pogodowe stały się częstsze na całym świecie. Nie poddawajcie się strachowi i narastającemu w świecie zewnętrznym chaosowi.  

Wasza zdolność do utrzymywania światła staje się coraz większa w miarę tego jak się oczyszczacie i pozbywacie się tego co stare. Możecie zetknąć się wieloma ludźmi - bez względu na to czy z nimi macie kontakt słowny czy też po prostu mijacie się z nimi gdziekolwiek.

  Światło, które podtrzymujecie, dotyka ich pola magnetycznego i jest przez nich odbierane. Powoduje to zmianę w ich umysłach zachęcając do szukania czegoś więcej.  

 Jesteście tutaj, aby pomóc Ziemi i ludzkości - wszystko co czynicie to wskazanie drogi ku światłu. Wybaczcie wszystkim, poślijcie im całe swoje światło i miłość. Pozbądźcie się ciężaru i myśli o niskiej częstotliwości - gniewu, nienawiści i zemsty, które pochodzą z miejsca strachu i wewnętrznego cierpienia. 

  Niech te myśli i energie wypływają na powierzchnię, i obserwujcie jak każda z nich zamienia się w światło. Strach nie potrwa długo na Ziemi. Podział światów stanie się oczywisty nawet dla tych którzy nie wiedzą o procesie wznoszenia się.

   Znaczące wydarzenia będą przytłaczające. Podnieście swoją częstotliwość razem z Ziemią, poczujcie jak fale światła płyną do Was.

   Wejście w nową rzeczywistość i na dużo wyższe płaszczyzny ma miejsce, dzieje się to co kiedyś uznawano za niemożliwe.

  Wyjście ludzkości z najciemniejszych ram czasowych stało się możliwe dzięki Wam.  

Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=Vb6-6wPNa4M