czwartek, 13 kwietnia 2023

W maju energia kosmiczna może przełamać bieg konfliktów zbrojnych.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=puKJiztWXNM

 kochani, w kwietniu Pluton będzie kontynuował swój ruch w obszar Wodnika tworząc impuls dla głębokich zmian na całym świecie - łamiąc i uwalniając trójwymiarowe systemy.

  Wydarzenia ostatnich dni w różnych krajach pokazują, jak budzi się zbiorowa świadomość łącząc grupy społeczne i całe narody w walce o wyższą społeczną sprawiedliwość.

  Jowisz będzie kontynuował rozpalanie geopolitycznych konfliktów oraz prowokowanie eskalacji gospodarczej i militarnej konfrontacji.

  Będzie on tworzył nowe ogniska napięć w różnych krajach - napięcie wzrośnie jeszcze bardziej, gdy od końca kwietnia zacznie się formować konfliktowa kwadratura Plutona i Jowisza.

  Zderzenie ich wibracji nasili i zwiększy skalę nagromadzonych problemów. 18 maja Jowisz przejdzie do Byka a ich połączona energia może odwrócić bieg konfliktów zbrojnych a także sprowokować załamanie gospodarcze i finansowe w niektórych krajach.

   Dla ich przywódców kwadratura Jowisza i Plutona stanie się sprawdzianem autorytetu, sprawdzianem umiejętności dawania sobie rady z kryzysami, próbą siły woli i ducha.

  To stellum niesie w sobie energię miażdżącego ciosu, który albo omijamy, albo wytrzymujemy i stajemy się silniejsi.

 Jeśli przywódcy narodów i klasy rządzące nie zrozumieją i odrzucą zasady nowych czasów, które przynosi energia Plutona w Wodniku to staną w obliczu dalszej erozji swojej władzy statusu, wpływu, autorytetu i stabilności finansowej.

Oni mogą przetrwać wyłącznie akceptując wartości Wodnika poprzez wyjątkowe wysiłki woli, zwiększając jednocześnie bogactwo swoich krajów, udowadniając tym samym umiejętność globalnego spojrzenia na sprawy i umiejętność negocjowania.

  Pomyślny wynik możliwy jest dzięki rewolucyjnej transformacji strategii rozwoju opartej na chęci zmiany świata na lepsze - nie tylko dla siebie, ale także dla innych.

  20 kwietnia będzie miało miejsce hybrydowe zaćmienie słoneczne ze wszystkimi płynącymi z niego konsekwencjami:  przymusową transformacją tego co znajome w to co niezwykłe, skrajne stany, ryzykowne sytuacje, wiele katastrof naturalnych i tych spowodowanych przez człowieka.

  Pod wpływem zaćmienia Księżyca 5 maja rozpocznie się coroczny cykl Słońca i Urana niosący na tej podstawie wibracje wolności, odnowy i zjednoczenia się ludzi podobnie myślących.

  Podczas kwietniowo - majowych zaćmień wszelkie nasze wybory, decyzje i działania zarówno negatywne jak i pozytywne utworzą osobisty program na 10 lat do przodu.

  Nieprzemyślane, impulsywne działania, błędy strategicznego planowania u podstaw których leży agresywna żądza władzy i dobrobytu wyłącznie dla siebie, dążenie do dominacji za wszelką cenę forsując tylko własne decyzje prowadzą do długotrwałych, destrukcyjnych konsekwencji i w rezultacie do druzgocącej porażki.

 Jednocześnie skupienie się na wzniosłej idei i celu aby zmieniać życie innych ludzi na lepsze - zdecydowane, odważne przywództwo pomoże zdobyć wielki wpływ i umocnić autorytet na długie lata w przyszłości.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=iFWNMbwnXsY


 

 

 

 

 

 

 

Rozpoczyna się nowy rozdział w naszej historii

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=tkyIbiO8XVA

Witajcie drodzy słuchacze, Wkrótce wchodzimy w korytarz zaćmień z pierwszym zaćmieniem 20 kwietnia. To rzadkie, hybrydowe zaćmienie Słońca przypomina nam o naszym życiowym celu. 

  Bądźcie gotowi w tym czasie przyjąć (zaakceptować) sezon nowych możliwości. Zaćmienia to wydarzenia z turbodoładowaniem. W tym czasie zasłony rozpuszczają się, łącząc królestwa materii i ducha. 

  Bądźcie otwarci i chłonni na nowe energie, nową świadomość, na nowe ładunki kodów świetlnych.

  To zaćmienie zapowiada kardynalny moment zwrotny w naszej historii - moment wzmacniany przez Plutona w Wodniku transformującego wszystko czego się dotknie w cyklu śmierci i odrodzenia.  

 Ostatnim razem gdy Pluton był w Wodniku od 1778 roku do 1798 sprowokował dwie rewolucje - amerykańską i francuską. Kosmiczne wydarzenia tego czasu mogą w wielu państwach sprowokować globalne zmiany. 

 Emocjonalne i nieprzemyślane działania przywódców mogą prowadzić do błędów globalnych. Historycznie jest to początek nowego etapu historii świata - początek zmiany (przekazania) władzy na świecie, początek eskalacji konfliktów i konfrontacji. Dla wielu ludzi i krajów to nie jest łatwy czas. 

  Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że zaćmienie może zarówno zniszczyć jak i  wynieść w górę. Wstrząsy będą bardzo poważne - wielu ludzi będzie się zachowywało nieodpowiednio, zatem głęboko oddychamy i przechodzimy ten czas spokojnie.  

 Co jest ci przeznaczone to nie odejdzie. Nie warto się stresować. Przy tak silnych wstrząsach potrzeba czasu aby się przystosować i adaptować - podczas gdy nasze ciała coraz bardziej powiększają swoją zdolność ucieleśniania obecności Ducha. 

  Nie tylko dostosowujemy się do rozszerzających się energii w swoim ciele, ale także umysł przystosowuje się do nowego paradygmatu epoki Wodnika. 

  Przyjmijcie (zaakceptujcie) tę nową energię przepływającą przez Was. Nie zapomnijcie poświęcić czasu na medytację, uziemienie i głęboki oddech bo nasza bioenergia się rozszerza - i zaczynamy nowy rozdział w tym wcieleniu. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=25y-d7G1mA0