czwartek, 6 kwietnia 2017

dr Robert Morse - oczyszczanie organizmu.


Zagłębiam się w materiał zamieszczony i tłmaczony na polski na stronach pod nazwą (nazwiskiem)  Tomaš Tomašević i BARDZO dużo korzystam. Właśnie odszukałem adres tej strony You Tube i widzę, że autor kanału zamieścił film pani Butakowej z moimi napisami- to cieszy. https://www.youtube.com/channel/UC2ATZUEc-ELlK7J4b0kOqRA

  Polecałem już 2 filmy w publikacji "Oczyszczanie limfy cz.2" ale praca tam wykonana (tłumaczenie polskie) jak i widoczne doświadczenie samego prelegenta (facet wyraźnie promieniuje siłą i zdrowiem) są godne uwagi i niniejszego osobnego blogowego wpisu. Zimą nagrzeszyłem trochę jedząc twaróg i różne gotowane wynalazki -widzę wyraźnie, że zaśmieciłem tym nieco swój organizm. Korzystam obecnie z młodych pokrzyw, jaskółczego ziela, suszonych kurek, słońca, swojskiej bani i wszelakich ziół czyniąc porzadki wiosenne w swoim "królestwie Bożym".  Odeszła "ciężkość" w nosie, wrócił głeboki sen i kolorowe sny jak filmy.

GORĄCO POLECAM zarówno ten kanał (zaraz zabieram się za kolejne publikacje tam zamieszczone i pewien jestem, że się nie zawiodę) jak i pokrzywy, zielsko wszelakie- choćby szpinak mrożony ze sklepu, co prawda mrożenie to też obróbka termiczna i nie jest już tak mocny jak świeże pokrzywy z miodem ale coś tam- choćby pomoże jelita oczyścić.

Tak losowo - to właśnie przestudiowałem czyniąc notatki: