środa, 12 kwietnia 2023

Każda dusza jest tam, gdzie powinna być

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=R5UgwxT13kc

 Kochani, wszystko, co było ukryte jest teraz wydobywane na powierzchnię - ujawniani są ludzie i nieludzie stojący w cieniu. 

 Wiele z tego co było nielegalne lub nie do przyjęcia nie może już dłużej trwać. Zbyt długo sprawy były zarządzane przez tych, którzy stawiają swoje ego na pierwszym miejscu - kiedy to bogaci stawali się jeszcze bogatsi, podczas gdy biedni walczą o przetrwanie.

  Rodzajowi ludzkiemu nigdy nie było przeznaczone życie z poczuciem, że otrzymujecie tylko to, na co zasługujecie gdy nie ma kontroli nad rządzącymi elitami.

   Wielu ludzi cierpi w tych zmiennych czasach, które teraz powodują wiele smutku, ale wiedzcie, że każda dusza znajduje się tam gdzie powinna być i decyduje o karmicznych potrzebach wszystkich, którzy są tu zaangażowani.

 To może to być trudne do zrozumienia, ale siły wyższe dobrze wiedzą i pomagają zaplanować każde życie tak aby zapewnić stały postęp duchowy.

   Ostatecznym celem każdego człowieka jest być tam, gdzie jest aby wykorzystywać każdą szansę na rozwój, a w tej chwili każdy ma dużo możliwości, które pozwalają wykonać wielkie kroki naprzód.

  Wiele dusz jest gotowych je zaakceptować, pozostając pozytywnymi i nigdy nie tracąc z oczu celu, do którego dążą.

  One wiedzą, że mają świetną okazję do przełamania szablonu aby więcej nie wracać do niskich wibracji. Ludzie są celowo utrzymywani z dala od poznania prawdziwej wiedzy o naszym istnieniu na Ziemi.

 Tak samo jak wszyscy istoty mroku również otrzymały wolność wyboru chociaż naruszenie praw wszechświata pociąga za sobą negatywne konsekwencje, które dają możliwość uświadomienia sobie swoich błędów i pokonania ich.

  Im szybciej zdajecie sobie sprawę z tego, że każda dusza jest na tej samej ścieżce co my, ale niekoniecznie na tym samym stopniu - tym szybciej wzniesie się ludzkość jako całość.

 Nadchodzące zmiany, które już się zbliżają to szansa, aby w końcu przejść do następnego etapu życia, który oferuje znacznie większą kontrolę nad swoimi losem, choć zawsze będą za nami stać bardziej zaawansowane istoty gwarantujące że rozumiemy, czego się od nas oczekuje.

   Wielu ludzi już osiągnęło etap, kiedy już są w stanie w pełni kontrolować swoje reakcje na problemy, które wcześniej sprawiały trudności.

  W chwili obecnej raczej nie będziecie już musieli stykać się ze starym problemami.

  W tej chwili wracacie do domu po wielkiej podróży, która uczyniła Was silniejszymi i bardziej świadomymi tego czym tak naprawdę jest życie.

  To nie będzie dotyczyło wszystkich, ale wiele dusz osiągnęło to zrozumienie.

  Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=BM38JoCuxMs