niedziela, 9 września 2018

Oleg Gadecki - sierpień 2018

Anna zamieściła kolejny film - jak zwykle genialnie i prosto.
  Wiele razy podały prośby od Dziewczyn (propagowaliśmy tu słowo "Żeńczyni" ale oświeciło mnie kilka tygodni temu, że przecież mamy wspaniałe i znane słowo używane do dziś w polskiej mowie. Deva to żeńska Bogini - polskie "Dew- czyna" moim zdaniem całkiem dobrze wpisuje się w treść jaką chcemy przekazać. Dodam jeszcze, że we współczesnym rosyjskim "e" wymawiamy "je". )... padały prośby od Żeńskiej płci aby jak najwięcej zamieszczać instrukcji dla mężczyzn. Oto i mamy ważną radę od Olega.
    Od siebie dodam, że (moim zdaniem rzecz jasna- to jest moja praktyka) funkcjonuje ona i warto ją stosować gdy Dziewczyna wibruje na częstotliwościach żeńskich. Jeśli jest to typowa dziś "kobieta- partner" to znoszenie poczynań takiej osoby prowadzi tylko do tego o czym mówi Oleg na początku a więc do ekalacji i umacnianiu się egoizmu. Mam niestety kilka takich przykładów w najbliższym otoczeniu - to jest orka na ugorze. Takie "ni pies - ni wydra" - mężczyzna w kobiecym ciele to są nieustanne utarczki, wtrącanie się we wzajemne powinności - no chaos po prostu. Długa opowieść... ech.

                   Napisy polskie są - gdyby komuś się nie włączały (u mnie właśnie tak było) to klikajcie ikonkę w prawym dolnym rogu ekranu. Pierwsza ikonka z lewej:


p.s. pozwoliłem sobie ten film przegrać na mój kanał jak i blog. Jeśli ktoś z czytelników bloga nie wie o istnieniu kanałów youtube to informuję, że po prawej w szybkich linkach sa przekierowania na 2 kanały.