wtorek, 18 lipca 2017

Czy kobieta powinna sie rozwijać? c.d.

Był taki temat - autorką jest chyba Olga Waliajewa, przypominam link do wpisu na blogu: https://michalxl600.blogspot.com/2015/04/czy-kobieta-powinna-sie-rozwijac.html

  Wykłady to cenne rzeczy (dla nowych czytelników polecam wpisanie w wyszukiwarkę blogową tu po prawej od góry nazwisko Oleg Gadziecki, Kurowska, Waliajewa, ... jeszcze pewne ważne nazwisko mi się kołacze ale nie mogę w tej chwili podłączyć się do tej chmury informacyjnej- dodam w komentarzach gdy już "spłynie" do mnie ta informacja- bardzo ważna pani choć jest tylko jeden film z jej udziałem. Film był zapożyczony z kanału "Anki- Słowianki", czarnowłosa prelegentka w wieku dojrzałym * ) ale praktyka życiowa to jest przecież sprawa najważniejsza.

Dziś w ramach uśmiechu spolszczyłem taki obrazek znaleziony w rosyjskojęzycznym necie:
adres oryginału tu.Dobrego dnia Wam wszystkim - Drodzy czytelnicy tego zakątka.


p.s. wybaczcie te małe napisy na obrazku. Gdy się na niego kliknie to widać wyraźniej: "-Kochana - nie chcesz pójść z nami do parku na spacer ?
- Nie teraz, oglądam wykład na temat rodzinnego szczęścia." 

*  - poszukując nazwiska uczyniłem wielkie odkrycie!
pani Marina Targakowa - to o nią mi chodziło. Okazuje się, że w maju tego roku Anka zamieściła na swoim kanale wywiad z polskim tłumaczeniem (NAPISY WŁĄCZANE) pani Targakowej z Olgą Waliajewą! - również znaną i szanowaną tu w naszej przestrzeni. Oto i on- nie słuchałem jeszcze ale w ciemno polecam uwadze! 
 O WYCHOWANIU DZIECI: