wtorek, 23 marca 2021

Oświadczenie Iwana Carewicza po rozstaniu z Kateriną:

Zuzia Schmidt wkleiła nam wiadomość znaleziona gdzieś w czeluściach internetu (komentarze pod tym filmem).

 
Ja Az, Iwan Carewicz rozstałem się z Kateriną Wiestą. W wyniku swoich działań w Bajkowej Rusi otrzymuje ona nowe, bajeczne imię: Piękna Królowa Mara Morewna - dzielna wojowniczka z Iwanem Carewiczem, przywódczyni Amazonek, Królowa Magii Uroku, genialna czarująca aktorka. 

  Zniszczyła, rozdarła i podeptała bardzo wiele z tego, co stworzył Iwan Carewicz w Bajkowej Rusi ze swoimi przyjaciółmi. Z całych sił starałem się nakierować ją na etyczno - duchową ścieżkę, ale moc jej magii i emancypacji sprawiła, że ​​regularnie przeklinała mnie i moich przyjaciół, rzucała trzypiętrowe klątwy i swoimi awanturami wysadzała w powietrze święta narodowe, które prowadziłem! Uważam, że jej działalność „Westa - kobieca słowiańska magia”, która obecnie nosi nazwę „centrum edukacyjnego Vesta” jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia psychicznego kobiet, o czym świadczy wiele oczywistych przykładów. Konsekwencje jej licznych magicznych rytuałów, które szeroko reklamuje na swoich seminariach, można przeczytać tutaj (link nieaktualny), można też poznać opinię Andrieja Iwaszki, który napisał bardzo ważną książkę dla współczesnych ludzi uwikłanych w duchowe i pseudo-duchowe nauki egregorialne, książkę „Energy Information Security of the Slavic World”

 Przeczytaj więcej o różnicy między Światem Naturalnym a Światem Magicznym tutaj https://vk.com/slatyiput Odtąd nosi ona imię Katerina Isakova, a karmiczne konsekwencje jej czynów wracają do rodu Isakov. Mnie Iwana Carewicza - Lewszunow oraz Bajkową Ruś z nią już nic nie łączy. Jej nauczanie „Wiesta - ośrodek edukacyjny” wiąże się tylko z jej osobistym światopoglądem. Kto kocha i szanuje Katerinę, może modlić się o zbawienie jej Duszy!

    Jednocześnie pragnę zauważyć, że nasz Świat żyje i rozwija się tylko dlatego, że jest w nim wystarczająco dużo Ład-nych Żeńczyń, które zaprowadzają Ład i ochraniają siebie, swoje Rodziny i cały nasz Naród. I od nich powinny uczyć się mądrości te dziewczęta, które jeszcze tego nie rozgryzły. 

 W Bajkowej Rusi pomaga mi wiele dobrych, kreatywnych kobiet, którym jestem bardzo wdzięczny. To wspaniale, że teraz, podczas agresywnej amerykańskiej propagandy emancypacji i rozwiązłości, są mądre i Wszechmądre kobiety i Piękne Panny, które mają dość siły wewnętrznej, by być Ładuszkami, Strażniczkami i Pięknościami i inspirować mężczyzn do dobrych czynów dla chwały Ojczyzny! Chwała Strażniczkom! Sława Ładuszkom! Chwała Bojarom! Sława silnym Rodzinom!

Strona Iwana "vkontakte" https://vk.com/skazkarusi