środa, 9 maja 2018

EUROPEJSKI MODEL ZNISZCZENIA RODZINY ...

 źródło tłumaczenia: https://vk.com/life.move?w=wall-31239753_143101

"Nadchodzi czas, kiedy ludzie będą tracić rozum i jeśli zobaczą kogoś, kto nie jest szalony, staną przeciw niemu i powiedzą:" Jesteś szalony "- ponieważ on nie jest taki sam jak oni."


 NIEMCY 
W Niemczech seksualne zboczenia stały się normą. Tutaj odnoszą się do homoseksualizmu niemal jako normalnego rodzaju stosunków seksualnych. Były burmistrz Hamburga i burmistrz Berlina jawnie prezentują swój homoseksualizm.

HOLANDIA

W 2002 r. Holandia stała się pierwszym krajem, który zalegalizował eutanazję. Od tego czasu ponad 3000 osób skorzystało z tego prawa każdego roku. Od wiosny 2012 roku w Holandii działają specjalne zespoły, prowadzone przez profesjonalnych lekarzy, którzy przeprowadzają eutanazję w domu na wezwanie.W 2011 roku w holenderskim kanale telewizyjnym BNN w programie telewizyjnym zatytułowanym "Proefkonijnen", gospodarze Denis Storm i Valerio Zeno jedli nawzajem swoje własne mięso -kawałki własnego ciała. Przed audycją wykonali operację, podczas której wycięto im mały kawałek mięsa (tkanki mięśniowej), które następnie już podczas programu przygotowali i zjedli.

WIELKA BRYTANIA

 Rząd Zjednoczonego Królestwa poparł zakaz dla brytyjskich pracowników i pracowników urzędowych dla otwartego noszenia krzyży - uzasadniając zwolnienie z pracy za taki czyn. Ale ten sam rząd pozwolił sprzedawać wykonane w Szwajcarii prezerwatywy dla dzieci.

NORWEGIA 

Organy wymiaru sprawiedliwości wobec nieletnich w pełni kontrolują zachowanie rodziców i dzieci. Główną tezą władz jest to, że rodzice biologiczni nie powinni już mieć pierwszeństwa w wychowaniu własnych dzieci. Rodzice mogą być karani łącznie z zabraniem dziecka, nawet za poczęstowanie dzieci słodyczami. Ilość słodyczy musi być ściśle kontrolowana.

SZWECJA

 W szwedzkiej stolicy Sztokholmu 90% zmarłych jest poddawanych kremacji, 45% urn nie zostało zabranych przez krewnych. W ogromnej większości pogrzeby są "bez ceremonii". Pracownicy krematorium nie wiedzą, czyje szczątki zostały spalone, bo w urnach jest tylko numer identyfikacyjny.

Dania 

W Danii, oprócz zwykłych burdeli, gdzie każdy może zaspokoić swoje fantazje seksualne, istnieją burdele ze zwierzętami, gdzie ludzie płacą za seks z końmi i innymi zwierzętami.

ROSJA 

Dziś w Rosji próbuje się nam narzucić różne formy szaleństwa, które od dawna uważane są za normę w krajach zachodnich. Ale nasz kraj pozostaje wielki właśnie dlatego, że nie możemy zaakceptować oczywistego zła jako normy. Nie możemy nazywać sprawiedliwością grzechu, nawet jeśli grzech jest zalegalizowany prawnie. Ci, którzy robią to w naszym kraju to albo agenci albo zdrajcy, albo też zapomnieli usunąć "zielone okulary" kupione w latach 90-tych w sklepie gdzieś na obrzeżach Finlandii.

Napis pod zdjęciem: 

    W NORWEGII OBOWIĄZUJE ZAKAZ PŁACZU. ŁZY SĄ UZNAWANE ZA OZNAKĘ NIESTABILNOŚCI EMOCJONALNEJ. ŁZY MATKI, KTÓRĄ SĄD DLA NIELETNICH PRÓBUJE POZBAWIĆ DZIECKA BĘDĄ W SĄDZIE UZNAWANE ZA DOWÓD NIESTABILNOŚCI LUB SZALEŃSTWA ORAZ POGŁĘBIĄ TYLKO JEJ "WINĘ".