niedziela, 16 października 2022

Zaćmienie Słońca 25 października. Napięcie będzie wzrastać

 rosyjskojęzyczny oryginał https://www.youtube.com/watch?v=fmAEk0Ln3-8

Kochani, 

zaćmienie Słońca 25 października uruchomi nowe oczyszczanie transformacyjne przed zaćmieniem Księżyca w dniu 8 listopada. Napięta sytuacja będzie znacząco wzrastać zwiększając ryzyko starć wojskowych na dużą skalę, gwałtownych konfliktów, walki o władzę i kryminalnych sytuacji. 

  Tworzące się w Skorpionie stellum Słońca, Wenus i Merkurego będzie wypromieniowywało w kosmos dużą ilość agresywnej energii. Aby konstruktywnie przeżyć ten okres ważne jest kontynuowanie reform instytucji i całego systemu zastępując stare nowym. 

  Napięcie rośnie, ludzie doświadczą więcej niezwykłych doznań. Czas przyspiesza. Przestarzałe i negatywne myślo-kształty (egregory, według terminologii Vadima Zelanda "wahadła") są usuwane. Nadchodzi koniec starego i początek nowego. W miarę postępowania adaptacji i transformacji ludzkiego organizmu rozbłyski słoneczne i burze będą się stawać coraz bardziej częste i coraz mocniejsze. 

 Wpłynie to na Wasze samopoczucie - narastające falowanie tworzy duże obciążenie we wszystkich systemach ludzkiego ciała. Zmieniają się komórki organizmu a to powoduje niezwykłe stany i odczucia, nieokreślone bóle, które u wielu ludzi budzą przerażenie

  Wpływ na systemy biologiczne będzie wzrastać. Ludzie, którzy zaakceptowali transformację przechodzą przez fazę oczyszczania ciała fizycznego i ciał subtelnych (energetycznych). Ci, którzy tego nie zaakceptowali, są w stanie degradacji i ewakuują się z planety w zależności od emitowanych przez siebie wibracji. 

 Przyspiesza rozdzielanie się linii czasowych. Szósta rasa jest tuż, tuż -  piąta rasa nie ma szans na przeżycie, Ziemianie sami zaczynają kołysać łodzią, w której się znajdują. Nie powtórzy się to co się wydarzało w poprzednich cyklach - wszystkie szkodliwe technologie zostaną zdemontowane i usunięte a pozostanie tylko to co najlepsze.

  W powstałej obecnie sytuacji szczególnie agresywne postacie brane są pod kontrolę. Podjęte zostaną wszelkie niezbędne środki aby zakończyć globalne konflikty, które oni tak uparcie programują. 

  Zapamiętajcie KAŻDY ODPOWIADA ZA SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ. To co widzicie dookoła siebie to unikalna konfiguracja stworzona przez wasze wnętrze. Indywidualne obszary energetyczne, w których umieszczony jest każdy człowiek, nieustannie skanują częstotliwość Waszych wibracji i określają wasz wybór linii czasowej. Przygotujcie się na niespodzianki, wypełniajcie pole miłością. W tej chwili rodzimy nową rzeczywistość świata.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 polskojęzyczna wersja filmowa https://www.youtube.com/watch?v=pxprtiGl29w