środa, 3 maja 2023

Zaćmienie Księżyca 5 maja. Wydarzenia mogą być szokujące

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=qg4YleBOsbU

Kochani, Zaćmienie przynosi fale transformującej energii, W pewnym sensie zaćmienia to przyspieszacze (wzmacniacze) transformacyjnych lub losowych wydarzeń. 

  To zaćmienie może mieć wpływ na nasze pole energetyczne, a także pełnić funkcję aktywatora naszej mrocznej strony, wydobywając na powierzchnię rzeczy, które muszą zostać wyczyszczone.  

 I chociaż wokół tego wydarzenia krąży wiele przesądów to  nie należy się go obawiać. 

  Nawet jeśli nasze elementy cienia powstaną i staniemy twarzą w twarz z ich intensywnością, to jest to naturalny cykl i część rytmu Matki Ziemi. 

  Pod wpływem intensywnej energii możemy poczuć się rozbitymi, wyprowadzonymi z równowagi lub bardziej drażliwymi. W tym czasie ważne jest, aby zatroszczyć się o siebie.

 Zaćmienia mogą mieć działanie oczyszczające, ponieważ nasze ciało, umysł i dusza pozbywają się wszystkiego, co już nam nie służy. 

  Istnieje prawdopodobieństwo, że to zaćmienie może przynieść szokujące wieści lub zainspirować do działania lub decyzji, które staną się szokiem dla ludzi wokół.

   Otwierają się nieoczekiwane drogi, więc jeśli uważacie, że słuszne jest zboczenie z obranego kursu to zaćmienie zapewni taką okazję!  

Warto też pamiętać, że „Zaćmienia” przemieszczają nas tam, gdzie powinniśmy być dla naszego najwyższego wzrostu - nawet jeśli jest to związane z utratą komfortu.

   Okażcie trochę zaufania i wiary we wszystko, co się pojawia - nawet jeśli wydaje się to trudne. 

  Możecie też dostrzec, że rzeczy, których już nie cenicie, lub rzeczy, które jak Wam się wydawało mają dla Was wartość mogą zniknąć z Waszego życia.  

 Jeśli tak się stanie, to zaakceptujcie to wszystko z pokorą i wiedzcie, że uwolniona przestrzeń - umożliwia wypełnienie jej rzeczami, które bardziej pasują do tego gdzie chcecie być.

   Chociaż istnieje wiele przejawów i sposobów, w jaki to zaćmienie może się zamanifestować to jego istota wzywa nas aby odpuścić, żebyśmy mogli się przetransformować i stworzyć przestrzeń dla tego co rzeczywiście cenimy. 

 A więc bądźcie wdzięczni za to niebiańskie wydarzenie. Miejcie dla siebie szacunek za Wasze postępy, i wiedzcie o tym, że kiedy znajdziecie się po drugiej stronie jego energii, to czeka tam na was nowy rozdział ewolucji Waszej duszy. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę

https://www.youtube.com/watch?v=kCIhDenpjjg