poniedziałek, 2 stycznia 2023

Takie kontrakty przeszkadzają w życiu

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=YUBZ7tXaN_E

 Moi drodzy, jak wiele przeszłych wcieleń miał każdy z Was? W jak wielu z nich żyliście według Dobra? W ilu z nich przechodziliście ciężkie doświadczenia? Jak wiele z nich zostało powiązanych z istotami Mroku i przyczyniły się do realizacji planów ciemnego światła?  

 Ile umów i kontraktów było zawartych w każdym wcieleniu? Wielu ludzi zawarło umowy na które dziś by się nie zgodzili. Te umowy lub kontrakty nadal obowiązują w obecnym życiu, a to stwarza wiele przeszkód. Ile trudności byłoby zbędnych, gdyby nie te obietnice wobec tych dominujących Istot Cienia! 

  Wy nie wiecie o tym, ale ci, którzy uczestniczyli z wami, domagają się lojalności. To jeden z powodów, jeśli Wasze życie nie rozkwita. Istoty Mroku z którymi połączyliśmy się w niektórych przeszłych życiach, chcą abyście byli tacy jak dawniej. One nie zgadzają się z tym, że każde wcielenie nawiedza cel zmian - nieustannych zmian na lepsze. 

  Istoty nieświetlne się nie wcielają, ponieważ wygodnie jest im zajmować swoje hierarchiczne pozycje w ciemnej otchłani - i tutaj mowa nie o duchach zamieszkujących Ziemię lecz o wyższych rangą władcach sił Ciemność.  

 Wielu z nich należy do rodzin Reptilian ale istnieją też wyższe hierarchie. I chociaż te górne pasma astralne są teraz opróżniane to takie kontrakty każdemu przeszkadzają w życiu bo wszystko jest energią.  

 To właśnie ucieleśnieni mają władzę nad sprzymierzoną z nimi ludzkością, to właśnie oni zawierają kontrakty - zawsze z przewagą pozwalającą na osiągnięcie wyższej rangi w ludzkich hierarchiach tutaj na Ziemi. I jako ucieleśnieni ludzie pewnego dnia muszą się reinkarnować przechodząc przez skruchę i pokutę.

W następstwie tego wcielają się ponownie aby pracować nad swoim sumieniem. Mają powołanie aby być lepszymi ale koszt tego jest wysoki. 

  Jest też wiele innych rodzajów „kontraktów” zawieranych w przeszłości. Ogólny trend jest następujący: "Zawsze będę cię kochał!" Lub „Nie chcę już więcej kochać;  Będę kochał tylko ciebie”. Albo inny przykład: „Zasługuję na cierpienie, bo za to co uczyniłem, nie ma przebaczenia”. I wiele podobnych!  

 Chociaż te ostatnie nie były dokonane z udziałem mocy ciemności to mają one wielką moc. One blokują dziś nasze życie znacznie bardziej niż możecie to sobie wyobrazić! Dlatego konieczne jest zerwanie takich kontraktów bo jeśli pewnego razu zawarliśmy taka umowę świadomie to teraz w ten sam sposób czyli świadomie możemy to anulować. 

 A to dlatego, że nie pamiętacie co uczyniliście. Anulowanie ma bardzo rozległe działanie - ono zmienia wszystko co dzisiaj nam nie służy bo świadomość już jest znacznie rozszerzona, istnieje coraz więcej możliwości. 

  Archanioł Michał informuje o model anulowania, za jedyne TRZY DNI! link macie w opisie. Anulujcie wszystkie umowy i zobaczcie jak wasze życie zacznie się zmieniać na lepsze!

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę

 https://www.youtube.com/watch?v=-SqFRPZ63-M