wtorek, 28 marca 2023

Zadbaj o swoje pole energetyczne

oryginalne wideo jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=sXzzov6ZVq0

kochani, każdego dnia mass-media bombardują ludzkość propagandą starając się manipulować naszymi emocjami i zachowaniem.

  Codziennie podkreślany jest narastający chaos na świecie - ostatecznym celem takiego programu jest zakotwiczenie częstotliwości ludzi, aby pozostawali oni w trójwymiarowym myśleniu dotyczącym przetrwania.

  Oni próbują stworzyć potrzebę autorytetu aby powstrzymywać ludzi od słuchania przywództwa wewnętrznego, które działa tylko w naszym interesie. 

 Wiara we władzę rządu i autorytet jest podstawowym mechanizmem sterowania matrycą. Wielu ludzi jest tego świadomych, a wielu nadal musi zrozumieć, że poza matrixem jest coś o wiele większego.

   Dla wielu ludzi jest to już znany fakt i w przyspieszonym tempie staje się on już znany dla reszty. Błogosławiony ten, kto jest w stanie zrozumieć sens i znaczenie tych czasów -  odrzucajcie propagandę strachu lejącą się codziennie ze wszystkich stron.

  Codziennie wzmacniajcie swoją więź ze stwórcą i wiedzcie o tym, że prawda, światło, miłość i życie koniec końców zatriumfuje.

  Aby odegnać swoje lęki przestańcie pochłaniać nowości - wielu ludzi nie ma pojęcia jak ogromny wpływ mogą mieć negatywne wiadomości na stan duchowy człowieka.

   Ciągłe powtarzanie negatywności tworzy niestabilne pole energetyczne - stopniowo człowiek traci swoje wnętrze zaufanie i zaufanie do Stwórcy oraz wszechświata.

   Jeśli Wasza praca jest związana z wiadomościami to codziennie oczyszczajcie się ze śladów, które one w was pozostawiają.

  Zwróćcie się do mocy niebieskich i dokonajcie pełnego oczyszczania. Jeśli chcesz wiedzieć co planuje druga strona i gdzie jedzie pociąg donikąd to przejrzyj, a następnie zamknij.

  Alternatywą jest udział w jasnych i pozytywnych projektach, które zastępują negatywne fakty na pozytywne.

 Przełączcie swoją uwagę na proporcję 80 do 20%.  Jeśli ogólnie macie kontakt z pozytywnymi wydarzeniami tłumiącymi te negatywne to propaganda strachu nie może już wam zaszkodzić.

   Pozostajecie ze sobą i wasze pole energetyczne nie może być już dłużej zanieczyszczane.

  Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=wiyT0z_-I1s