sobota, 3 czerwca 2023

Jak uzyskać bardziej zrównoważoną przyszłość

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=7i8n-iQi-_o

 Moi drodzy, największym wydarzeniem ze wszystkich jest to, że nasza cywilizacja przetrwała rok 2012 i że świat uniknął katastrofy.

  Ale to dopiero na podstawowym poziomie rzeczywistości - inne poziomy dopiero się realizują, dla niektórych ludzi nadal istnieje stara świadomość, która nie uniknęła oczekiwanego potencjału.

  Pomimo tego, że horror się nie wydarzył, wielu wbrew wszelkiej logice wciąż tego oczekuje.

 Tak więc nie ma wybawienia od postrzegania złej przyszłości dopóki ona istnieje jeszcze w świadomości ludzkości.

  Strach przed przyszłością to nawyk wypracowany przez wiele cywilizacji, które zniszczyły same siebie.

  Wyście tam byli a to oznacza, że ​​w Was są nasiona tego przeszłego zniszczenia i wielu ludzi wciąż wyczekuje strasznego końca.

  Jednym z kluczy do nowego myślenia jest fakt "jak się zapatrujecie na swoją osobistą przyszłość".

   Czy jest ona zachęcająca i pozytywna, czy też jest to stare myślenie które wam mówi, że wszystko ostatecznie skończy się koszmarem.

   Bądźcie szczerzy, ponieważ może być tak, że nie czujecie jawnego lęku, ale oczekujecie, że przyszłości stanie się taka jak zawsze bywało w przeszłości.

   Sądzenie o przyszłości na podstawie tego co było w przeszłości jest uprzedzeniem - kiedy istnieje tylko to, co widzieliście to negatywne myślenie pozostaje.

  Nawet jeśli przyznajecie, że armageddonu nie było i nie będzie - to nasz postęp jest dwoma krokami do przodu, i jednym krokiem wstecz.

  Pozytywne rzeczy będą ewoluować poprzez pokolenia -  zaczniecie dostrzegać, jak  organizacje zaczynają dawać sobie radę ze swoimi działaniami bo inaczej upadną.

  Ujrzycie jak upadną starzy przywódcy razem ze starymi paradygmatami - w końcu  zastąpią ich nowe władze, bardziej współczująceuczciwe.

  Zobaczycie, jak zostanie ujawnionych coraz więcej osobistych sekretów dotyczących ludzi zajmujących wysokie stanowiska. To będzie podobne do epidemii nieuczciwości i to już ma miejsce.

  Nowa energia posiada światło które odsłania ciemność rzeczy - ciemność, która zawsze tam była.

  Aby osiągnąć dużo stabilniejszą przyszłość musimy przejść przez cykle ciemności i światła - kiedy to  ciemność zostaje ujawniona i ostatecznie przegrywa.

  Jesteście tutaj aby pomagać tym, którzy są blisko was, którzy nie widzą wyjścia z przeszłości.

  Nie wydarzyła się oczekiwana przez nich wojna nuklearna a wszystko inne również trafia na śmietnik.

  Wewnętrzna chemia w waszym ciele jest wrodzoną świadomością, która przetrwała przez wieki. W swoich poprzednich życiach zawsze widzieliście jedną  rzeczywistości - wyzwanie dla światła. Musieliście stawiać czoła kolejnym wyzwaniom.

  Jakie są wasze marzenia? Komu z was śnią się sny ujawniające niepewność?

   To działa wasza kronika Akaszy, Bóg pracuje z tobą, aby anulować te rzeczy, które opierają się na starym myśleniu.

   Korzystajcie z dialogu ze swoim wyższym ja zakładając, że możecie zacząć zmieniać ten właśnie poziom chemiczny swojego DNA, w którym przechowywana jest wasza Akasza i zacząć jej przemianę.

  Przypomnijcie swojemu ciału, że cała ta negatywność jest po prostu szczątkową historią, która nigdy już się nie powtórzy.

 Obecnie z powodu wzniesienia ono teraz w całości należy do innego przedziału świadomości - przełóżcie wszystkie stare książki przeszłości do innego pokoju i zamknijcie drzwi.

  Zostawcie za tymi drzwiami stare rzeczy, których już nigdy więcej nie będzie.

 Powiedzcie swojemu ciału, że ma zakaz wstępu do tego pokoju. Od tej chwili wolno wam przywoływać tylko pozytywne rzeczy, które prowadzą nas w przyszłość wypełnioną światłem - w tym również do waszych marzeń.

   Wizualizujcie to wciąż od nowa ponieważ Akasza jest uparta i i kapryśna.

  Macie do czynienia z własnym ciałem i ostatecznie wygracie, ponieważ uzyskujecie dużą pomoc od waszego wyższego "JA" - od tej części was, która was kocha i kocha to co czynicie.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.💐

 https://www.youtube.com/watch?v=Hydfe26RCuk


 

Pełnia 4 czerwca - Pozytywne zmiany

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=QVhJGSZvn_k

Kochani, pełnia Księżyca w Strzelcu przynosi ostrą potrzebę zmian i chęć odetchnięcia pełną piersią. 

Tu nie ma miejsca na pesymizm: jeśli coś wam się nie podoba, to możecie zacząć od nowa. W pełnię Księżyca w Strzelcu zachodzą pozytywne zmiany - czas iść śmiało naprzód, wygrywać i być panem swojego życia.

   Pełnia w czerwcu to okres potężnej energii, pozwalającej iść naprzód. Sukces na pewno przyjdzie. Brak jest przeszkód poza wewnętrznymi lękami, dlatego tak ważne jest właściwe nastawienie psychiczne. 

  Słońce jest w Bliźniętach więc ludzie stają się bardziej towarzyscy, skłonni do dialogu.  

 Kluczem do sukcesu jest owocna współpraca. Wzajemna pomoc pomoże poradzić sobie z każdymi problemami - najważniejsze to nie tracić wiary w siebie i innych.

   Jeśli marzyliście o sukcesie w swojej karierze, szczęściu rodzinnym i dobrobycie materialnym to będziecie mieli szansę spełnić swoje marzenie. Wykorzystajcie otwierające się możliwości - inaczej nie tylko nie posuniecie się naprzód, ale cofniecie się z powrotem. 

Nie bójcie się grać wbrew zasadom Nie można wykluczyć żadnej opcji - wszystko się przyda: korzystne znajomości, wcześniejsze plany, pomoc finansowa z zewnątrz.

   W życiu osobistym zaczyna się dobra passa. Pełnia obiecuje spełnienie każdego życzenia, jeśli sformułujesz je poprawnie.  

 Pozwólcie sobie pomarzyć, wyobraźcie sobie szczegółowo moment, w którym plan został już zrealizowany. Utrzymajcie poczucie szczęścia - niech ono żyje w waszym wnętrzu.

   Wykorzystajcie mądrze energię czerwcowej pełni księżyca, postarajcie się zmienić swoje życie na lepsze lub przynajmniej spróbujcie to uczynić. 

 W tę pełnię bardzo ważny jest wewnętrzny nastrój. Jeśli chcecie aby wasze  zdrowie nie zawiodło w najbliższej przyszłości, to zadbajcie o swój stan umysłu. Spróbujcie oczyścić otaczającą przestrzeń i wypełnijcie swoje życie światłem i harmonią. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.💐

 https://www.youtube.com/watch?v=g6UTJBJHSjs