czwartek, 23 lutego 2023

Wszystko zależy od twoich wibracji

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=yTOQRZiB14M

Kochani, wasze życiowe doświadczenie niekoniecznie zależy od tego, co czyni świat zewnętrzny, od tego jak zachowują się inni ludzie. Wasze doświadczenie życiowe zależy tylko od wibracji, którymi promieniujesz. 

  Zawsze będziecie otrzymywać i widzieć to, na czym skupiacie się przez większość czasu. Jeśli wam się nie podoba, to co widzicie to zmieńcie swoją uwagę, Twórzcie myśli, które przynoszą wam radość. Wycofajcie swoją uwagę z zewnętrznego świata, z wyjątkiem tych przypadków kiedy znajdziecie rzeczy, na których warto się skupić, które dają wam natchnienie, poczucie pełni entuzjazmu i miłości.  

Zróbcie sobie przerwę od zachowań i dusz, które nie znajdują waszego rezonansu. Nie macie potrzeby nikogo i niczego oceniać. Nie musicie nikogo ratować lub naprawiać, aby poczuć się bardziej komfortowo. 

  Trzeba tylko zwracać uwagę na to, co wam się podoba.

  Aby wybrać na czym skupić swoją uwagę wasza moc wolnej woli wybiera myśli, które dają wam uczucie miłości, natchnienia i radości. 

  Możecie przenieść swój paradygmat z trójwymiarowego myślenia w którym trzeba manipulować i zmieniać świat zewnętrzny, do jednej z wielowymiarowych rzeczywistości, w których po prostu dostrajacie się (dopasujecie) do tych wibracji i w ten sposób przyciągacie je do siebie.  

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=lZmR2hMc9XE